July morning

• PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Здравейте идва july morning, някои ще посреща ли, къде как и всякакви идеи и предложения са добре дошли. Нека има обмен на информация :D
      Аз най-вероятно ще съм с флаш на плажа на съни или на влас / сега като го пиша така звучи ужасно скучно и не съм сигурен дали искам да съм там / И така нека има дискусия и после може да споделяме кой как е изкарал
  • 10 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      И на мен ми звучи ужасно скучно... :D Поредната американска глупост. Аз чакам Трифон Зарезан... :facepalm:
    • Disembowel
      Disembowel
      Бронз
      Джулая е нещо невероятно ходил съм в Камен бряг и е адска лудница музика само як рок и всеки се налива с бира :) . Тази година мисля да ходя на Фичоза или паша дере. Може и да е американска глупост, но нали няма да съм с тапи американци ами с голяма хубава "българска компания" :) . Събираме се на плажа палим един голям огън много бирааа с касите някой зима музика и гледай какво става много голямо разбиване :) . Това скучно ли ти звучи ? :)
    • GramatikovBG
      GramatikovBG
      Бронз
      Тази година почти всички ми бутат оферти за разни плажове къдете ще пускат хоус, минимал, анимал, жирафи и още не знам какво. Какво става с тези хора вече и аз не знам, а най-тъпото е че на 1-ви не съм на работа. Винаги ми е било супер кеф да пропълзя до там където работя и да припадна.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Гот е ... ама както каза Емил Чолаков, тая година изгрева на джулаи няма да е баш изгрев :D

Демек, че времето няма да позволява да се види добре, но то и след 1Т бира пак трудно се вижда, така че няма проблем :D

М
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Никога не съм ходил да посрещам юлското слънце, а и вече някак си не се виждам там. Може би преди 10-12г бих отишъл, но факта че не съм го направил сам по себе си говори, че не съм имал желание за подобно нещо.

На тези които смятат да отидат на брега пожелавам приятно изкарване и ясно небе!

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • Djungliorcheto123123123
      Djungliorcheto123123123
      Начален
      Здравейте,

Миналата година ходих в албена на джулая,общо взето беше тъпо,напихме се,глобиха ни и се прибрахме.
      Не ми мисля да повтарям тази година,но с радост бих прочел вие как сте си искарали. :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз

И какво излиза, май повечето ще се джулайстваме вкъщи? ?(
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      И на мен ми звучи ужасно скучно... Поредната американска глупост. Аз чакам Трифон Зарезан... Facepalm

Ами то в общи линии си е тъпо.И това го казва човек който срашно много си пада по изгревите , морето,рока и пиенето.
      Ходил съм няколко пъти преди години (все пак съм от Варна то е срамота)на Камен бряг.И мнението ми е че изгреви има цяло лято .Аиде сега точно на първи да се напиваме в най голямата навалица .
      п.п. Сега съм в Царево и по принцип отскачам до Варвара да пия по някоя бира (е изгрева вече не дочаквам) , но в момента вали здрававо и ще пропусна :)
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      аз съм ходил на Джулая като ученик още по комунизма когато беше истинския празник и китарите на плажа на първа буна ,сега вече е извратено .Това вече не е нашия празник :(
    • Disembowel
      Disembowel
      Бронз
      Времето попречи на джулая едва ли утре сутринта ще се види джулая от облаците и дъжда ако вали. Но то и не е нещо кой знае какво просто един повод за напиване :) .