Въпроси към екипа ?

• GADBG
      GADBG
      Глобален
      Така месеца мина и искам да задам два съществени въпроса.
      1. Месеца мина и моята сметка и статут бяха занулени, но не е отчетен последния ден на месеца, а според системата имам 496 точки, а ако тя ми беше отчела последния ден те ще станат 500, че и повече с което ми се вдига статута на злато и май печелех един билет ? Искам да попитам дали след като отчете системата ви последния ден това ще стане ?
      2. Какво стана с двубоя Деси срещу Иван ? щеше да се проведе другата седмица после следващата така и .. малко ме разочаровахте публиката иска екшън, а уж и награди щяхте да давате ма майната му на наградите искаме да видим кой кой ще изпълни заканите :)
  • 10 отговора
    • DESSSBG
      DESSSBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от GADBG
      1. Месеца мина и моята сметка и статут бяха занулени, но не е отчетен последния ден на месеца, а според системата имам 496 точки, а ако тя ми беше отчела последния ден те ще станат 500, че и повече с което ми се вдига статута на злато и май печелех един билет ? Искам да попитам дали след като отчете системата ви последния ден това ще стане ?
      2. Какво стана с двубоя Деси срещу Иван ? щеше да се проведе другата седмица после следващата така и .. малко ме разочаровахте публиката иска екшън, а уж и награди щяхте да давате ма майната му на наградите искаме да видим кой кой ще изпълни заканите :)
      За първия въпрос съм съгласна, че е съществен, но вторият е по-скоро интересен и любопитен... Аз също се чудех какво стана с тоз двубой??? Ще очаквам отговора на екипа. :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей GADBG,

1. Все още очакваме отчет за StrategyPoints от няколко покер зали за 30.06. Веднага след като го получим ще обновим информацията и при нас и съответно очаквам, че ще получиш статус Злато.

Казвам "очаквам", защото системата ни за статуси беше обновена в началото на юни и е възможно да има някои дребни бъгове, въпреки, че се съмнявам. Ако случайно имаш 500+ SP и не станеш Злато, не се колебай да пишеш на Помощ и ръчно ще ти дадем заслужения статус.

2. Двубоят ще се проведе, но предвид сезона на отпуските, както и случващото се с Full Tilt Poker имаме изключително много работа и това забавно мероприятие остава малко на заден план.

Поздрави,
      Станислав
    • GADBG
      GADBG
      Глобален
      Благодаря за отговорите
    • DESSSBG
      DESSSBG
      Бронз
      И аз мерси. :) :) :)
    • GADBG
      GADBG
      Глобален
      Получих си статута автоматично.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Чудесно, GADBG! Да ти е честит!

Поздрави,
      Деси
    • DESSSBG
      DESSSBG
      Бронз
      Получих си статута автоматично.

Гад, да ти е честит новият статус и от мен. С пожелания за гооооооооооолям късмет, по-малко депозити, повече победи по масите и поооооооовече преводи в банковата ти сметка. Успех!!! :f_thumbsup: :s_thumbsup: :f_thumbsup: :s_thumbsup:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      :) Добро пожелание му отправи, DESSSBG! Да ти се връща и на теб! :club: :heart: :diamond: :s_biggrin:

Поздрави,
      Деси
    • DESSSBG
      DESSSBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      :) Добро пожелание му отправи, DESSSBG! Да ти се връща и на теб! :club: :heart: :diamond: :s_biggrin:

Поздрави,
      Деси
      Мерси адашке. На теб пожелавам същото и успех в двубоя с Иван. :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Мерси много, адаш! :)