Верификация

• lelemalee
      lelemalee
      Бронз
      Здравейте,
      Реших да си направя верификация в Pokerstars преди те да ми блокират акаунта и да искат да го направя.Вчера си взех банково извлечение но забелязах,че там ми е написан IBAN и BIC.Трябва ли да ме притеснява това или просто да ги закрия?Реших да попитам вас преди да попитам Pokerstars.

Благодаря ви предварително
  • 2 отговора
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей lelemalee,

На покер залите не им е необходим твоя IBAN и BIC код, като можеш да ги закриеш, но все пак можеш да пишеш и на тях, за да ги попиташ дали това е позволено.

Информацията, която е необходима на покер залите в повечето случаи е твоят адрес, както и тази свързана с личните ти данни - като например твоите имена.

Поздрави,
      Иван
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от lelemalee
      Здравейте,
      Реших да си направя верификация в Pokerstars преди те да ми блокират акаунта и да искат да го направя.Вчера си взех банково извлечение но забелязах,че там ми е написан IBAN и BIC.Трябва ли да ме притеснява това или просто да ги закрия?Реших да попитам вас преди да попитам Pokerstars.

Благодаря ви предварително
      Здравей lelemalee,

Не е проблем ако някой знае банковата ти сметка (IBAN и BIC). Той няма да може да тегли пари от сметката ти, а само да внася :-)

Поздрави,
      Станислав