не разбрах моля обяснете

• picatabg
      picatabg
      Бронз
      здравейте имам един въпрос може да ви се стори малко тъпо но все пак не успях да разбера едно нещо.Получих 50$ и ги вкарах в Full Tilt.Въпроса ми е какво трябва да направя за да мога да изтегля пари от там ако евентуално направя някакви.Знам как се прави Cash out.Въпроса ми е има ли някакво условия Pokerstrategy отностно 50$ които са ми пратили?
      Благодаря предварително и късмет на масите
  • 4 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @picatabg,

Добре дошъл,

Въпроса си трябва да зададеш към отдела за клиенти на покер залата. Те ще те информират относно всички изисквания за теглене и критерия на самия бонус.

Докато чакаш техния отговор, не забравяй да се възползваш от Коледните ни промоции.

Поздрави,
      Деси
    • picatabg
      picatabg
      Бронз
      е добре де все пак тези пари са ми дадени от Poker Strategy.вие не можете ли да ми дадете отговор.предполагам че все пак знаете как стоят нещата и можете да ме улесните като ми дадете инфо вместо да трябва да пиша на английски и да се обеснявам
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @picatabg,

Изискванията по бонуса се следят от самата зала. Там се отчита и броя на точките, които си генерирал към момента. Всяка зала има различни критерии и различна точкова система.

Ние даваме парите, но спазването на критериите и тяхното приложение са отговорност на залата. Наша отговорност е да се развивате като покер играчи, отговорност на залата е да следи вашите точки и бонус критерии.

Поздрави,
      Деси
    • picatabg
      picatabg
      Бронз
      окай мерси за инфото