Fish Morphology or how a fish can morph into...bigger fish

• kezzo
      kezzo
      Бронз
      Кой съм Aз?

Здравейте, всички! Казвам се Денис на 18 години съм, родом от София.До преди няколко седмици учех, завърших със специалност уеб дизайн,анимации и графики. Тази година пропускам, защото мисля да запиша в чужбина, а за там са ми нужни два-три сертификата.

Денис и покер? Да,да!

Играя покер от около година и нещо,но до сега следвах само първата част на максимата "Да научиш правилата отнема 15. минути, а да усъвършенстваш играта-цял живот". От два-три месеца съм започнал с втората част да се отнасям по-сериозно. Получих 50$ капитал на Pokerstrategy във Full Tilt и започнах да играя там-малко от това и малко от онова. Дето се вика "луд на шарено се радва''. След някакви печалби орязах банката наполовина.Във форума видях, че ще има събиране на покер общноста и реших, че ще е забавно, ако го посетя. Отидох, запознах се с много и забавни хора, който ми дадоха някакви насоки, една от които беше да започна блог, ако не постигна нищо, то поне ще се посмея.Ако не друго то поне ще се посмеем,да! След като депозирах малко пари банката ми нарастна до 58.18$. Ще играя SnG (single table /45/90 ) & MTT на микро лимити (за сега) тъй като те са ми най-забавни за игра. Ще ползвам Слона като data bank и ще постна графика след няколко дни.

-Сега да напиша какво искам? Кимбърли Лансинг на Sunny Beach! Лив Бойри..
      -Dude, are you serious?!

Като за начало:

:spade: Търпението и анти-тилт системата ми да продължават да бачкат безпроблемно!

:spade: Да започна най-накрая да правя 95%+ на ICM ,а не 90-92!

:spade: Да посещавам повече и по-често тренировките! Което включва и постване на ръце за анализ!

:spade: Да направя блог,който ако не става за основа на покер книга или филм на Спилбърг, да бъде най-малко - забавен! Тук очаквам малка подкрепа :D

:heart: THREADSAVER :heart:

• 9 отговора
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      С тая гола жена веднага ме спечели като читател :D
    • Klasnakov
      Klasnakov
      Бронз
      Първоначално публикувано от freax0r
      С тая гола жена веднага ме спечели като читател :D
      +1! Успех и честит блог! :f_biggrin:

Поздрави,
      Стоян
    • kezzo
      kezzo
      Бронз
      Днес не съм играл.Така де не и във Фул Тилт :f_confused: Поне се събрахме с 6-7 познати и непознати и направихме една домашна игра от която кешнах доволно. Чувствах се нещо като Гус Хансен срещу... някой шейх,който още учи ръцете...абе нещо такова. Такъв рийд не съм имал никога,всякаш им гледах картите :D Входа беше малък 5 лева,но кешнах 25,което си е добре.Парите отиват в картата за нова сметка в друга зала,ако нещата не потръгнат с Тилта.

Нова цел:

:club: Да купя Full Tilt Poker и да пусна залата отново!

:heart: THREADSAVER :heart:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от kezzo
      Нова цел:

:club: Да купя Full Tilt Poker и да пусна залата отново!
      Добра цел! Действай, че ни се играе! :)

Поздрави,
      Христо
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Успех с покупката, но не забравяй, че ако купуваш фирма, то наследяваш и нейните дългове.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Е айде сега ... дългове :)

Ще ги пише на пирона и 20-30 години ще ги плати, когато залата приема по 1М потребители дневно :)

М
    • kezzo
      kezzo
      Бронз
      Днес не съм играл покер...даже и карти не съм пипал О.о Damn it!! Докато оправя документацията с Тилта и прикрия дълговете им,трябва да измисля някакво алтернативно решение за игра. Light bulb! Да почна в нова зала! Въпроса е дали и Старс ще пострадат като Тилт или да не рискувам с тях,а да отида в 888. Там ми се струва,че има що-годе добър трафик за СнГ и МТТ или поне с такова убеждение останах :)

:heart: Another Lady :heart:
    • kezzo
      kezzo
      Бронз
      Не съм писал от доста време... Затвориха тилта,изчаках малко да се уталожат нещата,но като гледам няма кой знае какво развитие по случая. Сменявах ремъците на колата, след тях и радиатора реши да се спука-смених го! На другия ден и този на купето прокапа...и него смених. Пълна каръщина... Получих 50$ в Еверест и днес депозирах в ПС 10$ долара. След депозита си зададох един много важен въпрос:

- Защо, аджеба, играя покер?

1. Харесвам играта. Динамична и гъвкава е, винаги ще се променя и ще се развива, а за да оцелееш ще трябва и ти да съумееш да го направиш!

2. Обичам да съм победител! Било то на шах, футбол или ези-тура... Има ли конкуренция трябва да я преборя, да си проправя път през нея и да се изкача по стълбицата! А при Hold'em конкуренция има!

2.5 Конкуренцията ме мотивира!

3. Допълнителни приходи. Не знам дали съм го споменавал, но тази година не мисля да уча. Събирам пари за сертификати и пари за колеж, но в чужбина. Като цяло не ми се учи тук. Аргументът ми е следнят: -Искам да уча за професия, която още не съществува! Фирмите да имат нужда от мен, а не обратното!

Иииии ето ни след рекламите....

:spade: Pokerstars :spade:

SnG 360 турбо 0.10$
      SnG 45 0.25$

Мисля, че имам едж :s_biggrin: Така де, ще мога да играя с тази банка без да ме безпокой вариацията, а в същото време ще понатрупам банка за по-голям лимит Sit and Go.

:club: Everest poker :club:

Double Up SnG 1$+0.1$
      MTT Chip & a Chair 1$
      MTT с гарантирани пари до 2$ вход. < изиграх към 4-5 такива турнира и съм Brake Even след тях.Мисля, че ще успея да вляза по-надълбоко в него, стига само да ми издържат картите мааалко повече :)

Цели за месец Август:

-Повече време за преглед на клиповете в PokerStrategy!
      -Анализ на ръце и самоанализ на игра!
      -Посещаване на тренировките!
      -Смяна на статуса!

П.С Вдигнах процентите на ICM 90% -> 92%
      П.С.С Успех по масите!
      ПС.S (После Spam) Само Левски! :s_thumbsup:

:heart: Днес гостуваме на Спартак Търнава и съм на футболна вълна :heart:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Жалко за хубавата мотивационна снимка... Паднахме си както винаги... :facepalm: