Shark School предложение:)

• palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Имам интересно предложение за Shark School :s_biggrin:

Кандидатите за Shark School :s_biggrin: сме 17 души (като КоцеБоце е и треньор) и т.к ще се изберат само 6-8 човека , а останалите ще страдат/ме :D ....

Предлагам Кукки да поеме 8-9 човека и Камен да поеме 8-9 човека и да направим състезание между групата на Кукки и групата на Камен кой като резултати ще е по-напред след тези 2 месеца обучение....

По-този начин е ясно на всички ,че няма да има сърдити и всички ще са предоволни!

Поздрави,

Иво
  • 3 отговора
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Доста добра идея,ще следя развитието с интерес :P
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Макар и предложението ти да ми харесва, проблемите са много.

1. Ако направим това, ще намалим значително качеството на обучението спрямо това, което сме планували.

2. Участниците и в момента са доста разнообразни - някои са играли/играят НЛ100+, а някои тепърва започват на НЛ20. За да можем да сравняваме каквито и да е резултати, трябва да поделим хората по лимити / опит и т.н. Тук обективността дори няма да е значителен проблем, тъй като това ще направи и двете групи нехомогенни, и ще ги направи много по-малко полезни и за тези в горния (които ще скучаят), и за тези в долния край на групата (които няма да разбират всичко).

3. Алтернативата би била да разделим играчите на две хомогенни групи, тоест да направим две различни училища. Тук започва да важи с пълна сила (1.)

Това, което мога да препоръчам на всички, които не бъдат избрани, е да си направят собствена група, в която да подобряват играта си, и да изчакат до следващото училище.
      Не забравяйте и че всички останали тренировки, видеоматериали, анализи на ръце и стратегически дискусии ще останат налични и ще продължават да се подобряват / развиват.

Поздрави,
      Камен
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Благодаря за отговора...беше просто идея със съревнователен характер:)

Има голям резон и в твоите разсъждения и наистина са вярни:)

Все пак идеята отпадналите да си направят група също е добра, ама да мисляТ :facepalm: (надявам се да не съм от тях) :D :facepalm:

Поздрави,

Иво