Промяна на статус

• IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Здравейте,

Предлагам да се помисли промяната на статусите да не се случва дкокато не се получат всички точки за месеца.

Ето сега моя статус е паднал днес при положение че точките в Бетфред от 27-30 още не съм ги получил а те ще са повече от 100.....
  • 12 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей IronmanBG,

Веднага след като получим информация от Betfred за последните 4 дни ще обновим нашия сайт и съответно твоя статус.

Ако случайно не получиш статус Сребро, въпреки че имаш точките, не се колебай да пишеш на Помощ и ръчно ще корегираме нещата.

Поздрави,
      Станислав
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Отново по същата тема в обратна посока :)

Ето вече сме 3-ти и точките от БетФред за последните 4 дни на миналия месеца ги няма съответно все още съм Сребро вместо Злато и няма да мога да посетя днешната тренировка за Злато......

А статуса ще го загубя точно на 1-ви ако не покрия изискванията....
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей IronmanBG,

Съжалявам за това забавяне, като все още не сме получили информацията от Betfred, но ни увериха, че тя ще бъде изпратена най-късно днес, като се надявам това да стане на време, за да можеш да вземеш участие в тренировката.

Благодарим за разбирането.

Поздрави,
      Иван
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Вече сме 5-ти и точкитое още ги няма.... Пропуснах вее 2 тренировки за злато така като гледам ще пропусна и днешната, след това 1 седмица съм на почивка... въобще като гледам мяй няма смисал да се напъвам да правя точки за по-горно ниво след като не мога да се възползвам от него.....
    • bigtisho
      bigtisho
      Бронз
      И аз все още си чакам златия статус за промоцията в 888,но уви това май се оказа поредния блъф да си дадат хората парите.Искам да кажа и няколко думи за 888 покер.Трафика е ужасно слаб (особено за СнГ) и бонуса за 1-депозит почти няма избиване.Единствено софтуера е на ниво.Ако пусна заявка за теглене на средствата дали ще ми направят спънки?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от IronmanBG
      Вече сме 5-ти и точкитое още ги няма.... Пропуснах вее 2 тренировки за злато така като гледам ще пропусна и днешната, след това 1 седмица съм на почивка... въобще като гледам мяй няма смисал да се напъвам да правя точки за по-горно ниво след като не мога да се възползвам от него.....
      Здравей IronmanBG,

Съжалявам да прочета, че все още не си получил своите точки! :( Виждам, че си бил близо до необходимия статус. Аз ръчно съм коригирала проблема и днес ще можеш да отидеш на тренировката.

Поздрави,
      Деси
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от bigtisho
      И аз все още си чакам златия статус за промоцията в 888,но уви това май се оказа поредния блъф да си дадат хората парите.Искам да кажа и няколко думи за 888 покер.Трафика е ужасно слаб (особено за СнГ) и бонуса за 1-депозит почти няма избиване.Единствено софтуера е на ниво.Ако пусна заявка за теглене на средствата дали ще ми направят спънки?
      Съжалявам, че и ти все още чакаш своя статус. :( Това не е блъф, просто когато залите се забавят, ние сме безсилни.

Съжалявам, че не си доволен от трафика в тази зала. От гледна точка на трафик на SNG, Ongame мрежата, където е Betfair, има приличен трафик за теб.

Относно тегленето, не мисля, че ще имаш проблем да изтеглиш парите си. Залата стандартно може да ти поиска да потвърдиш своята самоличност, но това не е спънка, просто нормална процедура за сигурност.

За статуса ти, ще те помоля да ми пишеш тук или да ми пратиш съобщение в ПОМОЩ със сумата, която си депозирал, за да мога да ти помогна.

Поздрави,
      Деси
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Благодарая Деси !
    • yago215
      yago215
      Бронз
      Съжалявам да прочета, че все още не си получил своите точки! Виждам, че си бил близо до необходимия статус. Аз ръчно съм коригирала проблема и днес ще можеш да отидеш на тренировката.

Има ли шанс и за мен да бъде направена същата проверка/корекция, Деси? И аз съм на същия хал с Бетфред.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от IronmanBG
      Благодарая Деси !
      За нищо! Ти вече беше събрал доста от точките. Все пак имай предвид, че това беше голямо изключение от наша страна.

Първоначално публикувано от yago215
      Съжалявам да прочета, че все още не си получил своите точки! Виждам, че си бил близо до необходимия статус. Аз ръчно съм коригирала проблема и днес ще можеш да отидеш на тренировката.

Има ли шанс и за мен да бъде направена същата проверка/корекция, Деси? И аз съм на същия хал с Бетфред.
      Здравей yago215,

Съжалявам за забавянето! Ще ти добавя статус Сребро, защото си на няколко точки от него. Имай предвид, че това е голямо изключение.

Поздрави,
      Деси
    • yago215
      yago215
      Бронз
      Покорно благодаря, Деси, спечели ме за твой фен!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ yago215,

Мерси, просто направих каквото всеки мой колега би направил. Съжалявам, за възникналото неудобство и се радвам, че си доволен!

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси