начален капитал

• 24 отговора
    • raulneo
      raulneo
      Сребро
      аз и още доста хора :D :facepalm:
    • stafistiq
      stafistiq
      Бронз
      май е избирателно да ги ..... в нещастниците
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей stafistiq,

Добре дошъл в нашия форум!

Помолих отдела за обслужване да погледнат твоя случай: за съжаление беше станала грешка. Мога да ти потвърдя, че началният капитал в момента се превежда към сметката ти в избраната от теб покер зала.

Надявам се това да те убеди, че началният капитал е съвсем истински :)

Не забравяй обаче, че получаването на твоите $50 е само началото на покер кариерата ти: от тук нататък успехът е в твои ръце! Ние, разбира се, сме тук, за да ти помагаме да постигаш успехи: предлагам ти да прочетеш тази статия, за да видиш какви стъпки е добре да предприемеш сега :)

Поздрави и успех на покер масите,
      Надя
    • mitkov93
      mitkov93
      Бронз
      Според мен по-ценно е да отключиш статийте и да УЧИШ. :s_biggrin:
    • stafistiq
      stafistiq
      Бронз
      благодаря ти че си проверила .....
      не съм за 50те долара просто ме хвана яд че им пратих всичко и накрая не сте одобрен
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от stafistiq
      благодаря ти че си проверила .....
      не съм за 50те долара просто ме хвана яд че им пратих всичко и накрая не сте одобрен
      Здравей отново,

Няма проблем :)

Сега е време да се концентрираш над стратегията, за да си добре подготвен, когато пристигне началният капитал :)

Поздрави,
      Надя
    • Pifa1984
      Pifa1984
      Бронз
      Здравейте искам да попитам има ли вероятност да получа началния си капитал в Еверест покер при положение теста го минах преди няколко месеца и тогава не можах да ги взима в Фултилт защото имах вече регистрация там.Благодаря предварително за отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от Pifa1984
      Здравейте искам да попитам има ли вероятност да получа началния си капитал в Еверест покер при положение теста го минах преди няколко месеца и тогава не можах да ги взима в Фултилт защото имах вече регистрация там.Благодаря предварително за отговора
      Здравей Pifa1984,

Да, можеш да получиш безплатния начален капитал в Everest.

Това важи за всички, които са преминали нашия теста и са одобрени за получаване на безплатния начален капитал, но поради и една или друга причина не са го получили.

Естествено, можем да изпращаме $50 само в сметки в Everest, които са тракнати към нас, тоест създадени са чрез нашия линк за изтегляне на софтуера на покер залата.

Успех по покер масите!
      Станислав
    • Pifa1984
      Pifa1984
      Бронз
      Благодаря за отговора сметката ми е тракната чрез вас затова се надявам този пат да ми ги преведете :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Pifa1984
      Благодаря за отговора сметката ми е тракната чрез вас затова се надявам този пат да ми ги преведете :)
      Здравей,

Щом сметката ти е тракната към нас, не би трябвало да има проблем да получиш началния си капитал :)

Проверявай редовно съобщенията си, в случай, че нашият отдел за обслужване на клиенти се свърже с теб.

Надяваме се след това да те видим и във форумите за анализ на ръце, за да можеш да подобриш играта си.

Поздрави,
      Надя
    • Pifa1984
      Pifa1984
      Бронз
      Получих 50$ начален капитал благодаря на всички служители на pokerstrategy
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от

Получих 50$ начален капитал благодаря на всички служители на pokerstrategy
      Здравей Pifa1984,

Радвам се много да го прочета!

Надявам се да го използваш разумно и да работиш над покер уменията си, за да можеш с времето само да го умножаваш! :)

Пожелавам ти приятна игра на масите и търпение, защото това е едно много важно качество за покер играчите!

Поздрави,
      Надя
    • kukupuku
      kukupuku
      Бронз
      Здравейте! Имам проблем с линка, който ми беше пратен от вас в пощата
      http://bg.pokerstrategy.com/support , като натисна на него ми излиза следния надпис: За съжаление търсената страница не беше намерена. Това ли е линка на който трябва да си пратя screen namе, за да получа началния капитал?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от kukupuku
      Здравейте! Имам проблем с линка, който ми беше пратен от вас в пощата
      http://bg.pokerstrategy.com/support , като натисна на него ми излиза следния надпис: За съжаление търсената страница не беше намерена. Това ли е линка на който трябва да си пратя screen namе, за да получа началния капитал?
      Здравей kukupuku,

Ако досега не си получавал начален капитал при нас и сега искаш да се възползваш от своите $50 в Everest Poker, то трябва да изпратиш псевдонима си за тази покер зала на адрес:

http://bg.pokerstrategy.com/home/support/

Колегите от отдела за обслужване на клиенти с радост ще ти помогнат да получиш своя начален капитал.

Поздрави,
      Надя
    • nitrol
      nitrol
      Бронз
      А аз мога ли да получа втори начален капитал в Еверест? Моят е във ФТ, ама......знаем ситуацията....
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от nitrol
      А аз мога ли да получа втори начален капитал в Еверест? Моят е във ФТ, ама......знаем ситуацията....
      Здравей nitrol,

Ако спечелиш право на втори начален капитал и ако го предлагат в Everest Poker - да! Но избора е на произволен принцип.

Поздрави,
      Христо
    • bobited
      bobited
      Бронз
      Здравейте и от мен! Аз също имам проблем с началният капитал. Преминал съм теста,играя в pokerstars,но до момента нямам превод на начален капитал.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей bobited,

От какво естество е проблема с началният капитал?
      Можеш да се обърнеш към отдела за обслужване на клинети, за подробности по сметката ти - цЪк

Също така виждам, че това е първа публикация във форума ни, можеш да се представиш пред общността ни.

Ако имаш каквито и да е въпроси не се колебай да отваряш нова тема и да пишеш в нея.

Поздрави,
      Митко
    • bobited
      bobited
      Бронз
      Здравей Митко, наистина е така-повече чета,а по-малко пиша.
      Това съобщение получих:
      "Екипът за трансфер на PokerStrategy.com,
      22.11.10 12:22: Здравей бойко,

Радваме се да ти съобщим, че нашият екип потвърди сметката ти и започна трансфера на началния ти капитал от $50.

Веднага щом сумата е кредитирана по сметката ти, ще ти изпратим друг имейл. Това може да отнеме до 48 часа.

Проверявай имейла си от време на време. В случай, че преводът е неуспешен (например защото си написал грешно потребителското си име), ще те уведомим веднага.

Твоето потребителско име: bobited"-
      но начален капитал не е пристигнал до момента.Не съм писал за проблема във форума, щото предположих, че вината е в допусната от мен някаква грешка.
    • 1
    • 2