Megalan-Нехадежден за Online poker и некоректен към клиентите си

• Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,
      Ползвам услугите им от около 3 години.До преди покера съм цъкал Dota (Pr0_Fucker ми е там ника още от преди 7-8 год :) ) доста стабилно и прекъсванията им от време на време доста ме игри са ми прецаквали,но сега вече прекалиха.Днес за 2ри път губя около 20-30лв в разтояние на месец. от входове на СНГ-та.Пак им спря интернета за около 2 часа.Измиха си ръцете,че не бил от тях проблема и до там.Никаква компенсация.До преди малко разговарях с тях по телефона.Попитах дали поне няма да ми пуснат някой и друг ден интернет заради двете повреди,които ми докараха 50лв. загуби и те просто заявиха "тъй като това са постмажорни обстоятелства не можем да направим нищо" ?( :facepalm: :baby: X( .50лева загуба заради тях и дори 1 ден интернет не ми пуснаха компенсация .Три години клиент и това е тяхното отношение :facepalm: ;( .Затова ви съветвам, да си смените интернет доставчика с някой,който си държи на клиентите и при такива неприятни обстоятелства ще ги компенсират с поне 1 месец безплатен интернет.Винаги можем да ползваме батерията на лаптопа,ако ако спре тока за час-два,но без интернет неможем.
      ПС:При проблема със сървера на 888 дори ми възтановиха с 7-8$ отгоре,от колкото бях дал за входове.Ето това е да си държиш на клиентите :s_thumbsup:
      Поздрави,Анто.
  • 4 отговора
    • mishkagg
      mishkagg
      Бронз
      Всъщност, ако наистина не е от тях проблема (т.е. оптиката им е здрава, суичове и рутери си работят, но техния доставчик ги ебава), какво има да компенсират?
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Ами те Мегалан, вече не са Мегалан, а са МТЕЛ :D

П.П. Форсмажорни
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Нямам как да искаш от тях да ти върнат 50 лева това е смешно :facepalm:

Първото което е всеки може да казва подобни неща когато е нямал net и те какво ,на всеки клиент ли ще почнат да дават по 50 лева/или по 1 месец интернет !?!?

Това ,че не са ти пуснали нета още 2-3 дни е тъпото .
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Е за парите ясно,че няма да им искам,но след като за 20 дни 2ри път спира интернета за няколко часа,очаквах да ми удалжат интернета с някой и друг ден ;( .Юнекс едно време сами си удалжаваха интернета,без да им кажа и дума,а нито съм се оплаквал,за финансови загуби и тн.Както и да е.Въпроса е да знаете ,че ако сте към Мегалан е много вероятно да ви се случи сащото .Не разчитайте на разбиране..Като Мтел ще кажат"На 999страница от договора пише това,така че ДГД,ние сме прави вие го д...те" :D :D .