Нови автори на новини и статии

• peshoceltic
      peshoceltic
      Бронз
      Здравейте! Искам да знам кога ще имаме нови автори? Също кои а и колко ще са те?

Гледам все едни и същи стари познайници пишат новините та мислех че няма свестни кандидати ама мож да бъркам!
  • 4 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от peshoceltic
      Здравейте! Искам да знам кога ще имаме нови автори? Също кои а и колко ще са те?

Гледам все едни и същи стари познайници пишат новините та мислех че няма свестни кандидати ама мож да бъркам!
      Здравей peshoceltic,

В интерес на истината в момента анализираме кандидатурите на около 5 нови човека за писане на покер новини.

Ако ти имаш интерес или познаваш някой подходящ кандидат, можеш да пишеш на bulgaria @ pokerstrategy.com

Поздрави,
      Станислав
    • xXGuardXx
      xXGuardXx
      Бронз
      Ами аз кандидатствах. Надявам се скоро да получа отговор! Иначе имам опит в писането на статии понеже съм доста активен в Уикипедия и превеждам от английски и руски.
    • peshoceltic
      peshoceltic
      Бронз
      Първоначално публикувано от xXGuardXx
      Ами аз кандидатствах. Надявам се скоро да получа отговор! Иначе имам опит в писането на статии понеже съм доста активен в Уикипедия и превеждам от английски и руски.
      Определено имаш опит, понеже едно е да пишеш къде да е а друго е в Уикипедия + превод от руски и английски .. :s_cool: .. си е много добра кандидаура според мен! Ако може я подай насам да прочетем някоя статия дето имаш участие.

Успех ти желая!
    • xXGuardXx
      xXGuardXx
      Бронз
      Ето направо цялата история на това което съм създал и редактирал в Уикипедия.

Моите приноси в Уикипедия