Тренировки

• Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,
      отдал съм се в последно време изцяло на покера и се опитвам да попивам от всякаде инфо.Насочил съм се към СНГ-та и МТТ-та ,респективно само тези тренировки ме интересуват в момента .Немога да разбера защо тренировките са по едно и също време... :f_eek: .С дни наред няма тренировки,а все се засичат снг-тата с мтт-тата ит време на време се случва да не се засечат,но това са инцидентни ,единични случай).Надявам се ако е възможно да са ако не различни дни поне в различни часове :s_love: .
      Второто нещо,за което искам да помоля е да са дадени залите,в които ше се провежда съответната тренировка за деня.Преди 2-3 дни,чаках с нетърпение тренировката по МТТ-нагласих си така,програмата ,че да нямам ангажименти тогава.Почва тя и какво да чуя...3 от четирите маси са в бетфеар-зала,в която не съм играл досега.Пробвах да гледам масите през сайта и разбира се беше забивация,търсенето на турнирите по ид,както и ника на тренера беше мъка и тн.Тръгнах да инсталвам софта,но тъй като привършвах 2-3 СНГ-та регистрацията беше мъка,тилт,мис кликове по-масите,грешни решения от невнимание и просто щях да откача :f_mad: .Отркриването на покер сметка е най-лесното и бързо "начинание",но паралено с това да ти изскачат постоянно маси с напечен хедс ъп ,ще ти докара изкривяване на очите и нервна криза :s_ugly: :D .Имаше и други пичове,които нямаха регистрации в бет феара и изпитваха затруднения като мен.Както и да е.Всичко това може да се избегне само с 2 думив лобито на тренировката- "Зали:Покер старс ;Бет феар" и алл-хапи :D .Лирическото встъпление - "
      Texas No Limit (Cadillac of poker) е най-популярният формат на покера в днешни дни. Самият формат изисква доста теоретични и практически знания в/у играта..." ,си е въдичка за рибките,но тези,които със сигурност ще присъстват на тренировката ги интересува само:час,кой ще е трениор и на коя платофма ще се играе.
      Надявам се да разгледате предложенията ми :s_love: :heart: .
      Лелеее 4:02 е вече,айде лека noщ покер лъвчета :D .
      Поздрави,Анто :s_love: .
  • 2 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Благодаря за предложенията!

1) Относно часовите зони - всъщност те не са никак много, предвид че почти никой не иска да има тренировки в петък вечер или през уикенда. Затова и остават 4 дни, а (особено МТТ) треньорите имат доста задължения и т.н. Затова и внимаваме да не се засичат еднаквите формати, но щом форматите са различни, то намирането на различни времеви слотове за всички различни комбинации (МТТ+СНГ, МТТ+НЛ, МТТ+ФЛ) е в доста случаи невъзможно.
      Въпреки това, доколкото знам МТТ и СнГ са отделни (като изключим извънредната на Бах вчера, която нямаше кога иначе да е).
      Именно поради тази причина ще опитаме и тези на DaSpirit да са петък, въпреки нежеланието на немалка част от потребителите.

2) Относно залите - по принцип това е нещо, което го пише в описанието на тренировката, но все пак имай предвид, че това са първите тренировки след временното затваряне на Full Tilt Poker (основна зала за тренировките досега), и в момента всеки треньор се опитва да импровизира със зали / различни формати и методи на тренировка, за да замени липсата му. Особено с МТТ това е доста трудно, поради липсата на много турнири в една зала в същия час. Веднага щом те стигнат до някакви заключения, тренировките ще бъдат ъпдейтнати. (Например СГС бронз вече е в PKR и се гледа през join.me)

Поздрави,
      Камен
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Ясно,мерси Камене :s_love: .Поне според мен в петък ще е добре,въпреки че съм 100% сигурен,както ти казваш,че има хора против.Вярно социялния живот в този ден ще трябва да бъде понамален :f_grin: .Но както един колега във форума имаше лого "Десоциялизацията е първата стъпка към покер милионите " :facepalm: :D :D .
      Поздрави,Анто.