Постоянно в Тилт

• chokata
      chokata
      Бронз
      Време е и Аз да си направя блог ,че като се върна назаде в покер кариета ми последната година е мн зле положението.Така казвам се Мариян и с1м на 23 години играя покер от около 5 години от 3 по сериозно,като последните две имам доста постижения само дето сам се излагал точно когато трябва да подходя по-сериозно,играя повече кеш доста пати от Фрееролс и после на кеш сам правил доста големи банки но след тиллт или като седна пиян да играя за 2-3 часа и няма никoй,последната ми надежда да се преборя със тези мои пропоски е този блог.Както всички останли аз не смятам да си поставям големи цели просто защото си знам акала и ще няправя някоя глупост пак,само и единствено искам да започна да се контролирам защото стоп игра не ми е мн познато доката не се зануля не спирам,стига сам се обеснявал :f_cool: на кратко да пиша какво искам да постгна следващите няколко месеца.

Да не играя повече от 5 часа на ден(особенно през почивните дни)
      Да спазвам Банкролл менийдма(това значи да не сядам с по малко от 40ББ за ниво без значение че смятам ,че до NL50 мога да играя и с под 25ББ)
      Да играя само СнГ докато направя Банка поне за NL25
      Да пускам по някоя раца без значение че съм малко скиптично настроен за тази опция,защото според мен по добър ученик от самоука няма и с много практика се постига успехa

Това е за сега дано да с1м си взел поука защото ще е мн лошо ТАЛАНТА ми като покер играч да иде в канала :facepalm: :D ще пиша чака когато направя поне 50 СнГ.

Стартов капитал-100$
  • 14 отговора
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Успех!
      Защо ще играеш СНГ, за да градиш банка , а след това ще играеш кеш. В кое си по-добър кеш или СНГ?
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Така ето и ситоацията до момента изиграх 48 СнГ като малко се отклоних от зададения график пусках и по някое 3,5-45 2,5-90 но както и да е поне не седнах да се заигравам на кеш,за сега бива според мен,+ 32$ сам дайте некфо инфо за тези турнири добре ли е печалба отностно изиграните,че аз мн мн такива СНГ не играя само доката набера скорост да седна на кеш.

Банка-132$
    • chokata
      chokata
      Бронз
      За СНГ нз не ме кефят мн поне до 6$ от там нагоре става за игра,наблягам повече на кеш защото имам доста игра на живо но като гледам ще почна да MIX кеш и Снг и като натрупан банка почвам и МТТ
    • chokata
      chokata
      Бронз
      От днеска резултата +21$ само дето прекалих с чaсовете но за сега стига толкова,ето за това говоря втори ден от както имам блог и вече минавам нормата за игра,дано да е само както се казва (трудно в началото).Засега малаk напредаk в това да ми се промени начина на игра-спрямо чесове и загуби,но дай боже за напред да се оправи,така като изписвам по някои и друг ред за изминалия ден някакси се чуствам длъжен пред вас да не направя такава грешка повече и дано да проработи.

Банка-153$

А за правописните грешки които ще пропусна или сам пропуснал еми не съм учил такова беше времето че живота ме искаше :s_o:
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Успехи в начинанието, като с толкова опит не мисля, че ще ти е трудно да изградиш банка.
      Управлението на банката и психиката са около 50% от играта според мен, а другото е развиване на играта и опит.
      Пожелавам ти да станеш дисциплиниран в тези отношения и няма да имаш проблеми:/.
      Поздрави.

П.С. http://bg.pokerstrategy.com/strategy/psychology/#basic
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Точно там ми е проблема опит нз до колко имам но все пак за толкова времем доста ръце сам изиграл и сам видял мн от към покера,на доста големи потовe сам издържал,да така е и според мене че психиката е мн важна,но да се има предвит че това все пак е един вид хазард и точно там ми е пробле че преди време и аз съм цакал на машини и сварка и може би от там идва същината вархо която трябва да поработя,нз дали сам неизличимо болен от към хазартната зависимост но от както сам се заел да играя покер по-горните игри сам ги оставил и се опитвам да бъда десциплиниран и да играя покер на ниво и се получава,но като играя повечко време и така нататък....затова и си направих блог да имам един вид стимол за игра,а за това дали ще се поправя само времето ще покаже и то скоро :D
    • chokata
      chokata
      Бронз
      И така вчера не играх и за това не съм писал нищо,не ми беше нещо добре и си викам дай най-добре да си пусна БГ фрееролл и да се нагледам на интересни отигравания,mn веселяци там и според мене тва е един от турнирите които ще играя за да се контролирам против till и да ми стане още по ясна вариацията.Днес още от сутриннта сам някак на кеф и си помислих че е ден точно за игра :D само че нещо сам bill в грешка то така ако ставало сички щастливи хора щяха да са милионери :D изиграх 12 СнГ и на сичките падам от по малък кикар :facepalm: пфф ей тва не ми се беше случвало но това е вариация,довечера пак може да поиграя но за сега не. ще пийна някоя и друга биричка па ще видим как ще тръгне и дали ще се играе изобщо :D и крайния резултат -15$

Банка-138$
    • chokata
      chokata
      Бронз
      :facepalm: :facepalm: Бири бири бири и пак бири те като ми казват,че с една няма да стане работата аз не вярвам :D вчера малко се поизложих ама кво да направя да му е.. ......а от 4 часа като се подкарах и до 9 вече бях почети в несвас и с тая тиква седнах да игра и три стака назаде за няма и една цигара време :facepalm: :D добре че съм заспал пред компа :D :D :facepalm: сутриннта главата компот нерви мн ама аз май сам си свикнал и си го приемам нормално да ама не е така трябва да се променят някои навици вече,случи ми се нещо интересно неска,май напуснах работа и сега кво праим,смятам да пробвам с покер само че ДИСЦИПЛИНАТА нещо я няма,ще си взема 4-5 дена малко почивка сядам и ги почвам.

Дайте некви линкове за Tillt,оправление на Банка, Psixogy само ако има с по горен статус от моя такива като за моя случай :facepalm: :D

http://youtu.be/Ex0WFtDJod0 :facepalm:
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Банка-108 :f_cool:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от chokata
      Дайте некви линкове за Tillt,оправление на Банка, Psixogy само ако има с по горен статус от моя такива като за моя случай :facepalm: :D
      Здравей,

Ето ти линк към психологическата ни секция - цък.

Поздрави,
      Христо
    • chokata
      chokata
      Бронз
      +1

тия дни ще гледам да прочета всички статии до които имам дост1п,четенето не ми от най интересните занимания,но ще гледам да прочитам по някоя и друга страница трябва да се РЕГ в зала в която мога да качвам статус за тука,но това с времето за сега само четене и разми6ление за игра.Това е сега отивам някъде да пийна 1-2 бирички защото от "понеделник"смятам да не пия известно време да видя с колко + ще се отрази на играта,тука да кажа че не съм някои алкоxолик :facepalm: :D лято е и биричката си върви айде за сега ще пиша до ден два
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Здравейте покер стратеги

Тия дни от както не с1м на работа имам доста време за размисли не,че като работя нямам време :Д но работата ми беше такава че мн ме натоварваше както физически така и псyxичести и според мен като с1м сядал да играя не с1м мислел мн трезво особенно и ако сам пилл някоя и друга бира.
      Как сам играл до този момент?
      Как да продължа да играя?
      Управление на банката а бе всичко свързано покер уменията ми и изминалите години игра.
      И така стигнах до едно единствено режение но това май трябваше да го пиша в началото на Блога:Д :facepalm: но няма значение добре че се пойнатих и не се отказах а почнах по често да следя форума:Д смятам че тук е единственото място от където ще мога да се развия и да покажа п1лният капацитет на моите покер умения.ще zaпочна с1с СнГ 9мах и 18мах като натрупам поне 70ББ ще се кача на 3.50 45мах и така нагоре поп стъпалото.

Смяна на целите до края на годината са:

Да не играя повече от 6 часа на ден(особенно през почивните дни).
      Ако мога с този статус да се включвам в тренирофките.
      Да играя само СнГ докато направя Банка поне за NL25.
      Да пускам Поне по една ръка за анализ след всяка сесия.
      Преди сесията да прочитам поне една статия за Тилт и психологията в покера,а след месец статии свързани с играта.
      И последната и най важна която ще покаже дали с1м си взел поука от случилото ми се до момента, да направя 10к което според мен не нев1зможно :f_biggrin: :f_cool:
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Здравейте покерджии

Тука от два дни сам почнал да играя сериозно вече,че пак ударих греда,от игра не ми остава време и да пиша тука :D но ще се постарая да спазвам поне Банкролманj.
      Пробвах СнГ 9мах-1,5 направих около 20 турнира но неще не ме кефи тоя формат СнГ поиграх малко и 18мах-1.5 за сега ще ги играя,добре че тука прочетох някъде в един блог за 18мах-1,5 иначе щях да се пробвам направо на 45мах ама на тоя лимит е лудница чак когато натрупам банка ще ги играя ама на 3,5,за сега бива даже може и да ист1рмуча и някои $ от Батле of planet za сега няма да поствам ръце щото нямам програма като си купя Хем тогава дано да се наложи да купувам пълната верси :D това за сега,няма да казвам че малко паднах на долу на кеш но za сега бива. :f_cool:

Банка-105$
    • chokata
      chokata
      Бронз
      пфф то бива бива ама това на 18мах-1.5$ e ne4ove6ko,taka hubavo gi narejda 4e ne e istina za 170-180 SnG sam napred s 10$ :evil: , e sega 6te kajete 4eti i igrai pravilno nali,kolko po pravilno 70-80% ot slu4aite kogato sam All in me zimat s po mal1k kik1r ili streitove, flushove s edna karta,trips ve4e neznam,pretrapnal s1m maksimalno,tova e hubavo ama bankata ne raste imam reyk kam 100$ a sam naprede 10$ interesna rabota.Така ако трябва да правя банка ще трябва да изиграя поне 1К СнГ,добре че пробвах и някое МТТ и Кеш да стабилизирам,най ме радва това че като има мн Бадбет забравям на 2-та минута,чак когато свърша сесиите ми святкат пред очите X( .Банката за сега е добре още някои "$" и качвам ниво но преди това ще купувам ХеМ че така мн Gелете се получават и за мене не остава.

Айде,нека има за всички риба,ама да не е шаран !