Накрайте bah22 да играе на 3$ турнир

• obichamgi
      obichamgi
      Бронз
      Много мислих и гледах клиповете на бах22 и се сетих ако го накарате макар и да знам, че това за него е абсурдно да направи една сесия на един 3$ турнир и да качите сесията в сайта. Много ще ми е интересно, а и предполагам, че на другите потребители също ;)

Поздрави и лек ден.
  • 28 отговора
    • YUKNOW
      YUKNOW
      Бронз
      Е то има мега много снг видеота за $3, просто гледай някое от тях.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей obichamgi,

Благодаря ти за предложението! Ние сме се погрижили за всички да има съдържание. Сега завършихме поредица за МТТ турнири с $3 бай-ин, която може да ти бъде от голяма полза: виж тук.

Бах и неговото обучение е ефективно и полезно за по-високите лимити.

Поздрави,
      Деси
    • mpmitseva
      mpmitseva
      Бронз
      Здравей,

според мен играч, който може да победи високите лимити няма да има проблем и да бъде печеливш и на микро лимитите. Едва ли Даниел Негреану би срещнал затруднения на NL5 ;)

Поздрави :)
      М
    • psRosenPanchev
      psRosenPanchev
      Бронз
      според мен пък ще има доста проблеми по микро лимите , защото парите няма да са му фактро ще играе loss и едва ли ще е печеливш играч
    • daemonweirdo
      daemonweirdo
      Бронз
      ще трябва да фолдва КК в ранна позиция :D
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      Първоначално публикувано от mpmitseva
      Здравей,

според мен играч, който може да победи високите лимити няма да има проблем и да бъде печеливш и на микро лимитите. Едва ли Даниел Негреану би срещнал затруднения на NL5 ;)

М
      Аз не смятам така има разлика в играта между ниските и високите лимити.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от NahaLnIq
      Първоначално публикувано от mpmitseva
      Здравей,

М
      Аз не смятам така има разлика в играта между ниските и високите лимити.
      Здравейте,

Доста професионални играчи срещат затруднения при свалянето до най-ниските лимити. По принцип това става с обучителна цел или когато си поставят някакво предизвикателство, но често се случва да срещат трудности, защото играта и нагласата е различна.

Тъй като разполагаме с треньори за различните лимити, най-ефективно ще бъде обучението ви ако следвате инструкциите от съответния за лимита ви треньор. ;)

Поздрави,
      Христо
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller

Доста професионални играчи срещат затруднения при свалянето до най-ниските лимити. По принцип това става с обучителна цел или когато си поставят някакво предизвикателство, но често се случва да срещат трудности, защото играта и нагласата е различна.

Тъй като разполагаме с треньори за различните лимити, най-ефективно ще бъде обучението ви ако следвате инструкциите от съответния за лимита ви треньор. ;)

Поздрави,
      Христо
      +1 Напълно съм съгласен.
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Здравейте,
      До автора на темата obichamgi,
      Ако си бил по редовен на тренировките му, преди време на една негова тренировка го "накарахме" да играе 3$ рибай 180мен в покерстарс.
      Беше ми доста забавно(поне на мен) да видя как ще се справи на толкова нисък байн и изолира малко лууз един лимпър с КТс от КО и отпадна "малко" преди парите.

П.П. Да знаеш, че едва ли има човек, който е почнал да играе направо от 10-20$ +

Поздрави
    • obichamgi
      obichamgi
      Бронз
      Аз знам, че е помага на високите лимити и там е полезен за всички! Но щеше да ми е интересно наистина какво ще направи и да говори :)
      @sttoil това би било идея, когато има тренировка бих го попитал дали има желание, отново да играе :) Доста тренировки съм бил ама явно това съм го пропуснал :)

Благодаря много, че писахте в темата ;)
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      ще прави същото като на 50 $ , само че малко по Тaйт ;)
    • obichamgi
      obichamgi
      Бронз
      Не не не не не не не не не вярвам. Там играта е съвсем различна :)
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Абе какво е това заглавие бе хора?!? :f_biggrin: Бах да не ви е мечка на синджир та да го карате това и онова :)
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      @obichamgi
      Като цяло идеята да има тренировка за 3$ МТТ е много добра, но определено Бах не е за това. При положение, че може да помогне на хората на по високите лимити не виждам защо трябва да го караме да си губи времето в игра на 3$-во МТТ. По добре е той да се занимава с най-високите нива из форума.

Относно 3$ МТТ Ще е добре скоро да си имаме нов треньор за най-ниските лимити. Сигурен съм, че щом някой се докаже достатъчно от PokerStrategy ще му предложат да заеме длъжността.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ

Относно 3$ МТТ Ще е добре скоро да си имаме нов треньор за най-ниските лимити. Сигурен съм, че щом някой се докаже достатъчно от PokerStrategy ще му предложат да заеме длъжността.
      Здравей,

Прав си! При достатъчно голям интерес и подходящ кандидат-треньор със сигурност това ще е възможно!

Поздрави,
      Камен
    • ches2340
      ches2340
      Бронз
      Имаме - comodus14
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от ches2340
      Имаме - comodus14
      +1 за човекът машина :)