Neverending story - NLHE blog

• 40 отговора
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Честит блог :f_love:
    • neelton
      neelton
      Бронз
      Честит блог, mishkagg! :D

Имаш епична служебна униформа!
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Честито и от мен ! (вчера си мислех за същото и аз :) )
      Имам идея за теб - защо не го качваш по-скоро в Youtube, за да могат да го гледат и тези извън БГ, както и за да можеш да включваш видеотата тук?

Поздрави,
      Камен
    • GramatikovBG
      GramatikovBG
      Бронз
      Айдеее мачкай машинка. А престилката наистина е много силна!
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Къртачка е!

Страхотна идея за която те поздравявам :heart:

Успех с блога ... време беше, защото се беше поизгубил малко из форума.

М
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Къде се изгуби бе?
      За видео блог мисля, че трябва да си малко по откачен (не че униформата ти не е), както nerd-овете, които постват "забавни" клипове в youtube и да говориш малко по-силно, за да се чува и не в работа.

Аз лично предпочитам стария вариант, защото имаш време да обмислиш поста, да го редактираш и т.н. Но идеята не е лоша.

Поздрави,
      Христо
    • mishkagg
      mishkagg
      Бронз
      Ок, мерси за мненията.

За туниките ме зарадваха най-много. Имам доста туники (униформи) и днес ми е попаднала тази просто. Но и аз много си я обичам и наистина е най-веселата.

До сега имам следните препоръки, на които ще обърна внимание:
      1. За камерата - за напред да не си "режа" част от главата.
      2. По-весело! Да не съм толкова монотонен.
      Бях си написал аутокю до камерката и четях от там. Не съм свикнал още, ще се старая да съм по-естествен.

За YouTube - знам, че е по-добре като цяло, но мисля, че Google не отчитат в гледанията на клиповете, когато са embedded. А vbox ги отчита. За статистическа цел го сложих това във vbox, да видя колко човека ще гледат този клип.

Имам идея - мога да казвам виц на края на всеки епизод. Знам доста вицове. Добре/зле? Коментирайте.

Ако има желание и ще е забавно, мога да го правя.

Само трябва да питам moodkiller мога ли да казвам в "ефир" думи като к*р, е*ане, п*тка и т.н.
      Не мисля, че е проблем. В смисъл - пълнолетни сме, можем да залагаме пари и го правим, не без помощта и насърчението и на този сайт, а да не може да се приказват някакви думички - няма логика, някак си. И то при положение, че няма да обиждам никой и да сея омразя или нещо подобно...

@moodkiller, кажи си мнението?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Youtube отчита всички views, дори и тези на embedded player. Точно затова и смятам, че ще имаш повече views, защото на никой не му се отваря нов линк, пък и немалко от активните хора тук живеем извън БГ.

Имам идея - мога да казвам виц на края на всеки епизод. Знам доста вицове. Добре/зле? Коментирайте.
      Добре, доста добре.

Само трябва да питам moodkiller мога ли да казвам в "ефир" думи като к*р, е*ане, п*тка и т.н. В смисъл - пълнолетни сме,
      Мога да ти отговоря аз. Проблемът с казването на тези думи не се състои в това, че сме непълнолетни, а в създаването на една отвратителна и слабоинтелектуална атмосфера, нещо което ние естествено не искаме. Задай си сам един въпрос - искаш ли един ден * дъщеря ти да гледа/слуша тези изпълнения? ( *доста скоро при това, ако смятаме колко рано започват да ползват интернет децата)
      Все пак, ако си решил да се правиш на простак (нещо, което много добре знаем, че не си), твое право си е.

Поздрави,
      Камен
    • GADBG
      GADBG
      Глобален
      Само трябва да питам moodkiller мога ли да казвам в "ефир" думи като к*р, е*ане, п*тка и т.н. В смисъл - пълнолетни сме,

И от СЕМ ща цензурират и Явор Колев ще влезе с ГДБОП ще влезе в клиниката ти ще просне всички котки кучета и всякакви домашни любимци на земята с белезници.
      Youtube не отчита views, на embedded player`s а отчита само посещението :)
    • mishkagg
      mishkagg
      Бронз
      Епизод 2.
      Със същата невероятно готина туника. И виц. :)
      Приятно гледане на всички.

• petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Честито за блога ;) Ето подобен виц :D :D

Върви жена покрай реката, не-щеш ли вижда рибар седи на столче с тухла на главата и чака.
      Доближава се до него и го пита:
      -Рибарю, защо е тази тухла на главата ти?
      Рибарят я поогледал от глава до пети, пък отвърнал.
      -Ако правиш секс със мен, ще ти кажа.
      -Простак.
      -Що ме занимаваш, върви си по пътя.- продължил да си гледа плувката рибарят.
      Продължила мадамата, но пусто любопитство (да не добавям женско, че ще ме линчуват) не се трае. Накрая се решила и се връща.
      -Съгласна съм.-отишли в горичката, правили що правили и се върнали при реката. Рибарят пооправил дрехите си и казал.
      -От сутринта съм зависнал тук. На троха се мъча да хвана нещо. Ама нищичко не съм хванал, но виж на тази тухла ... ти си третата.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Колко епизода ще е сезона? :)

Вица е добър, този път имаше и малко повече емоция в говора ти, което значи, че добиваш скилл ;)

Успех
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Да все по - добре става :D Иначе за зала ти препоръчвам 888 или еверест :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от gunnerboy22
      Да все по - добре става :D Иначе за зала ти препоръчвам 888 или еверест :)
      +1, и за двете :)
    • IvanSh1
      IvanSh1
      Платина
      Ее щом се усмихна като разказваше вица, значи задобряваш :s_cool: . Ще следя задължително, евала за идеята ! :)
    • mishkagg
      mishkagg
      Бронз
      Здравейте, мои верни читатели. Или зрители. Ама сега няма да има видео, другия път. Сега не ми се занимава да правя клип... Не от мързел, спокойно. Да кажа, поради липса на време. В 7 часа си тръгвам, а то ей го, вече е почти станало. Пък ми дойде музата да драсна някой ред и така...
      А най-вероятно си мислите "Кой е това бе, от 5 месеца не е писал в скапания си блог, ебаси тъпака...". Не съм писал, защото не е имало за какво. Вече има и реших да пиша.
      Е какво пък толкова има да пиша, ще питате? И ще ви кажа. Тилта ни върнаха парите. И аз измислих страшна схема. Ще играя турнири, от тия с по 45 човека.
      А пък що да ги играя тях ли? Винаги съм се чувствал добре най-добре да играя турнири. Не че съм играл на много високи лимити, но лесно биех преди тия на една маса, турботата с вход $6 в тилта. И ги громях яко, ROI имах около 5-6% за 1800 турнира тогава, така си спомням. Но така се случи, че си смених работата и започнах да работя във ветеринарния кабинет, с клиенти и пациенти. Няколко сесии ми бяха прекъснати от клиенти, загубих си входовете, а играех на по 12-14 маси маси, т.е. около $70 на прекъсване и се отказах от тях. Та сега, за да не стане така и да губя пари, ще играя по-бавните турнири с повече хора, където няма да е страшно и да влезе клиент да стана от масата. Блиндовете няма така да ми ядат стаковете.
      И така, преди ден-два реших да цъкна един турнир. И изненада, изненада, стана това:

Не, че съм играл страхотно, предполагам, дори не си записах ръцете да ги погледна после, просто картите ми идваха повече от акъла. Случва се на всички. Хубавото е, че така ми започна сезона в тилта.
      За сега толкова ще пиша, другият път, в клипа, ще обясна за цели, обем на игра, плановете ми и такива работи. И ще ви разкажа виц, да.
      Ок, over and out,
      mishka_gg

post scriptum: ако някой гледа снимката и си мисли нещо като "omfg какъв дебил, да си покаже email адреса в тъпия си скрийншот, сега ще опитам да му хакна акаунта да види де зимуват раците", само мога да обясня, че това ми е служебния мейл и не го крия, не се логвам в тилта с него и не, няма да може толкова лесно да ми се хакне акаунта. Не че е невъзможно, но няма да е чак толкова лесно...
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Първоначално публикувано от mishkagg
      Кой е това бе, от 5 месеца не е писал в скапания си блог
      5 месеца.. :rolleyes: 1 година за нищо я нямаш :P

GL
    • mishkagg
      mishkagg
      Бронз
      Първоначално публикувано от kotsebotse
      Първоначално публикувано от mishkagg
      Кой е това бе, от 5 месеца не е писал в скапания си блог
      5 месеца.. :rolleyes: 1 година за нищо я нямаш :P

GL
      Ама наистина е година и нещо. Живи и здрави.
      gl :)
    • mishkagg
      mishkagg
      Бронз
      Ok, ето клипче на тема какво имам намерение да правя...

Мнения, съвети, критики както винаги са желани.

Поздрави и успех!