Поканих съквартиранта си

• FortunaFavetFortibus
      FortunaFavetFortibus
      Бронз
      Днес пратих линк на съквартиранта си , за да го привлека към покерстратеджи. Въпроса е ,че сега като се върне в квартирата ще играем от едно едно IP . Трябва ли някъде допълнително да се уточни това , за да не стане недоразумение . Аз играя в 888 и имам 50$ от помощите :D в еверест . Той също ще си получи началния капитал в еверест. Благодаря предварително :)
  • 7 отговора
    • avellin
      avellin
      Бронз
      Инетересен въпрос наистина. Не съм напълно убеден че ще си получи помощите щом като сте от едно IP и дори си го поканил за приятел.
      Сещаш се че по този начин мога да поканя цялото общежитие и после да им разцъквам аз капиталчето нали :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Не се притеснявайте, нашата система за сигурност е наясно за факта, че често се препоръчват хора от същото домакинство. Има начини да се разбере дали обаче регистрацията е била направена от лицето или самоличеността му е била открадната.

Успех и продължавайте да каните своите приятели в най-голямата покер общност!

Поздрави,
      Камен
    • FortunaFavetFortibus
      FortunaFavetFortibus
      Бронз
      След като преди 2 дни ударих 781$ от турнир вход 3.5$ , всички покрай мен искат да играят покер :D съквартиранта ми и още 2ма приятели поискаха да се регнат , дори приятелката ми иска да играе ! :D :facepalm: Мисля да провеждам образователни курсове тук в квартирата , и всичките като заиграятще направя някой допълнителен долар :D
    • FortunaFavetFortibus
      FortunaFavetFortibus
      Бронз
      Първоначално публикувано от avellin
      Инетересен въпрос наистина. Не съм напълно убеден че ще си получи помощите щом като сте от едно IP и дори си го поканил за приятел.
      Сещаш се че по този начин мога да поканя цялото общежитие и после да им разцъквам аз капиталчето нали :)
      Да но вземайки предвид че самия аз имам 50$ с който още нямам време да играя , и си имам стабилна банка в 888 за какво ми са техните капитали ?
    • avellin
      avellin
      Бронз
      аз имам време.
      не че нещо ама ако пък толкова няма какво да им правиш капиталчетата, мятай ги насам :f_cool:
      пък като ги умилионеря ще ви сменя тапетите в общежитието.
    • dannyboy89
      dannyboy89
      Бронз
      хах доста интересна тема а при нас пък е по голям проблем ние се зарибихме от един пичага който стана първи на някав турнир и спечели 1500Е и тогава от разни игрички като губернатора на покер и разни такива почнах да играя и в един момент правехме кеш маса всяка вечер в общежитието и сега играят над 20 човека :Д а цялото общежитие е 80 човека :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      [quote]Първоначално публикувано от FortunaFavetFortibus
      Първоначално публикувано от avellin
      Това е, 1-во нарушение на правилата и няма да получиш никакъв капитал, 2-ро загуба на ценно време. :)

Сега ще ви издам една тайна, навийте приятелите си сами да се учат, даже им помагайте със съвети. Колкото повече приятели, толкова повече пари.

Не на последно място, ето и моето видео, което има за цел да ви помогне: цък.

Поздрави,
      Деси