...

• Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Здравейте зарибняци :) , моето мнение е първо да научиш както трябва обикновенната Омаха и чак след поне година игра да пробваш Hi/lowа.Като цяло омахата е много приятна игра,която обаче изисква доста повече концентрация от Холдем-а. Скоро един пичага в Старса ми разказваше как загубите от Холдем-а доста бързо и лесно се възвръщат на Омаха,което в интерес на истината е доста вярно :) .Омаха аз лично играя рядко и за разнообразие,а вчера ми се случи нещо доста приятно.... записах един турнир с минимален вход от 2.20$ без гарантиран награден,mixed ПЛХ и ПЛО(10 мин пот лимит Холдем,10мин пот лимит Омаха).Събрахме се към 155 човека(310$ общия награден) и играта тръгна много добре почти през цялото време бях чип лидер,като на финалната маса малко го бях позакъсал,но с доста търпение успях да отстраня 2ма играчи и докато се усетя бяхме Хедс-ъп,който продължи към 3-4 мин и зех че го спеччлих :) ... така с скромните 2.20$ взех близо 70$ и много се изкефих,защото ми беше 1вият турнир в който играех Омаха.Това беше от мен и успех с ОМАХАТА :D :spade: :heart: :diamond: :club:
  • 1 отговор