...

• 5 отговора
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Първо успех!!!
      П.п.Случайно да си играл шах в някой сайт ;)
    • lelemalee
      lelemalee
      Бронз
      Омггггггггггггггггггггг!лелелеле...Аз те гледам по форума и се чудя тва миско от каде ми е познато :D :D :D :D :D Ти играеш ли още шах?
    • misko69
      misko69
      Бронз
      :D :D :D :D Мушморок :heart: :heart:
      Ами не,есента стана беля с нашата кабелна и се принудих да сменя интернета и.....нямах достъп до маниака.Един два пъти влизах от други компютри и писах на Павката да ме махне от кокапитаните...Имам връзка с Трифонов във фейсбука :s_evil: :s_evil:
      Малеее,и на покер ако станеш толкова добър,цена няма да имаш.Да знаете как ме пляскаше :facepalm: :facepalm: :facepalm:
      Още играеш ли баскетбол ;)
      П.п.И тука съм си същия спамер :s_cool:
      :facepalm: :facepalm: Ами да,не се сетих да ти видя профила,даже снимката ти е същата :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Петър,

Първо - честит блог!
      Второ - Целите, които си поставил са доста прилични и постижими, като не се сещам за друг съвет, който да ти дадем. Работи непрекъснато върху подобряването на играта си!
      Трето - желая ти успех!

Поздрави,
      Христо
    • lelemalee
      lelemalee
      Бронз
      хаха
      Ами и аз имам на Трифонов фб-то.И моя спорт е канадска борба :D баскетбол цъках само от време на време.И не съм те пляскал мн мн на шах :facepalm: :D
      Малеее,и на покер ако станеш толкова добър,цена няма да имаш.
      Ами решил съм да стана :)

П.п.И тука съм си същия спамер shark cool

Ами хич не ме учудваш :D :D

Здравей Петър, Първо - честит блог! Второ - Целите, които си поставил са доста прилични и постижими, като не се сещам за друг съвет, който да ти дадем. Работи непрекъснато върху подобряването на играта си! Трето - желая ти успех! Поздрави, Христо

Благодаря ти