Обяснение от екипа 2 (отговор )

• linssy
      linssy
      Глобален
      Здравейте покер стратези, Правото на GADBG да пишеш във форума беше отнето, заради нарушаване на правилата на форума, както и основните принципи стоящи в основата на покер общността PokerStrategy.com. За съжаление GADBG често изказваше твърде крайни мнения уронващи доброто име и престижа на PokerStrategy.com. Винаги сме се радвали на градивна критика във форума за обратна връзка на PokerStrategy.com, дори и когато е негативна. Но не приемаме критика и изказвания, които могат да се третират като клевета/очерняне/обвинения, които не са подкрепени от факти и са откровено неверни. GADBG имаше и предишни предупреждения и наказания за нарушаване на правилата на форума, но за съжаление те не му помогнаха да осъзнае, че е необходимо да промени тона и отношението си. Това наложи да вземем и малко по-крайна мярка - отнемане на правото на писане във форума ни. Екипът на bg.PokerStrategy.com следва строго установени правила и практики, чиято цел е да поддържа нашата общност в едно полезно, интересно и забавно място в Интернет и това наше решение е взето в унисон с въпросните правила и принципи. Поздрави, Екипът на PokerStrategy.com

Здравей,
      Много нагло е когато ти като представител от екипа не ни даде право на отговор и затвори темата. Второ обвиняваш някого в нарушаване на правила и казваш, че е клеветил, а вие какво правите не клеветите ли защо GADBG не е нарушил нито едно правило и не го доказвате което е най-жалко. Дори си позволявате да казвате, че ви е клеветил след като казвате, че сте се доказали,а той ви казва, че пред него не сте. Това ли е клевета, а вашето какво е чисто и просто безпочвени обвинения решение взето на личностна основа и лични предразсъдъци защо ние също сме запознати със случая за да пишем тука ей така не е напразно. Има много свестни хора в екипа, но явно някои се чувстват богопомазани и си правят каквото си искат. Обидно е това отношение имал крайни изказвания, но след като са в рамките на правилата, какъв е проблема или някой избива комплекси. Това ли е професионализма на сайта ви и в частност бг екипа ( имайки предвид 2 души от тях). Дори не си направихте труда да му отговорите лично на емайла му. Това ли е вашето професионално отношение да се скриете да пуснете нещо, без да го подкрепите с каквито и да е факти и доказателства. Нека сега всички хора да видят публичност какво представлявате. Да и е прав никой тука не видя томбола видя нещо наречено томбола. Повярвай представата ни за томбола е друга, поне сме виждали какво е томбола и различаваме все още.
      Да не говорим вие какво нарушавате, че нямате право да събирате лични документи с каквато и да е цел. Видяхме и предното наказание, как и двете страни бяха за наказание, но вие наказахте само едната защото видиш ли едната страна дори имала право с статут начален да гледа материали за статут злато. Как става това само вие двамата си знаете.
      И определено ако имахме право и шанс да сваляме админи след публичен натиск Станислав, щяхме да поискаме твоето отстраняване. Не само заради сега ами най-вече заради предния случай това беше голям гаф. И неадекватното ти поведение в този форум. И GADBG е по голям професионалист от тебе. Той поне е отворен и не се крие и никога за толкова години, които го познаваме не е клеветил или интриганствал.
      Решението е ваше правото също, но поне малко доблест да имахте... жалко ама не за нас, а за вас. Вие сами си подкопавате авторитета страх ви е от качествените хора. Хората с ясно виждане на нещата и не търпите градивна критика ей това е цялата работа с бана. И отречи, че няма логика в нещата които е казал и написал.

П.С. Ще помоля модератора да заключи темата не желаем други хора освен екипа да пишат и скайп групички от поддръжници. Админите и при заключена тема могат да пишат и кажат каквото искат. Честно казано с другите има арена където можем да по-спорим и тя е на покер масите така, че .....
  • 11 отговора
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Боже, божееее :facepalm:

Не се научихте, че никой не ви е длъжен с нищо ...
      А аз да питам кой е GADBG, че трябва хората да му се доказват?

По принцип не си позволявам да нападам някого тук, но вашата тъпотия е безкрайна. Даже имам съмнения, че повечето му поддръжници сте пълнолетни (с оглед на това, което съм прочел до тук).

П.П. Даже не виждам смисъл от темата, не смятам че някой изобщо ви дължи някакво обяснение.
    • zhifko
      zhifko
      Бронз
      Кво ти пука е ГАДБГ нали имаш нов акаунт :facepalm:
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Кой за Бога е този ГАДБГ и защо още го коментираме изобщо?
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Първоначално публикувано от theworldleader
      Е как кой? Най-великия покер играч раждан по нашите земи :D :D :D :facepalm:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей linssy,

Благодаря за споделеното мнение! Ние също не сме щастливи, че се стига до подобни ситуации, но сме длъжни да поддържаме приятна атмосферата в нашия сайт и общност, ето защо безкомпромисно ще следваме правилата в нашия форум.

Моля да се запознаеш с тях тук: цък.

Правило 4 важи за теб и твоя приятел, както и за всички останали членове.

Без мнения, които накърняват репутацията/бизнеса на компанията

Винаги сме се радвали на повече градивна критика във форума за обратна връзка на PokerStrategy.com, дори и когато е негативна.
      Същите правила важат и за критики, отправени към нашите доброволци, фрийлансъри и постоянни служители.
      Какво е забранено:
      • Всичко, което се третира като клевета/очерняне;
      • Без негативни кампании: едно мнения в една тема е достатъчно;
      • Критиката винаги трябва да е уместна и представена достоверно.

Какво е клевета и не е градивна критика?

GADBG, 11.07.11 20:19
      Чакай те ся как беше теглена тази томбола къде се видя тегленето ? Правите толкова видео продукции едно теглене ли не можехте да направите онлайн ? Това си е наредена томбола абсолютна шашма. Вие ако на мислите за шматки .... повече не ми пускайте такива промоции смешни са и ще ви изчезне лиценза щото установения ред по закон дори на гибралтар не е такъв а това си е чиста измама, не че ми дреме за глупостите им но мразя да ме правят на шматка. Ще има томбола ама как що кога е проведена пред кого айде хоп изтеглихме този и този, че те ТВ игрите го докарват по истинско бре.
      Сайта ви да не изпитва в последно време някои трудности :)
      Ако се разходиш из сайта ни, ще намериш още клевети от същия човек. Самата твоя публикация може да бъде счетена за такава. Опитваме се да поддържаме настроението ви на ниво през летните месеци и ви организираме изненади и награди, но няма да толерираме подобни нападки.

Предварително благодарим!

Поздрави,
      Екипът на PokerStrategy.com
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Не искам да намесвам Бах, човекът едва ли има времето, но това се случи на тренировка, където имаше доста хора и мога да го докажа.Така че не ме изкарвай линси, че аз плета интриги. Естествено,че типично по български целият свят е виновен, но не и той.

Пак ти казвам защо никой друг не се оплаква, а точно той? За да има бан значи има и причина и тя е ясна за всички, но само не и за вас.
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Деси, не се впрягай. Според мен с тази тема искат да участват в новата игра "Създай интересна тема във форума и можеш да спечелиш тениска" :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :facepalm:
    • linssy
      linssy
      Глобален
      Първоначално публикувано от 7Lucker
      Не искам да намесвам Бах, човекът едва ли има времето, но това се случи на тренировка, където имаше доста хора и мога да го докажа.Така че не ме изкарвай линси, че аз плета интриги. Естествено,че типично по български целият свят е виновен, но не и той.

Пак ти казвам защо никой друг не се оплаква, а точно той? За да има бан значи има и причина и тя е ясна за всички, но само не и за вас.
      Като казваме, че въртиш интриги е така прегледай мненията тук и после говори.

DesiP посочи с което точно той наруши това правило. Накърнил е някое друго достойнство, но не и сайта. Смятаме, че критиката е доста смислена и обоснована. Просто вие не можахте да се защитите.
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      +1 нали беше той който не му харесваше играта Бах :D не мисля че изказването му е безобидно много злобарско звучи ...................а и като е сгрешил трябва да има малко достойнство и да се извини а не да намесва други хора който да го защитават и така нт. ?(
    • stra6ko
      stra6ko
      Глобален
      Първоначално публикувано от freax0r
      Първоначално публикувано от theworldleader
      Е как кой? Най-великия покер играч раждан по нашите земи :D :D :D :facepalm:
      Като те гледам тебе ми доста по добър е от тебе :) Кофти е да си посредствен нали :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей linssy,

Очевадно е, че ни обвинява в това, че сме "нагласили промоцията" и сме "измамници". И още много пъти сме обиждани и клеветени в различни теми. Всеки един от нас представлява този сайт. Клевети към всеки един от нас или нашите услуги няма да бъдат толерирани.

За екипа ни и нашите членове тази тема е приключена. Всяка нова тема ще бъде третирана като спам и може да доведе до отнемане на твоите права. Съжалявам, но наистина е време да приключим тази дискусия, защото екипът ни няма какво да добави, а членовете ни, които искат да се учат и да ползват нашите услуги, очакват от нас да им помагаме.

Поздрави,
      Деси