PLO с KriskoVliza

• kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      И аз влизам в модата с блоговете.

Казвам се Кристиан на 19 години от Стара Загора.Играя от около 5-6 години,по-точно от тогава се научих да играя.Влезнах в ГУГЛЕТО и написах покер и така до първата ми зала :D .Записах се на едно турнирче,за FUN MONEY,ама на 13 години кой ти казва,че са "FUN" ,няма да обяснявам като влезнах в парите за 1-ви път и като спечелих 67 FUN MONEY каква радост беше,и колко богат се чувствах :D .И забравих да спомена,че отначало като играх си мислех,че играя Black Jack (тогава знаех само за 5-card draw).И така от 1 година започнах да играя с някаква банка благодарение на pokerstrategy естественно,а и преди това нямах години . :)
      Играя в ФулТилт (играх) като затвориха последно мъчих ФЛ Холдем нещатата вървяха добре ама ми е леко скучно.Затова реших докато ФулТилт отвори да прочета всичко за PLO,което има из статегиите и да изгледам видеата на играчите.На теория вече нещата ми се изясниха долу-горе.Сега чакаме практиката :s_biggrin:

Започвам от 0.02$/0.05$ с банка 210$ = 40-42 buy-in.

Целите,които си поставям са.
      1.6 дни игра на седмица по 4 часа на ден
      2.Да се концентирам максимално в играта и да обмисям всяка една ръка
      3. Без музика и неща,които да ме разконцетират (скайп,феисбук и други подобни)
      4.Да имам по-голяма дисциплина и да не се отказвам от целта си

Надявам се на всякакви полезни съвети. :f_biggrin:
  • 9 отговора
    • yago215
      yago215
      Бронз
      Късмет с формата, баце :)
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      2. 8-10ББ/100 ръце

Ето това нещо може да ти изяде главата особено при омаха където вариацията е огромна. Успех с играта.
      Поздрави,
      Андрей.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей kriskovliza и честит блог!

Желая ти успех с ПЛО! Само имам забележка към същата точка 2 от целите ти, на която са наблегнали преди мен - не си поставяй цели, които не можеш да контролираш!

Поздрави,
      Христо
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Всъщност разбирам,но и аз не съм се изразил много правилно.Грешката е моя.Не съм отбелязал просто,че се НАДЯВАМ на такъв успех от толкова ББ/100,а не че ще се старая да е толкова.Взел съм си отдавна поука от това.Може би още като играх в Еверест помня случеите да съм на масата 4.90$ и да си кажа ставам като направя 5$ и така напускам масата с 0$ :) Човек се учи от грешките си,а само глупък повтаря грешката с надеждата на нов резултат.И както казах надявам се на съвети защото теорията е едно практиката друго :)
    • yago215
      yago215
      Бронз
      А в кой сайт играеш? Че и аз съм на ПЛО5, ако си в Старса - да си знаем никовете, че да не се дерем вэаимно :s_evil:
      П.С. В Тилта си, сега видях по-горе :facepalm:
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Ами аз чесно казано още не съм решил Тилта или Старса.Да върнат парите от тилта,че да имам банка и тогава ще видим.Как е играта иначе в старса има ли риби?Покер Хейвън е харабийка на .05/0.10 между другото,изплащат ръцете с 2 чифта.Ама там няма хубав трафик.Незнам...Евереста също е доста доходоносен на Сит анд Го късите маси.
    • yago215
      yago215
      Бронз
      Играта в Старса на ПЛО5 е приятна - има и добри и недобри играчи - от всичко по много. За мрежата на Босс Медия нямам наблюдения, но ако ми позволиш един съвет - докато играта там ти върви и печелиш - не сменяй залата! А за трафика - има един сайт pokerscout.com (дано да не се води конкурентен на Покерстратеджи, че ще получа "един по врата" от модераторите) - там можеш да сравниш трафика в различните зали/мрежи. Дано да съм бил полезен.
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Здравейте.

Не съм писал от доста време,долу-горе от както поех предизвикатеслтвото за ПЛО.Минаха 2-3 месеца от както не съм играл.Добре си починах бих казал,изчистих си главата от покер.Пиша един ден преди 19.09.2011г. естествено знаете какъв ден е :) Изпълнен с надежди и нещо конкретно да се каже най-после за нашата любима зала.Вече не издържам много ми се играе,безкрайно мотивиран съм иииииии дано утре се чуе нещо хубаво! :)

Поздрави,
      Крис
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Всички чакаме с нетърпение позитивни новини!