joinme.com

• jikev
      jikev
      Сребро
      Нека треньорите се зпознаят с тоя начин на водене на тренировките!
      Няколко пъти го предлагам - не са и чували...

Другите общности го практикуват!
      Ако ползват https://join.me/ или нещо подобно, nqma da e nuжno da instalirame kamara zali i da se registrirame w tqh.
      1.Искам да се регистрирам в нова зала когато аз реша и да вкарам максимума пари, за да ползвам пълния бонус за първи депозит. Не искам да си правя регистрация само за тренировката!!!
      2.Някои зали, като ПокерСтарс забраняват ползването на помощен софтуер като ИСМ например и за да наблюдавам тренировката трябва да го изключвам!
      3.Ще виждаме всички карти на всички маси на треньора!
      4.Ще виждаме статистиките на всички играчи от ХМ...
  • 14 отговора
    • lnnocencio
      lnnocencio
      Бронз
      join.me СЕ използва
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      На кеш тренировките го прилагаме и в нашата общност.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей jikev,

Благодаря за предложението!

Всъщност, доколкото знам, ние бяхме първата общност, която започна редовно да използва join.me (веднага след тестовата фаза) . Прав си за всички преимущества и има още, които са по-важни повече за треньорите и за нас, но все пак.
      Уведомил съм всички треньори за тази програма и повечето от тях я ползват. Все пак крайното решение е тяхно и не можем да ги караме насила да ползват програмата.

Поздрави,
      Камен
    • jikev
      jikev
      Сребро
      MTT i SnG треньорите не знаят за съществуването и!

На всяка тренировка ги моля!
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Всички треньори са уведомени за възможността да ползват програмата.

Знам, че особено при МТТ треньорите е малко по-трудно да използват само това, защото разполагат масите си и на двата екрана, а програмата може да показва само единия.

Съществува и проблема със сигурността, и именно затова всеки трябва да реши индивидуално дали иска да поеме този риск.

Поздрави,
      Камен
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от darkonebg
      Здравей,
      Всички треньори са уведомени за възможността да ползват програмата.

Знам, че особено при МТТ треньорите е малко по-трудно да използват само това, защото разполагат масите си и на двата екрана, а програмата може да показва само единия.

Съществува и проблема със сигурността, и именно затова всеки трябва да реши индивидуално дали иска да поеме този риск.

Поздрави,
      Камен
      Да, разполагат се на два монитора, но се коментират само 4 от масите. И нищо не пречи да се показва монитора, с тези 4 който се коментират.
      Много е кофти постоянно да отваряш и да търсиш маси, когато почне да го мести. Другото, което е и сам знаеш колко е важно да гледаме какви са статистиките на опонентите(въпреки, че той ги казва в по-голямата част де).
      Също така е доста важно за по-неопитните да гледат какви ръце фолдва.
      И сигурно има още страшно много плюсове, който не се сещам в момента.
      Остава само проблема за сигурността, който не мисля че е от такова значение, когато след 8 се преместим в златната тренировка и остават само 10/15 от най-редовните, който едва ли ще тръгнат да правят нещо.
      Естествено трениорите знаят всичко това и избора си е изцяло техен :spade:

Първоначално публикувано от jikev

1.Искам да се регистрирам в нова зала когато аз реша и да вкарам максимума пари, за да ползвам пълния бонус за първи депозит. Не искам да си правя регистрация само за тренировката!!!
      Аз незнам да има зала, в която да не можеш да наблюдаваш масите без да си регистриран.
      Поне в старс и 888 спокойно можеш да гледаш масите дори и да нямаш регистрация.
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      Има и друга врътка. Когато във Фул Тилт акаунтът ми беше заключен и ме разследваха за нещо си там, просто си направих нов на различен мейл адрес. Ако не играеш с истински пари, не е необходимо да оставяш лични данни и няма за какво да се хванат. Дори и да питат за айпито, винаги може да кажеш, че акаунтът е на майка ти. Но след като вторият акаунт е само с виртуални пари и без афилиейти, предполагам, че никой няма да пита. Все пак този похват е формално нарушение на правилата, имайте го предвид.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

@sttoil,jikev - Аз лично съм съгласен с вашите аргменти и обещавам да спомена на треньорите отново. Не мога да ги задължа обаче.

@Redgeneral86 - Именно, това е доста голямо нарушение на правилата и не бих го направил - може да ти донесе доста проблеми и с другия акаунт. Покер залите имат доста средства, благодарение на които да засичат подобни злоупотреби.

Поздрави,
      Камен
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Здравейте,

на този етап нямам възможност да използвам този метод на водене на тренировките, което е причинено от слабата ми връзка с интернет. Извинявам се, ако това причинява неудобство за вас, но за момента се налага тренировките да се провеждат без тази програма.

Поздрави
    • icony
      icony
      Бронз
      Join.me е с 256-bit SSL енкодинг. Достатъчно сериозен за да не се снифва.

Аз и моите приятели ползваме друга доказана програма - TeamViewer. Над 100 млн потребителя, видео, глас, уникални пароли на всяко стартиране, обзърв режим, ремут режим, АКАУНТИНГ (може да се създаде списък и да не търсиш всеки път кой е кода на отсрещната страна), VPN, версии за всички мобилни устройства и т.н. Има безплатна и платена версия - не се различават освен по това, че в края излиза съобщение "благодаря ви, че не я ползвате за бизнес" ;)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей icony,

Под съображения за сигурност нямаме предвид разбиването на защитата и, а използването и по нормален начин (тъй като фийд-а е отворен за всеки) с лоши цели.

Teamviewer е осъждана от много време, проблемите при нея обаче са много.
      1. Програмата трябва да се изтегли от всеки един потребител, има различни версии и несъвместимост между тях и т.н. Това не е голям проблем при двама-трима участника, при 10+ обаче настава пълен хаос.
      2. След определен брой свързвания трябва да се restream-ва, нещо недопустимо при тренировки.
      3. Лаг - Отново, при повече участници няма как да се случи.

Join.me няма подобни проблеми и затова е по-удачен за по-масова употреба.

Поздрави,
      Камен
    • icony
      icony
      Бронз
      Ммда - Камен е прав.
      Такъв режим за наблюдение в реално време на маси с реални $ създава реални условия за злоупотреба! Подкрепям решението ви да няма "наблюдател" и учителя сам да решава кога да каже картите си в ефир.

Поздрави
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Всъщност ние не забраняваме на никой да го ползва (аз например го ползвам всеки път), както и не караме никога да го ползват (и много го ползват).

Поздрави,
      Камен
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Първоначално публикувано от icony
      Аз и моите приятели ползваме друга доказана програма - TeamViewer. Над 100 млн потребителя, видео, глас, уникални пароли на всяко стартиране, обзърв режим, ремут режим, АКАУНТИНГ (може да се създаде списък и да не търсиш всеки път кой е кода на отсрещната страна), VPN, версии за всички мобилни устройства и т.н. Има безплатна и платена версия - не се различават освен по това, че в края излиза съобщение "благодаря ви, че не я ползвате за бизнес" ;)
      Всъщност се различават по това, че не може да ползваш безплатната на сървърна версия на Уиндоус. След изтичане на trial перидоа (мисля две седмици), ако си си с Windows 2008 примерно, ти казва, че трябва да си я платиш ;) Иначе за другите Уиндоуси няма проблеми с безплатната.

П.П. Сорри за оффтопика

Cheers,
      kotsebotse :s_cool: