Обяснение от екипа

• linssy
      linssy
      Глобален
      Здравейте,
      Сега пиша от името на цялата група BG team. Искаме да знаем каква е причината за бан на нашия основател и член GADBG ? Ние реално не виждаме такава и ще го защитим по всички начини според правилата. Ние не видяхме никъде да е обиждал някого и да е ругал и псувал. Виждаме, че и няма нито едно нарушение на правилата дори и измисленото създаване на напрежение. Тогава ние питаме къде е проблема, че той получи бан ? Какво екипа ви не търпи критика върху вашите проекти ли ? Искате да има само хвалебствия и подмазвания ? Или просто някои хора страдат от комплекси ? Кажете какво ? Трябва ли по този начин да се държите с членовете си и да си позволявате такива волности ? Ние мислим, че това решение е меко казано недопустимо за професионалисти за каквито вие се смятате, и ние имаме обща позиция, че решението е взето на лична основа и предразсъдъци неизвестни за нас в разрез с правилата, вашите собствени правила. Това, че не харесвате критика е ваш проблем не проблем на членовете ви. Вместо да си играете на 15 годишни пубери помислете по-добре, как да намалите критиката към вас и да няма такива грозни картинки като днескашната.

Поздрави.

П.С. Надяваме се да получим подобаващи точни и конкретни отговори на въпросите ни. Няма да се учудя и ако и аз получа бан заради това си мнение, но това е истината такава каквато ние я виждаме.
  • 18 отговора
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Чакай да си взема пуканките и продължавайте :D :D :D :D :D :D :D
    • valiochestnoto
      valiochestnoto
      Бронз
      Първоначално публикувано от petarvalchev
      Чакай да си взема пуканките и продължавайте :D :D :D :D :D :D :D
      Аз не виждам нещо забавно.
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Аз също :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: Напълно съм сериозен :) :D :D
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      пичове това вашето някакъв синдикат ли е ?
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Пф ... скука ... свършиха ми пуканките, а никакво развие ...

Айде лека :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      Ейййй подкрепяте се като малцинство :D Погледнете се от страни... Хейтъри от всякъде. Човек да ви направи добро, да раздаде награди и вие веднага му се нахвърляте. Ти дал ли си пари, за да участваш в тази томбола? НЕ! Какви претенции имаш в такъв случай? А сметна ли, че разходите за присъствие на нотариус (аз до колкото разбрах това искаш) биха се отразили на наградите?

Хайде да те питам, като искаш всичко да е прозрачно - като се качваш на самолет за да пътуваш искаш ли да видиш лиценза на пилота, или се доверяваш на сляпо на реномето на авиокомпанията? Направи си сам аналогията...
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Здравей linssy,

Ние не можем да даваме информация за сметките на нашите потребители на трети лица.

Уверявам те, че ако даден потребител е получил бан то той е бил напълно основателен съгласно форумните ни правила.

Поздрави,
      Пламен
    • linssy
      linssy
      Глобален
      Първоначално публикувано от nikolabo
      Ейййй подкрепяте се като малцинство :D Погледнете се от страни... Хейтъри от всякъде. Човек да ви направи добро, да раздаде награди и вие веднага му се нахвърляте. Ти дал ли си пари, за да участваш в тази томбола? НЕ! Какви претенции имаш в такъв случай? А сметна ли, че разходите за присъствие на нотариус (аз до колкото разбрах това искаш) биха се отразили на наградите?

Хайде да те питам, като искаш всичко да е прозрачно - като се качваш на самолет за да пътуваш искаш ли да видиш лиценза на пилота, или се доверяваш на сляпо на реномето на авиокомпанията? Направи си сам аналогията...
      Той няма да ти отговори, но аз да. Първо той е довел човек който е дал и тука въпроса е принципен от колкото материален. Понякога има хора които се обиждат от начина и отношението. Второ ти имаш ли 18 ? За да си в този сайт ти са нужни 18 години. Извинявам се, че те питам и ти казвам това, но по начина по който си писал ме кара да ти пиша това дано да не се обидиш. Малко по дълбока е темата, но тука не говорим кой какво казал сега и да направил някаква критика обидил ли е някой, наругал ли е някой ... не, тогава въпроса "Защо ?" остава. Лично аз даже не видях да е и създавал напрежение.
      @DIMIKER добре организирана група нещо пречим ли ? Помагаме си подкрепя ме се и т.н.
      @petarvalchev трудно е да си човек нали ?!

@kymupa ами ние желаем да го направим публично искаме и ние да знаем все пак е създател на групата ни. Имаме и негово разрешение да правим каквото си поискаме от негово име вече в този сайт.
    • Lupusss
      Lupusss
      Бронз
      Вие да не сте първата покер секта :D
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Здравей отново,

Както ти казах в предната ми публикация ние нямаме право да предоставяме информация за сметките на потребителите на трети лица.

Ако той иска да разбере нещо може да пише email на bulgaria@pokerstrategy.com и да получи отговорите, които търси и да информира и вас.
      В противен случай ние не можем да разпространяваме никаква информация.

Поздрави,
      Пламен
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Абе хора вие реален живот нямате ли ?( Не знам кой какви години имал,ама вие,ако се видите отстрани ще има double :facepalm:

Личността GADBG не пропуска място да изрази,че винаги не е доволен с нещо и някого :

1.Не му харесвало как играе Бах,не играел атрактивно като Isildur,после пък ми каза,че харесвал Бах как играе,ходи го разбери.Има една болест шизофрения.

2.Какви успехи бил имал comodus,че да бъдел треньор все едно,че той е някаква висша инстанция.Всеки има правото на коментар,но как пък неговите са все в някаква негативна посока.

3.С тая томбола вече изби :f_eek:

След като сте му приятели се забавлявайте и като не ви харесва дадено място не го посещавайте.Щом pokerstrategy са решили да го баннат значи е имало причина.Как не банват такива хора като мен,а разни други,които видиш ли винаги са "ощетени" от живота.
    • linssy
      linssy
      Глобален
      Първоначално публикувано от 7Lucker
      Абе хора вие реален живот нямате ли ?( Не знам кой какви години имал,ама вие,ако се видите отстрани ще има double :facepalm:

Личността GADBG не пропуска място да изрази,че винаги не е доволен с нещо и някого :

1.Не му харесвало как играе Бах,не играел атрактивно като Isildur,после пък ми каза,че харесвал Бах как играе,ходи го разбери.Има една болест шизофрения.

2.Какви успехи бил имал comodus,че да бъдел треньор все едно,че той е някаква висша инстанция.Всеки има правото на коментар,но как пък неговите са все в някаква негативна посока.

3.С тая томбола вече изби :f_eek:

След като сте му приятели се забавлявайте и като не ви харесва дадено място не го посещавайте.Щом pokerstrategy са решили да го баннат значи е имало причина.Как не банват такива хора като мен,а разни други,които видиш ли винаги са "ощетени" от живота.
      До колкото видях за бах това дали го е харесвал или не ти си го измислил и той ти писал да не правиш заключения от негово име. Това се подразбира, че никъде не е казвал това. В някои случаи това се нарича интрига, а във форума създаване на напрежение. И това за шизофренията е обида мисля, че отговорните лица знаят сега как да постъпят с дадения юзер.
      Относно comodus е искал информация за играча, а не успехи. Това, че е твой приятел и познат не е негов проблем. Аз лично смятам, че след като има треньор на ниските лимити още един е малко в повече и обидно за сега действащия такъв който се справя отлично според хората.
      Явно както имаме и ние група има и друга група която се крие от хората ние поне сме явни, но в тоя случай и вие ли сте секта.
      Еми ние това се мъчим да разберем къде е проблема, защото има запитване и на посочения емайл, но никой не отговоря. Както казах не изказвай заключения от името на другите никой никъде не казвал че не харесва сайта. Не създавай интриги.
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от linssy

Еми ние това се мъчим да разберем къде е проблема, защото има запитване и на посочения емайл, но никой не отговоря.
      Имай предвид, че запитванията имат срок от 48 часа, за да бъдат отговорени.

Призовавам всички да се придържат към темата и да намалят спама.

Поздрави,
      Пламен
    • N0pr3s3n7
      N0pr3s3n7
      Треньор
      Треньор
      Първоначално публикувано от Lupusss
      Вие да не сте първата покер секта :D
      да бе харабия пояснете че нещо не съм в час ???
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Уау доста интересни неща се случват тук. Надявам се не сте сериозни в очакването си някой да отговори в 4 сутринта на мейла си, както и да е. Не виждам смисъла от цялата тема, тъй като както предполагам е очевидно pokerstrategy е сериозна организация и има правила, които спазва, за да върви всичко под контрол. Ако беше мой сайта би било разбираемо да банвам ето така, но след като става въпрос за доказала се компания е малко несериозно. Евала за това, че имате група и тя е задружна. Тук обаче леко прилича на някоя онлайн игра, в която сте съюз и воювате с всички. Надявам се никой не се е обидил от това, което съм написал, както и смятам, че ще получите отговор от администраторите на сайта, които са най-добре запознати със ситуацията. Изказвам единствено собственото си мнение, но съм шокиран от всичко, което видях в темата.
    • wiley68
      wiley68
      Бронз
      Има предварително оповестени правила с които всеки от нас се е запознал и приел при създаването на свой акаунт в pokerstrategy.

Нормално е да се очаква всеки който се е запознал с тях да ги спазва. А който не желае да си потърси място предлагащо по-лежерно отношение към културата на водене на дискусии. Такива в интернет пространството колкото желаете.

Успех!
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от 7Lucker
      А аз пък искам да защитя шизофрениците! Шизофренията не е, широко разпространеното схващане за разстройство на личността! Шизофрениците имам халюцинации, не зависимо от какъв тип (слухови, зрителни), държат се неадекватно понякога, но в никакъв случай не е "раздвоение" (в кавички защото реално такъв термин няма)!

:evil:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте покер стратези,

Правото на GADBG да пише във форума беше отнето, заради нарушаване на правилата на форума, както и основните принципи стоящи в основата на покер общността PokerStrategy.com.

За съжаление GADBG често изказваше твърде крайни мнения уронващи доброто име и престижа на PokerStrategy.com. Винаги сме се радвали на градивна критика във форума за обратна връзка на PokerStrategy.com, дори и когато е негативна. Но не приемаме критика и изказвания, които могат да се третират като клевета/очерняне/обвинения, които не са подкрепени от факти и са откровено неверни.

GADBG имаше и предишни предупреждения и наказания за нарушаване на правилата на форума, но за съжаление те не му помогнаха да осъзнае, че е необходимо да промени тона и отношението си. Това наложи да вземем и малко по-крайна мярка - отнемане на правото на писане във форума ни.

Екипът на bg.PokerStrategy.com следва строго установени правила и практики, чиято цел е да поддържа нашата общност в едно полезно, интересно и забавно място в Интернет и това наше решение е взето в унисон с въпросните правила и принципи.

Поздрави,
      Екипът на PokerStrategy.com