Наркотици.

• konchet
      konchet
      Глобален
      Какво е мнението ви за наркотиците. Някой ползва ли или му е неудобно да пише за такава тема. Искам да знам какво е мнението ви за тревата и отделно за кокаин амфетамин и пико.

Мислите ли, че коката помага на играта и умората.

Моля някой който е употребявал наркотици или има набюдения да каже.
  • 35 отговора
    • mixx92
      mixx92
      Бронз
      Хаххаахххахахахахахаха, ебаси темата. Хахахахххаха хх х ахахахх ахаха
    • konchet
      konchet
      Глобален
      Да не си привърженик на тревата с това хахахаха. Що спамиш изразявай мнение:) ))
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      epic :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Първоначално публикувано от konchet
      Не ! Помага здрав сън и водичка. Наркотиците са лошо нещо :D . Все пак мисля че до 5-10 пъти е ок след това си е пристрастяване :D . Става въпрос за употребата им на празници(не всеки ден да ви е празник :D ) а например като заместител или добавка на алкохола( който също е опиат). Но това е строго индивидуално, защото има хора които се пристрастяват към всичко до което се докоснат независимо дали ще са наркотици, жени, коли и т.н. :D
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Бронз
      Мани ги тия леки работи.Херца си е най-яко само гледай да си зимаш чисти игли :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • xperteNWE
      xperteNWE
      Бронз
      Удряш 2 линии и даже не е нужно да щъкаш по мишката .. то само си прай пари :P :D
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Наркотиците са кофти хава. Може да имат някакъв добър временен ефект, но скапват мозъка в лонг рън / дългосрочен план /, за което получават отрицателна оценка от мен. Без значение какви са те не са добра идея за използване, както и алкохола / който има май доста по-малък вреден ефект върху мозъка в лонг рън /. Както и да е всеки има глава с която да мисли / или да не мисли / и решава сам за себе си.
      И със сигурност не помагат на играта, тъй като те карат да мислиш за други неща и си по-емоционален, а емоциите не разбират от покер, от пот одс и подобни неща.
    • ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      На къде отива тоя свят леле,вярно че съм пристрастен към цигарите и кафето,но все пак:коката дали помагала срещу умората от играта!????.Сигурно помага,също така помага да си изпържиш мозъка,да взимаш и други лайна и да пропадаш.Но не трябва да гледам негативно,сигурно те кара да се чувства по-добре.

Други полезни неща,който можеш да причиниш на тялото си са : слушанетп на чалга,да се биеш за футболния си отбор или изобщо за нещо,за което не си важен,да правиш диети,да взимаш стероиди и напоследък чувам добри отзиви за самобичуването.

Но разбира се не трябва да ме слушате,аз съм от Кърджали,ние сме назад с нещата там,кмета тъкмо си купи първия компютър и сега целия град му се радваме.
    • SKrastev
      SKrastev
      Глобален
      Бих препоръчал да намериш литература не за да я прочетеш,а за да видиш снимки на това, което се случва с мозъка на вземащия твърди наркотици. Един от авторите, виден български психиатър ми е приятел, негова книга е преведена на няколко езика и вътре има снимки - от етапа на веселието, до етапа,в който мозъка не е мозък,а просто течност. Не са гледка, която всеки би издържал без да се напие след това с идея да забрави видяното, но - вярвайте ми, няма подобен начин да се самоубиеш. Както казва и той самия - напий се 10 пъти, ще изтрезнееш, изпуши 10 кутии цигари - ще ти стане лошо. Но мозъка си остава мозък, колкото и да те боли глава на другия ден. Покрай работата си съм виждал и бедна част от това, което е реалността. Една последна дума - НЕДЕЙТЕ, колкото и да е 'модерно' и 'шик'
    • 2DHades
      2DHades
      Бронз
      Определено кокаинът помага страшно много в играта на покер(не съм пробвал,де), щом помага и на трейдърите, както и на други хора, през чиито ръце минават много пари и трябва да се вземат качествени решения. Това, разбира се, не прави използването му +ЕВ като вземем в предвид всички аспекти.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз

М
    • GramatikovBG
      GramatikovBG
      Бронз
      Имаше някакво изследване (не се сещам къде четох/гледах за него) - когато се залагат пари и когато се взима кокаин има повишена активност в определена част на мозъка, която не реагира при други обстоятелства.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Дискусията тук заприлича на реклама на наркотици. Ето и моето мнение за кокаина, което е подкрепено от Wikipedia:

* Физиологични ефекти - включват разширение на зениците, ускоряване на пулса, повишаване на кръвното налягане, на телесната температура, апетита е намален. Съществува опасност от хипертонична криза, мозъчен кръвоизлив, епилептични гърчове, остра бъбречна недостатъчност.

* Психични ефекти - появяването и продължителността на ефекта от кокаина зависи от начина на употреба. Колкото е по-бърза абсорбцията на кокаина, толкова ефекта е по-интинзивен и по-кратък. Ефекта при смъркане е със сравнително бавно начало и продължава 15 – 30 минути, докато при пушенето започва по-бързо и продължава 5 - 10 минути. При приемането на кокаин, употребяващия се чувства еуфоричен, енергичен, разговорлив, контактен, в добро настроение. Той усеща повишена чувствителност към зрителни, звукови и тактилни дразнители. Временно се намалява нуждата от храна и сън. Голяма част от употребяващите намират, че наркотикът им помага да изпълняват по-бързо прости физически и интелектуални задачи.

Първоначално публикувано от 2DHades
      Определено кокаинът помага страшно много в играта на покер(не съм пробвал,де), щом помага и на трейдърите, както и на други хора, през чиито ръце минават много пари и трябва да се вземат качествени решения. Това, разбира се, не прави използването му +ЕВ като вземем в предвид всички аспекти.
      Освен че е -EV, може да бъде "днес съм тук, а утре не".

Поздрави,
      Деси
    • BigFish2010
      BigFish2010
      Бронз
      Кокаина като цяло може би помага срещу умората и на работа на мозъка в стресови ситуации.Лошата страна е,че те прави да се чувстваш леко безсмъртен и супер агресивен,което няма как +ЕВ.Разбира се това се отнася за качествения продукт,а не за мешилките в България.
      Трева+покер=голяма грешка.Със спял мозък не виждам какъв успех ще имаш.
      Амфети,пико и пр. химически гадости ти е*ават мозъка и тялото доста сериозно,ако употребяваш редовно.
      Хероин-no comment.Не вярвам да има човек на хороин да играе покер,все пак той мисли само за иглата! :facepalm:
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      мои далечен роднина живеещ във лондон употрепява по 7-8 грама седмично защото работата му е супер натоварена някой път му се получава да работят по един два дена без да спят,и коката доста му помага,вярвам че и при покера сте помага до някаква степен.Но в българия е почти неввъзможно да се намери кахествена стока.не случайно е коката кралят на наркотиците
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Първоначално публикувано от xwink93
      мои далечен роднина живеещ във лондон употрепява по 7-8 грама седмично защото работата му е супер натоварена някой път му се получава да работят по един два дена без да спят,и коката доста му помага,вярвам че и при покера сте помага до някаква степен.Но в българия е почти неввъзможно да се намери кахествена стока.не случайно е коката кралят на наркотиците
      Това са само оправдания заради работа и т.н. Гледах едно предаване за пристрастен тип към амфети. Една седмица издържал без сън като през голяма част от времето бил супер съсредоточен и работил. След това обаче става само за лудницата ...
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Аз също съм чувал за емигранти в Испания, които за да изкарват смени по 16-18 часа в заведенията си шмъркат кока.
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      Наркоман влиза в магазин и иска 200 туби лепило.
      - Ремонт ли ще правите? - пита продавачката.
      - Не, сватба...
    • obichamgi
      obichamgi
      Бронз
      НЕ УПОТРЕБЯВАЙТЕ НАРКОТИЦИ !!!
    • 1
    • 2