50$ - Лъжа!!!

• belqtaaa
      belqtaaa
      Начален
      Здравейте,

искам да споделя с всички, които може би имат моя проблем и да предпазя бъдещи такива.Проблема на кратко е следният:
      Преди ШЕСТ МЕСЕЦА (главните букви не са случайни) преминах успешно теста за безплатния начален капитал от 50$ в зала по избор.Или поне така гласеше в описанието.Няколко дни по-късно започнах да получавам съобщения, в които постоянно ми се изказваше извинения от всякакъв род, за това как моите 50$ немогат да бъдат преведени.Изтеглих почти всичкия наличен софтуер, който се помещава в сайта.Направих регистрации във всеки от тях.Въвеждах бонус-кода при всяка регистрация.Първо проблема беше в софтуера (затова всъщност се наложи да тегля и инсталирам всеки възможен).След това започна да ми се обяснява как този месец нямали свободни зали, как имали проблеми с превода на парите, как трябвало да изчакам, как системите не работели и прочие и прочие.Оттогава вече ШЕСТ МЕСЕЦА !!!Сега аз (със моето IP) съм правил регистрации в почти целия наличен софтуер (а до колкото разбрах, там където си имал предишни регистрации нямаш право да депозираш въпросните 50$), регистриран съм навсякъде - е тогава питам аз аджеба - Къде са ми 50-те скапани долара?!Не направих ли всичко, което беше необходимо?!Не мина ли половин година оттогава?!Защо са Ви всичките гръмки заглавия по всички видове сайтове?!Не изкарах ли теста успешно и не бяхте ли Вие тези, които ми казахте, че моите 50$ ще бъдат преведени до 48 часа?!Не мога ли с право да Ви нарека лъжци?!??

Искам да кажа, че в момента не съм наясно тече ли още тази кампания - просто не съм имал желанието да проверявам, но ако това е така, то тогава бих искал да изкажа случилото се с мен и да предупредя бъдещите хора, решили да направят същото като мен, че това за мен е една лъжлива кампания.Евтин рекламен трик с цел привличане на аудитория!Не тръгвайте с предубеждения, за да не се окажете неприятно изненадани от последвалите дейстеия и случки!

Като доказателство прилагам кореспонденцята с Отдела за обслужване на клиенти.Това са всичките съобщения, които съм получавал и и изпращал до тях:

Сметката ти в PokerStrategy.com в момента се проверява
      Екипът за трансфер на PokerStrategy.com,
      12.01.11 20:31:
      Здравей, Vasil, Нашият отдел за клиентска поддръжка в момента проверява сметката ти и щом проверката завърши, ще получиш началния капитал от $50. В зависимост от натовареността на отдела, проверката може да отнеме до няколко часа. Възможно е също така да поискаме документ, удостоверяващ възрастта и самоличността ти. При всеки случай ще получиш още един имейл от нас. Междувременно те молим за търпение. Забавлявай се, докато разглеждаш сайта! Поздрави, Екипът на PokerStrategy.com

Началният ти капитал пътува към теб
      Екипът за трансфер на PokerStrategy.com,
      13.01.11 12:44:
      Здравей Vasil, Радваме се да ти съобщим, че нашият екип потвърди сметката ти и започна трансфера на началния ти капитал от $50. Веднага щом сумата е кредитирана по сметката ти, ще ти изпратим друг имейл. Това може да отнеме до 48 часа. Проверявай имейла си от време на време. В случай, че преводът е неуспешен (например защото си написал грешно потребителското си име), ще те уведомим веднага.

Full Tilt Poker - Грешка със сметката
      Екипът за трансфер на PokerStrategy.com, 13.01.11 14:30: За съжаление не успяхме да преведем безплатния начален капитал от $50 по сметката ти във Full Tilt Poker, тъй като изглежда, че тя не е тракната правилно към PokerStrategy.com за това предложение. Възможно е да си забравил да използваш нашия бонус код, когато си се регистрирал там или да си използвал бонус кода от секцията на PokerStrategy.com за покер залите, а не от указанието ни за изтегляне за началния капитал. Опасявам се, че тракването на сметката ти във Full Tilt Poker не може да бъде сменено. Можеш обаче да регистрираш сметка в някоя от другите възможни покер зали и да получиш безплатния начален капитал там. Списък на тези зали и упътване за създаване на сметка можеш да откриеш тук: http://bg.pokerstrategy.com/quiz/platform/ Просто изтегли избрания от теб покер софтуер и следвай инструкциите за регистриране на нова сметка. След като си готов, отговори на това съобщение и посочи коя покер зала си избрал и кое е потребителското име, което си регистрирал там, за да преведа безплатния ти начален капитал от $50. Поздрави, Екипът за трансфер на PokerStrategy.com

belqtaaa, 15.01.11 14:23: Здравейте! Ами благодаря за уведомителното и подробно съобщение.Исках само да кажа, че когато изтеглих софтуера (имам предвид Full Tilt Poker), при регистрацията забелязах, че полето за въпросният код от снимката при мен липсва!Просто няма къде да го напиша.Пояснявам, че софтуера го изтеглих от вашия сайт.Аз също бях учуден от факта. Исках да попитам само във Cake Poker и Full Tilt ли имам право да се регистрирам и ако направя регистрация в PokerStars ще ми се наложи ли някъде да въвеждам въпросния код?

Ivan, 15.01.11 14:58: Привет belqtaaa, Благодарим ти за съобщението. Можеш да си избереш друга зала за получаване на $50 на този линк. След като си създадеш сметка по нашите указания, те моля да ми изпратиш своето потребителско име, за да мога да стартирам трансфера на твоите безплатни $50. Благодаря за съдействието.

belqtaaa, 15.01.11 20:17: Благодаря Иван! Дано този път да няма проблеми.Ето потребителското ми име в PokerStars - belqta__392 Поздрави!

Ivan, 16.01.11 10:54: Привет belqtaaa, Благодарим ти за съобщението. МОЛЯ, НАТИСНИ ТУК, за да отвориш списъка с покер зали, достъпни за начален капитал от $50. След като си създадеш сметка по нашите указания, те моля да ми изпратиш своето потребителско име, за да мога да стартирам трансфера на твоите безплатни $50. Благодаря за съдействието.

belqtaaa, 17.01.11 18:08: Ето го и потребителското ми име - belqta__392 Сметката е в PokerStars.

Ivan, 17.01.11 18:24: Привет belqtaaa, Благодарим ти за съобщението. Моля те, регистрирай се в Cake Poker на този линк. Благодаря за разбирането. Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш отново.

belqtaaa, 17.01.11 18:59: И друго да попитам...само във Full Tilt и Cake Poker ли трябва да ми бъде регистрацията? И защо немога да направя нов акаунт във Full Tilt и да получа парите си там? Моля те обясни ми малко по-подробно. Благодаря, за което!

Maya, 18.01.11 12:50: Привет belqtaaa, Благодарим ти за съобщението. За съжаление в момента можеш да избираш само между Cake Poker и Full Tilt Poker за получаване на началния капитал, така че ти препоръчвам просто да преинсталираш софтуера на Cake Poker. Причината, поради която не можеш да се регистрираш повторно във Full Tilt Poker, е, че те позволяват наличието на повече от една сметка с тях. Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш отново.

belqtaaa, 18.01.11 16:03: Дълбоко в себе си се надявам след толкова маневри наи-сетне да няма проблем. Потребителското ми име в Cake Poker е belqta24. Чакам отговор! Благодарности! Поздрави!

Maya, 18.01.11 20:39: Привет belqtaaa, На нас ни е ноебходим твоя псевдоним за Cake Poker (screen name). Това е името, което ще се показва на масата, когато играеш в Cake Poker. Моля те внимавай за големи и малки букви. Когато разполагаме с псевдонима ти, можем отново да опитаме да преведем началния капитал по сметката ти в Cake Poker. Поздрави, Мая

belqtaaa, 18.01.11 21:30: Ами това е псевдонима ми (screen name)! belqta24 Това е името, което ще се показва на масата! Благодаря!

Ivan, 19.01.11 10:43: Привет belqtaaa, Благодарим ти за съобщението. Актуализирахме информацията в нашата система и ще се опитаме да ти преведем началния капитал по сметката ти в Cake Poker. Ако всичко е наред, ще получиш парите в следващите 48 часа.

belqtaaa, 19.01.11 15:23: Ами силно се надявам най-сетне да се получи! Поздрави!

Cake Poker - Неуспешен превод Екипът за трансфер на PokerStrategy.com, 19.01.11 21:30: Привет belqtaaa, За съжаление ние не успяхме да преведем началния ти капитал от $50 в твоята Cake Poker сметка, тъй като си жител на страна, която не е на разположение в мрежата на Cake Poker. Все пак можеш да се регистрираш в друга от покер залите ни и да получиш своите $50 начален капитал там. Списък с всички покер зали, както и инструкции за създаване на твоята сметка можеш да намериш тук: http://bg.pokerstrategy.com/quiz/platform/ Просто избери покер софтуер по свой избор и следвай инструкциите за създаване на покер сметка. След като завършиш регистрацията си, моля отговори на това съобщение, като напишеш покер залата си и потребителското си име там, за да мога да стартирам трансфера на твоите $50 начален капитал. Поздрави, Екипът за трансфер на PokerStrategy.com

belqtaaa, 19.01.11 22:09: Хора вие трябва да си правите някакъв майтап с мен!Това вече незнам кое по ред съобщение е и вие незнаехте може би до сега, че Cake Poker няма юрисдикция в България!?Освен това единствените зали, в които мога да се регистрирам са Full Tilt и Cake Poker.Във Full Tilt имам стара регистрация и ми казахте, че няма начин да се регистрирам с ново потребителско и да си получа парите там.Както става ясно и в Cake Poker нещата няма как да се получат - то тогава питам аз какво трябва да направя???Ето...вие сте хората, които имате повече информация.Моля, посъветвайте ме по този толкова банален вече казус! Благодаря за съдействието! Поздрави!

Ivan, 20.01.11 10:19: Привет belqtaaa, Благодарим ти за съобщението. За съжаление, не можем да ти изпратим твоя начален капитал в друга покер зала, тъй като единствената достъпна в момента е Full Tilt Poker. Извинявам се за причиненото неудобство, като все още се опитваме да изясним проблема с покер залата. Записал съм името ти в нашия списък на потребители, които не са успели да получат своя начален капитал и щом нова зала стане достъпна, ще ти изпратим имейл, за да те уведомим. Междувременно можеш да се възползваш от нашите бонуси за първи депозит, които ще ти позволят да трупаш StrategyPoints.

belqtaaa, 20.01.11 15:15: И немога да направя ново потребителско име там и да ми бъдат преведени?

Ivan, 20.01.11 15:27: Привет belqtaaa, Благодарим ти за съобщението. За съжаление, твоята покер зала няма да допусне това и ще трябва да изчакаме нова зала да бъде на разположение за начален капитал. Благодаря за разбирането.

belqtaaa, 20.01.11 18:07: А за какъв период от време се касае?

Ivan, 20.01.11 18:58: Привет belqtaaa, Благодарим ти за съобщението. Моля те отбележи, че нашите покер зали за безплатни $50 се обновяват ежемесечно и можеш да проверяваш всеки месец, дали нови зали са на разположение, за да получиш своя начален капитал. Междувременно винаги можеш да се възползваш от нашите бонуси за първи депозит в покер зала, където нямаш предишна регистрация, като това ще ти позволи да трупаш StrategyPoints.

belqtaaa, 21.01.11 02:58: А къде ще проверявам кога и кои зали са достъпни за да получа парите си?

Ivan, 21.01.11 11:24: Привет belqtaaa, Благодарим ти за съобщението. Можеш да проверяваш нашите покер зали за безплатен капитал на този линк. Освен това съм записал съм името ти в нашия списък на потребители, които не са успели да получат своя начален капитал и щом нова зала стане достъпна, ще ти изпратим имейл, за да те уведомим. Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш отново.

belqtaaa, 24.01.11 03:16: Ясно!Надявам се нещата да не се размият с времето...

belqtaaa, 16.02.11 03:22: Измина почти месец и....все така никакъв отговор от Вас....

Maya, 16.02.11 14:05: Привет belqtaaa, Благодаря ти за съобщението. За съжаление тази информация се актуализира веднъж месечно, в началото на новия месец, а за февруари отново предлагаме $50 само във Full Tilt Poker. Ако имаш и други въпроси, не се колебай да ми пишеш отново. С радост ще ти отговоря!

belqtaaa, 16.02.11 17:09: Страхотно....50$ ама друг път....

Maya, 16.02.11 18:44: Привет belqtaaa, Благодаря ти за съобщението. Ти все пак можеш да получиш $50 от нас, дори и много повече. За всеки член, когото препоръчаш през програмата ни Покани приятел (http://bg.pokerstrategy.com/tell-a-friend/) можеш да получиш до $100. Тези пари след това можеш да изтеглиш към Moneybookers и да ги депозираш в друга партньорска покер зала по избор.

Ivan, 01.04.11 10:50: Привет belqtaaa, Тъй като и през този месец нямаме нова покер зала за получаване на начален капитал, то можеш да разгледаш нашият ежедневен фрийрол за EuroPoker на този линк. Също можеш да увеличиш своята банка чрез програмата ни 'Покани приятел'.

belqtaaa, 27.06.11 00:27: Здравейте PokerStrategy, искам да ви "благодаря" изрично за преведените 50 долара!!!Минаха шест месеца от както ми говорите пълни глупости в съобщенията си!Все имате проблеми, винаги нещо не се получава, този месец, другия месец, и всеки следващ до ПОЛОВИН ГОДИНА!!!Всички модератори сте много милички и всеки път с "тъга на сърцето" ми обяснявате болежките си.В същото време излизате в почти всеки сайт, в който вляза с гръмките заглавия "Спечели 50 долара БЕЗПЛАТНО" , "Направи нашия тест сега" и т.н. и т.н. - абсолютните Ви простотии!!!Без никакво извинение бих ви нарекъл лъжци!Евтин рекламен трик с цел привличане на аудитория.Това е моето ЛИЧНО впечатление от съвместната ни работа, ако мога така да се изразя.И в същото време искате да Ви предлагам на познати?! Да привличам приятелите си?! Да лансирам лъжливите Ви програми като "Покани приятел"?!Най-лошото е, че сигурно си вярвате....

Бих искал да обърна внимание на датите на началото и края на кореспонденцията!!!

Тук е мястото да заявя, че изказвам МОЕТО ЛИЧНО (подчертавам - ЛИЧНО) мнение и впечатление от кампанията, от която имах нещастието да стана част!

Успех на всички по масите!!!
      Поздрави!
  • 27 отговора
    • BloodOnFire
      BloodOnFire
      Бронз
      Ами аз си получих началния капитал, както гледам и много други. Не мога да твърдя нищо, защото не мога да знам колко не са получили, но при мен, за сега, ПокерСтратеджи само са ми помагали.

Поздрави,
      Блъдя
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      И на мен ми го дадоха. Явно е станала грешка. Понякога го отказват, но в такъв случай би трябвало да те уведомят за отказа си. Пиши на отдела им за обслужване на клиенти и им обясни случая.
    • xperteNWE
      xperteNWE
      Бронз
      Първоначално публикувано от belqtaaa
      Здравейте,

искам да споделя с всички, които може би имат моя проблем и да предпазя бъдещи такива.Проблема на кратко е следният:
      Преди ШЕСТ МЕСЕЦА (главните букви не са случайни) преминах успешно теста за безплатния начален капитал от 50$ в зала по избор.Или поне така гласеше в описанието.Няколко дни по-късно започнах да получавам съобщения, в които постоянно ми се изказваше извинения от всякакъв род, за това как моите 50$ немогат да бъдат преведени.Изтеглих почти всичкия наличен софтуер, който се помещава в сайта.Направих регистрации във всеки от тях.Въвеждах бонус-кода при всяка регистрация.Първо проблема беше в софтуера (затова всъщност се наложи да тегля и инсталирам всеки възможен).След това започна да ми се обяснява как този месец нямали свободни зали, как имали проблеми с превода на парите, как трябвало да изчакам, как системите не работели и прочие и прочие.Оттогава вече ШЕСТ МЕСЕЦА !!!Сега аз (със моето IP) съм правил регистрации в почти целия наличен софтуер (а до колкото разбрах, там където си имал предишни регистрации нямаш право да депозираш въпросните 50$), регистриран съм навсякъде - е тогава питам аз аджеба - Къде са ми 50-те скапани долара?!Не направих ли всичко, което беше необходимо?!Не мина ли половин година оттогава?!Защо са Ви всичките гръмки заглавия по всички видове сайтове?!Не изкарах ли теста успешно и не бяхте ли Вие тези, които ми казахте, че моите 50$ ще бъдат преведени до 48 часа?!Не мога ли с право да Ви нарека лъжци?!??

Искам да кажа, че в момента не съм наясно тече ли още тази кампания - просто не съм имал желанието да проверявам, но ако това е така, то тогава бих искал да изкажа случилото се с мен и да предупредя бъдещите хора, решили да направят същото като мен, че това за мен е една лъжлива кампания.Евтин рекламен трик с цел привличане на аудитория!Не тръгвайте с предубеждения, за да не се окажете неприятно изненадани от последвалите дейстеия и случки!

Тук е мястото да заявя, че изказвам МОЕТО ЛИЧНО (подчертавам - ЛИЧНО) мнение и впечатление от кампанията, от която имах нещастието да стана част и аз лично ЗАСТАВАМ ЗАД ДУМИТЕ СИ и всичко казано до тук!

Успех на всички по масите!!!
      Поздрави!
      Не са лъжци , но ми хареса изказването ти :)
    • stefanov91
      stefanov91
      Бронз
      Има си причина да са ти отказали капитала и тя е в теб. Защо толкова много хора са си получили капитала, а от време на време се появяват такива, като теб с претенции към тези пари. Кой знае по колко регистрации си направил по залите ...
      Ако целиш с "гневния" си пост да накараш някой да се чувства виновен и утре да се събудиш с 50$ в покер сметката си .. бъркаш. И не мисля че съвета ти е удачен към бъдещите обекти на тази нагла лъжа от страна на ПокерСтратеджи .. защото очевидно хората си получават парите, когато всичко е изрядно. Щом не си бил одобрен преживей го, а недей да се занимаваш с глупости в 1 посред нощ .....
    • belqtaaa
      belqtaaa
      Начален
      stefanov91 ,
      разбирам упрека ти и приемам изказването ти.
      Искам само да поясня, че съм приложил цялата кореспонденция с Отдела за обслужване на клиенти и честно казано нямам никакво желание да пиша повече на който и да било.Също така да поясня, че не съм лъжец, не съм и човек, занимаващ се с глупости в 1 през нощта, нямам очаквания и към въпросните 50$.
      Но това, което всъщност исках да кажа е, че ако проблема е бил в мен защо никой не обясни в какво се изразява неговата същност и защо никой не ми поясни действията, чрез които същият да бъде поправен или избегнат?
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Значи pokerstrategy са ти виновни,че не си въвел бонус кода или си го объркал.Престанете да обвинявате хора,които не са виновни за вашата некомпетенция.

xpert не били лъжци,ама харесваш изказването му?Кое по-точно,ако можеш да поясниш,че не мога да схвана.

Pokerstrategy вече предлага и Everest като зала,така че се пробвай там и мисля,че няма да има проблем.Просто,когато не сте запознати с даден въпрос не тръгвайте "с рогата напред"
    • belqtaaa
      belqtaaa
      Начален
      7Lucker ,
      приемам упрека и благодаря за отговора ти.Както може би забелязваш това, на което си обърнал внимание не го крия...но обърни внимание на причината, поради която кода не е бил въведен.
      Бих искал да те помоля да погледнеш пак случая с CakePoker.
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Добре братле,как така всеки регистриран е имал бланка,където като опция е имало код,а само при теб е нямало?

Дори и да е било така,защо си бързал да се регнеш като не си видял код никъде?

За Cake Poker наистина е доста странен,но там вече някой от екипа да си каже.

Иначе пак ти казвам в момента се предлагат в Everest,залата е много добра от това,което колегите казват,така че не се ядосвай и се опитай да вземеш капитала сега ;)

Успех :s_thumbsup:
    • avellin
      avellin
      Бронз
      В интерес на истината напоследък доста хора се оплакват от това че не им се предоставя този бонус от 50 $. Няколко хора които лично познавам и съм довел в този сайт са били отрязани от него, и най гадното е че ги баламосвате че ще им го дадете докато се стигне до последната процедура за удостоверяване на документите и хоп...режите ги без никакви обяснения. Хората после се чувстват баси тъпаците да ви решават тестовете, да си свалят софтуери, кодове да въвеждат и накрая нищо...
      Заставам зад думите си и мога да предоставя поне три случая в които напълно редовни потребили не им е даван бонус с изрядни документи, с регистрации от собствените си IP - та и така нататък.
      Поне давайте някакви смислени обяснения и причини поради които ги отхвърляте! Как да агитирам и да запалвам хора по покера като в крайна сметка няма гаранции че ще си губят половин ден да се регват, да ви решават тестове, да си сканирват документи, да отварят сметки, да свалят софтуери с кодове и накрая едно голямо нищо?!!!
      Сори, че казвам истината и няма да е приятно за феновете на този сайт, но истината си е истина.
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Разгледах темата и макар че съм по скоро на мнение, че е трябвало да получиш капитала, за голяма част от това да не се случи имаш принос и ти.

belqtaaa, 15.01.11 14:23: Здравейте! Ами благодаря за уведомителното и подробно съобщение.Исках само да кажа, че когато изтеглих софтуера (имам предвид Full Tilt Poker), при регистрацията забелязах, че полето за въпросният код от снимката при мен липсва!Просто няма къде да го напиша.

Всъщност полето е било там, макар че не се е виждало, просто е трябвало да цъкнеш на даденото място и да напишеш кода. Един приятел имаше същия проблем, просто компютъра му е доста стар.

Аз получих капитала без проблем, мои приятели го получиха също, дори без да са им изисквали документи ! PokerStrategy е най-добрия покер афилейт сайт за 2010, печели милиони, дали ги е грижа за 50 $ ?

При правенето на регистация си натиснал отметката "Съгласен съм с правилата" което автоматично означава, че не можеш да оспорваш решение взето отекипа на PS.
    • disectorr
      disectorr
      Платина
      Донякъде мога да застана зад мнението на автора на темата, тъй като и аз се разминах със заветния начален капитал. Причината си е в мен (подчертавам), но тъпото е, че за ситуация като моята, просто е задължително да има някакъв вариант.

Когато се присъединих към общността на PS, възможност за даване на капитала имаше само към FullTilt. Е, аз бях направил грешката да се тракна към друг сайт и съответно нямаше как да го получа, здраве да е. Но все пак бях решил теста и имах зелена светлина да взема наградата в следващ обявен за целта сайт. И ето че дойде момента, съвсем наскоро, в лицето на Еверест. Обаче отново проблем - там имам използван друг маркетинг код (който всъщност си е на PokerStrategy), за друг бонус. Е, точно тук смятам, че е слабото място на инициативата. Това директно означава, че във всички зали, които съм решил да изпробвам поради една или друга причина, вече нямам никакъв шанс да взема капитала, дори да съм се присъединил към сайта като член на PokerStrategy. Тъпо е... :)

Поздрави
    • gorianov
      gorianov
      Бронз
      belqtaaa

Ако си направиш труда да прочетеш всичките ми постове,ще видиш че не съм от най-върлите симпатизанти на този сайт,но не мога и да не спомена,че аз получих тези прословути 50$.Получих ги без никаква верификация на сметката,не знам отделът им за сигурност на какъв принцип действа,може би случаен.На едни искат лични карти,снимки,сметки и т.н.,а на други като мен дори не ги питат дали са написали истинските си имена.Така че не се ядосвай,имат си някакви основания.
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей belqtaaa,

Съжалявам, че сметката ти във Full Tilt Poker не е създадена по нашите инструкции, но за съжаление ние няма как да променим това, а притежанието на повече от една сметка е забранено според правилата на покер залите.

Сам виждаш, че изказванията ти относно достоверността на началния капитал нямат основания, тъй като всички потребители, които са спазили нашите условия са получили своите $50.

От кореспонденцията ти не забелязах да се споменава Everest Poker, където в момента също предлагаме начален капитал и можеш да пишеш на отдела ни за връзки с клиенти, за да ти съдействат за получаването му там, ако нямаш предишна сметка в дадената покер зала.

Благодаря за разбирането.

Поздрави,
      Иван
    • avellin
      avellin
      Бронз
      Първоначално публикувано от gorianov
      belqtaaa

Получих ги без никаква верификация на сметката,не знам отделът им за сигурност на какъв принцип действа,може би случаен.На едни искат лични карти,снимки,сметки и т.н.,а на други като мен дори не ги питат дали са написали истинските си имена.Така че не се ядосвай,имат си някакви основания.
      Ами нали точно затова се ядосваме, понеже не обясняват какви са им основанията. Как така ще действат на случаен принцип? Това да не е лотария...?...тоя печели, оня не печели... Как е възможно на едни да не искат документи и да си пишат каквито си искат имена и да им превеждат капитала, а на други със сканирани лични карти в всичко нормално да ги отрязват точно накрая без АБСОЛЮТНО никакви обяснения?
      Поне да обърнат нещата и да изискват първо документите за проверка преди да се минава теста с въпросите, и да казват одобрен ли си или не. Чак тогава който иска да си решава теста и да си получава парите. А не да си играе решавай тестове, пък сваляй софтуера, пък прави акаунт в залата, пък да не забравиш кода, пък чакай една седмица да те проверим...
      Накрая проверяваш мейла и го засмукваш...
      Тъпо е!
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Аз получих без проблеми началния капитал.Знам хора които не са го получили но в условията пише , че не дължат обяснение.Не искам да ги защитавам ама те дават хората пари не вземат от мен.Има и статии от които може да се научи много и са безплатни.На мен не са ми свършили никаква работа за сега щото играя фрийроли и няма никаква стратегия там както и кеш маси NL2.Ама се надявам за в бъдеще да има смисъл от тях.Все пак не са лъжци.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

@avellin - За съжаление не можем да споделим повече информация относно процедурите ни, тъй като това ще компрометира нашата система за сигурност. Важно е обаче да се спазват стриктно всички стъпки в написания ред, защото в противен случай не е възможно да изпратим началния капитал.

@vesito80 - Така е, имайте предвид че PokerStrategy.com инвестира пари в своите потребители и просто иска да се убеди в сигурността на инвестицията си!
      Като покер експерт не съм съгласен с мнението ти обаче, че стратегиите не са ти необходими за фрийролите и НЛ2 кеш масите. Точно обратното, именно там, където никой не спазва никакви стратегии, ученето ще ти помогне лесно да побеждаваш опонентите си. Препоръчвам ти следните статии:
      Как да играеш фрийрол?
      Както и целия раздел за кеш игри, спрямо това коя по стратегия искаш да играеш ;)

Поздрави,
      Камен
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      И аз съм от над 6 месеца в сайта и не съм получил 50 долара,но все пак не е заради сайта,а заради компютъра ми :D .Въпреки това в сайта има много други полезни нещa освен 50 долара.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      @peshotar - Можем ли да помогнем с нещо? Отдела за обслужване на клиенти също е на твое разположение - цък.

Поздрави,
      Камен
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      Забелязвам, че много от хората които се сърдят, че не са им дали 50$, обикновен споделят и, че тия стратегии изобщо не им трябват. :facepalm:
    • 1
    • 2