Bunny blog

• nadichka
      nadichka
      Бронз
      Здравейте на всички :f_biggrin:

Не съм много по писането и незнам колко ще обновявам блога си, но всички казват, че помага в подобряване на играта и така...

Казвам се Надя и съм на 25 години. По принцип съм от Сливен, но вече 6-7 години живея в София. Тук завърших (строителство на сгради) и продължих да работя. Покерът е по-скоро допълнителна работа, но може би някой ден това ще се промени.

Започнах да играя от Декември миналата година или по-точно, от както се регистрирах тук и получих 50$ начален капитал. Играя СнГ на една маса като започнах от 1,20$ в Покерстарс и след много месеци прекарани на този отвратителен лимит (надявам се никога да не трябва да се връщам там) успях да стигна до 7$. Започнах много добре на новия лимит, но завърших лошо. Трябваше да изтегля част от банката и оставих прекалено малко БИ. Тогава наистина разбрах защо правилния БРМ е толкова важен. Малко БИ = много тилт при загуби.

От началото на Юни играя в Бетфеър, като започнах на 3$, после на 5$ СнГ, където играчите са изключително добри и щедри към мен. Може би, ако не се налагаше да тегля от банката си напоследък щях да се кача на 10$. Доста от редовните играчи са и на двата лимита, така че едва ли ще има голяма разлика в играта. За съжаление нямам графика от тук.Направих и 60-70 турнира в Покерстарс 180ман турбо за 2,50$, но въпреки доста приятните резултати, не е моят формат поне за сега.

За сега единствената ми цел е да играя повече, но трудно я изпълнявам в това хубаво време. Винаги се намират неща като бира, волейбол и други подобни, които заемат свободното ми време :f_biggrin:

Това е за мен. Успех на всички по масите :f_cool:
  • 123 отговора