Неодобрена самоличност

• toniy23
      toniy23
      Бронз
      Кандидатствах за 50$ бонус и не бях одобрен и разбирам защо.Преди време мои приятели от общежитията ми поискаха картата да си направят регистрация и да земат бонуса тогава не играех покер.Сега от няколко месеца се уча и реших,че мога да взема бонуса и да се пробвам да искарам нещо,а не просто да го профукам.Не искам да ставам нахален или нещо такова,знам че има правила и те трябва да се спазват,но искам да попитам дали неможе да преразгледа пак случая ми.Благодаря.
  • 1 отговор
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей toniy23,

Добре дошъл във форума!

Според нашата информационна система, ти вече си получавал безплатния начален капитал и решението на колегите ми е окончателно.

Ако желаеш да се развиваш в покера има много възможности за това. Например предлагаме безплатни ежедневни фрийроли. Също така имаме и много промоции за депозиращи играчи. Всяка седмица имаме фрийрол за $10000 за депозирали играчи в различни покер зали. Самите покер зали също предлагат много фрийроли за новите си играчи. Ако депозираш в 888Poker макар и $10, ще можеш да участваш във фрийроли за $100 000, 7 х $500 и един фрийрол за $1000.

Ако имаш нужда от помощ или други въпроси, не се колебай да питаш.

Поздрави,
      Станислав