Красивите жени и покера

• mmarto
      mmarto
      Бронз
      Не може, да не ви е направило впечатление, колко красиви жени има по масите на големите турнири. Така е по цял свят, така е и в Бългаия- Гала, Елеонора Манчева и т.н и т.н. Дайте да изкоментираме, това явление в тази тема. Хубаво ли е че са там, риби ли са или стръв, по добре да са на нашата маса или колкото се може по далеч, влияят ли ви на играта, играчи ли са или модели, а защо не и двете. Абе да обсъдим жените в покера и не само :heart:

ps: какво му трябва на човек, красива жена около ( на, върху или под) масата, планина от чипове пред него и nuts в ръката!
  • 35 отговора
    • vask07
      vask07
      Бронз
      Определено мисля че една красавица на масата ще ми пречи на играта (освен ако не е както каза "под" масата :facepalm: :D )
    • sqnkata87
      sqnkata87
      Бронз
      Първоначално публикувано от vask07
      Определено мисля че една красавица на масата ще ми пречи на играта (освен ако не е както каза "под" масата :facepalm: :D )

Тя ако е под-масата ще забравиш ,че играеш покер брато :D
    • LuckyLucianooo
      LuckyLucianooo
      Бронз
      Лол. Съвсем сте изгубили акъла по тези жени :D . Няма лошо разбира се, но е препоръчително да не мислите с долните си глави на покер масата. Нека красивите жени които виждате по турнирите ви служат повече за мотивация да спечелите турнира. Парите са по- важни все пак.

Ще използвам темата да попитам дали жените се разконцентрират когато на тяхната маса има привлекателен мъж :D ?
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравейте,

Тази тема е за раздел На лафче и минути за забава ;)

Ще я преместя там, защото в този раздел се очаква да се коментират други теми свързани с покер.

Поздрави,
      Митко
    • Laxuhe
      Laxuhe
      Бронз
      Таааа..като говорим за хубавите жени в покера няма как да се пропусне Лейси Джоунс...

Скоро гледах един сезон на " High Stakes Poker", където се заигра с Патрик Антониус и беше със супер дълбоко деколте(защо ли е на една жена да си изкарва гърдите на маса с 8 мъже ?! :D ), в която ръка Патрик започна да се припотява лееееко и лееееееееко и небрежно гледаше в гърдите й...ахахаха..ноооо не го виня човечеца..
      Флоп - гърди, търн - гърди, ривър - гърди, гърди, гърди, гърди..Лейси Джоунс хес уон да пот.. :D
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравейте,

Тук има цяла тема пълна с горещи мацки :heart: Hot or Not - Горещи снимки на покер мадами :heart:

Митко
    • Laxuhe
      Laxuhe
      Бронз
      Абе ние мъжете сме тоооооооолкова лесно податливи че... :rolleyes:

А и жените знаят как да използват това срещу нас..
      Извод: НИКОГА НЕ ИГРАЙТЕ ПОКЕР СРЕЩУ ЖЕНИ(освен ако не е гол и не е с 4-5 жени :tongue: ) Аз пробвах преди доста време, но ме съблякоха първи.. :(

Само нека пробват сега.... :evil:
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Няма как да пропуснем и Ванеса

• atanas670408
      atanas670408
      Глобален
      Първоначално публикувано от 4o4ity

Както казват в моя край "берекет неискам":s_mad:

:s_biggrin:
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Първоначално публикувано от 4o4ity

4o4ity, на колко бири си :D ?
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от solarispoker

4o4ity, на колко бири си :D ?
      Това беше просто шега.
      Марто не мога да пия толкова много братле,че тая да ми стане хубава :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      4o4ity всичко развали :f_mad:
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      :D :D :D :D :D :D :D :D
    • mmarto
      mmarto
      Бронз
      Е защо я местите? Възразявам- сериозно! Това е покер психология, стратегия и т.н. На масата става дума за пари, а това е сериозно нещо, как забава.
    • jjaaxxa
      jjaaxxa
      Начален
      само не разбрах това добронамерено изглеждащо момченце Селбст защо са го кръстили с женско име..доста кофти :(
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от mmarto
      Е защо я местите? Възразявам- сериозно! Това е покер психология, стратегия и т.н. На масата става дума за пари, а това е сериозно нещо, как забава.
      Здравей,

Благодаря ти за мнението, но подобна тема няма как да бъде насочена точно и само към покера.

Вече сме имали опит с няколко подобни теми за това ти го казвам.

Разгледай и коментарите по-горе и ще разбереш защо го казвам.

Надявам се да се не обидиш! Все пак може да отвориш колкото си пожелаеш теми, време за играта има.

Може да отвориш тема с разглеждане на покер ръце, тема за някой специален турнир и още много.

Митко
    • mmarto
      mmarto
      Бронз
      Доре де Митко, няма сега да споря с теб. Явно това си е въпрос на житейска философия (Оскар Уайлд е казал " Животът е прекалено важен, за да се взема на сериозно."). Така че не знам защо, трябва отговорите да са академични, за да се взме темата на сериозно? Ако си мислите, че красивите жените са по масите, с дълбоките деколтета и флиртуват цяла вечер, за да е забавно, а не за да ти вземат паричките, мисля че грешите.
    • Laxuhe
      Laxuhe
      Бронз
      Първоначално публикувано от mmarto
      Ако си мислите, че красивите жените са по масите, с дълбоките деколтета и флиртуват цяла вечер, за да е забавно, а не за да ти вземат паричките, мисля че грешите.
      Точно това казах и аз с горния си пост, че сме лесни и че жените знаят как да използват това срещу нас.. :evil: :tongue:
    • demskoto
      demskoto
      Бронз
      Преди 2 или 3 години четох статия в едно списание и май ми помогна. Идеята беше че когато мъжете играят срещу жена, която харесват се опитват да я впечатлят с играта си и почват да вършат тъпотии естествено. Мноо се възмутих тогава че така стоят нещата, бях по-начинаещ и за много неща още не се бях замислял. Така че свикнах ако усетя че изпадам в такава ситуация си припомням че парите са най-важни и си играя за парите. Предпочитам да играя скучно, но добре, а мацката да се впечатлява от някой петльо. Трябва да ви кажа че действа безотказно ;)
      Наскоро имаше точно такава случка. Някаква красавица в Старса и още 3ма. Тая флиртуваше с всички, а идиотите се напреварваха в тъпи блъфове, преследване на дроуве, hero calls. Обще взето се погнусих. Някакъв беше направил близо 300ББ стак. Нещо се имаше за добър и определено се чувстваше като рицар-герой в очите на мадамата. Тя му обръщаше малко по-специално внимание от колкото на другите:D . Точно този страшно ме раздразни - бях взел два пота като във втория извадих късмет. Написа ми нещо присмехулно, по адрес на България - беше нещо като "малко момченце от бедна соц-страна", тая му пригласяше и се хилеше. Лелеййй патриотът в мен се събуди за кръв и мъст!!! За съжаление нямах с какво да се заиграя, но бях решил да не се поддавам на емоциите доколкото беше възможно и да чакам истински подходящи моменти. По едно време взех да се отчайвам, реших да ставам след 10 минути, много криво ми стана. И тогава се случи това, което трябваше - правилните карти, правилните ситуации. Първо изгърмя тя, много бързо след това и играча с големия стак. Почнаха некви хранежи пак, само им пуснах едно дъъълго hahaha и сит-аутнах. Такъв кеф беше, отидох да изпия две бири в кафенето отсреща, спомнях си разни ръце и се смеех. Хората се чудеха какво ми е, влюбен ли съм, нормален ли съм и тн =)
      Стана малко ферман, ама се надявам да е било интересно.
      Успех по масите и защитавайте честта на България винаги :D
    • 1
    • 2