Анкета

• Laxuhe
      Laxuhe
      Бронз
      Здравейте :tongue:

Днес ме озари идеята да се обърна към някой администратор с молба да пусне анкета за най-добър онлайн играч. Интересно ми е какво мислят другите членове на сайта и кой би спечелил. Моят идол твърдо и неизменно си остава Исилдур1, но все пак искам да вида мнението на повече хора. Забелязах че има пуснати няколко анкети в тоя раздел и моля администатор да направи анкета от типа на "най-добър онлайн играч" и да има няколко изброени като Isildur1, Jungleman12, Brian Hastings, Haseeb Qureshi и други по ваш избор..с 2 думи анкета за най-известните и най-достъпните онлайн професионалисти на средостатистическия покер играч, за да стане анкета максимално правдоподобна :]
  • 7 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Laxuhe,

Благодаря ти за предложението!

Ти сам можеш да създадеш анкета. Просто създай нова тема в Общи покер дискусии и натисни бутона АНКЕТА.

Поздрави,
      Станислав
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Първо, какво значи най-добър online играч?
      Игра/формат имат значение, както и какво се има предвит под "добрина".

Второ, известен не корелира с добър колкото си мислиш.
      Това, че някои е известен не го прави добър покер играч.

Проблеми още доста с идеята, но ако сложиш добри критерии и не изредиш само хората, които си чувал някъде, а потърсиш инфо за кой хора са смятани за едни от най-добрите в дадения формат/игра може да стане добра анкета/дискусия.

Best,
      Kukki :s_love:
    • Laxuhe
      Laxuhe
      Бронз
      Първоначално публикувано от kukkiwonBG
      Първо, какво значи най-добър online играч?
      Игра/формат имат значение, както и какво се има предвит под "добрина".

Второ, известен не корелира с добър колкото си мислиш.
      Това, че някои е известен не го прави добър покер играч.

Проблеми още доста с идеята, но ако сложиш добри критерии и не изредиш само хората, които си чувал някъде, а потърсиш инфо за кой хора са смятани за едни от най-добрите в дадения формат/игра може да стане добра анкета/дискусия.

Best,
      Здравей Kukki,

Явно не ме разбра какво точно имах предвид, но пък и аз не се изразих много детайлно :) Та под известен имах предвид достъпен за повечето членове на форума, и като цяло на средностатистическия покер играч. Нека се обоснова..примерно в анкетата влиза да кажем Jungleman12 и Haseeb Qureshi или още някой не толкова достъпен(нека използвам тази дума, а не известен, за да не се хванеш пак за нея :tongue: ) В тоя случай анкетата няма да е толкова обективна, тъй като всеки от тези играчи е добър, за да играе на такива лимити, но Jungleman12 е в пъти по -"достъпен" за играчите като цяло, отколкото примерно Haseeb Qureshi и ще гласуват за 1я, по простата причина, че не са чували за 2я..Това имах предвид под "известен". За мен или за вас може и да е понятен, но за по-голямата част от членовете няма да е. Онлайн или живи играчи мога да изреждам до утре, тъй като като не играя покер имам навика да гледам онлайн или по високите лимити, да анализирам и да се уча.. Затова казах известен, за да е достъпен за повечето и по тоя начин да стане по-правдоподобна. Дано да съм бил по-ясен този път =)
      А в крайна сметка това е анкета и няма как да има единно мнение, а просто субективна база процент..
      Също не става дума за "кои хора са смятани за най-добрите", а кои са най-добрите СПОРЕД отделните членове в тоя форум..
      Поздрави :club:
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Еми тогава може би е по-добре да не е анкета, а просто дискусия, и всеки да казва хора, които смята, че са едни от най-добрите.

Отново, трябва конкретика за формата/играта.
    • Laxuhe
      Laxuhe
      Бронз
      Ако бъде дискусия ще стане един безобразен флууд, всеки ще си изразява мнението в отделен пост, а с анкетата ще има процент като краен резултат и ще бъде много по-прегледно...
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Еми добре изреди 10 NLHE HU играчи (т.к. явно за такива говориш) и ще обсъдим, дали са ок за анкета и после сме готови да направиш нова тема с анкета.

Edit: дори няма нужда да ги пишеш, направи тема кръсти я
      "Анкета: Най-добър online Heads-up играч!"

Сложи 10-тина имена, кажи в поста, че е за No Limit Holdem и си готов.

Best,
    • Laxuhe
      Laxuhe
      Бронз
      Първоначално публикувано от kukkiwonBG
      Еми добре изреди 10 NLHE HU играчи (т.к. явно за такива говориш) и ще обсъдим, дали са ок за анкета и после сме готови да направиш нова тема с анкета.

Edit: дори няма нужда да ги пишеш, направи тема кръсти я
      "Анкета: Най-добър online Heads-up играч!"

Сложи 10-тина имена, кажи в поста, че е за No Limit Holdem и си готов.

Best,
      Да, вече разбрах че мога и сам да отворя анкета.. :tongue: