PLO Блог на 50 годишен играч

• vplukanov
      vplukanov
      Бронз
      Здравейте,

Както вече се представих Здравейте аз съм на 50 години и се запалих по покерът от синът ми. Днес ми беше първият игрови ден и съм много доволен от денят. Играя PLO на микро лимитите на SH маси. Получих $50 в Everest Poker и започнах игра днес.

Първите няколко ръце беше много голяма суша, но след около 30 минути игра се получиха няколко доста големи пота за лимита ($0.01/$0.02) до 6 долара потове. Загубих 2 от тях, но спечелих един и бях на чисто. След около 3 часа игра, банката ми вече е $66.95.

Така че с първата публикация ето това обощавам:

Bankroll:
      $50 + $16.95 = $66.95

За днес мисля да приключа , но утре играта продължава с пълни сили. Предполагам, че не винаги ще бъде така, но се надявам тези дни да са колкото се може повече. Успех по масите на всички. Ще поствам интересни ръце от време на време, както и такива за анализ.
  • 7 отговора
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Успех с начинанието!
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Честит блог и успех по масите. Искрено ти пожелавам в началото да се движиш добре и да натрупаш банка, защото както всички знаем, омахата е игра с огромна вариация и ако още в началото те подхване даунсуинга ще е зле.

Поздрави,
      Андрей.
    • vplukanov
      vplukanov
      Бронз
      Не можех да заспя и реших да направя една бърза сесия но след тази ръка реших да спра, за да няма повече неприятни изненади...

vp$ip BBvsSteal ORL RaisePreflop
      Position: Stack
      AF W$SD WTS hands
      100 - - 0
      SB: $1.92
      - - - 01

Hero: $2

100 - 0 0
      BU: $0.33
      - 100 100 01

0.01/0.02 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.102 by http://www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with A, A (Comment)
      2 folds, BU calls $0.02, SB calls $0.01, Hero raises to $0.08, BU calls $0.06, SB folds.

Flop: ($0.18) Q, 7, 2 (2 players) (Comment)
      Hero bets $0.12, BU raises to $0.25 (All-In), Hero calls $0.13.

Turn: ($0.68) 3 (Comment)
      River: ($0.68) 4 (2 players) (Comment)

Final Pot: $0.68

Results follow (highlight to see):
      BU shows two-pair, queens and sevens (Qh 7d)
      Hero shows (Ah Ac)

BU wins with two-pair, queens and sevens (Qh 7d)
    • vplukanov
      vplukanov
      Бронз
      В резултат на тази сесия Банкролла вече е доста по нисък, не съм паднал по 50 но е $56... доста тъпо се чувствам тъй като трябваше да не играя толкова късно през ноща. Лека нощ на всички!!!
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      не се отчайвай аз в full тилт почнах много лошо
      но после наваксах малко по малко и точно когато ми тръгна им взеха лиценза ;(

Max lost

^^^^мисля че това ще ти помогне много
    • vplukanov
      vplukanov
      Бронз
      Да, чел съм статията. Наистина помогна. Сега след малко ще поиграя към 1000-1200 ръце и ще постна как вървят нещата. А сега ще ви поздравя с тази песен.

• Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      ПЛО си е супер игра :) Радвам се че повечко вече и хвърляме по някое око, а и в общноста има няколко добри играча.

А по повод блога ти - за ПЛО се подготви за мноого по голяма вариация от Холд-Ем-а... за да си правиш изводи ще ти е нужна мноого по голяма извадка.

Успех!