билет за Sunday Million

• bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      Здравейте,
      спечелих билет за Съндей Милиън от сателит и ми показва че съм регистриран за него.Ако се отрегистрирам ще ми даде ли парите или поне да ми ги даде като турнирни долари или нещо такова с които ще мога да играя други турнири.В противен случай ще шипвам милиона какво да се прави :D

Благодаря на всички бързо отзовали се.
  • 17 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Ще ти ги даде като турнирни$..
    • obichamgi
      obichamgi
      Бронз
      Това може да е твоят шанс да покажеш, че си най-големия и да удариш съндей милиона ;)
    • bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      В интерес на истината се замислям дали да не го играя има още време докато започне.Проблема е че започва късно дотогава вече ще съм изиграл 10ина турнира и ще се чувствам изморен ,а и с 200 долара ще имам една прилична банка за турнири от 1 до 5 долара.
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Според мен си ги прибери и ако не се лъжа има опция,която обръщаш турнирните в реални.

Просто ако не кешнеш ще съжаляваш и много ще те е яд,но пък има и обратната страна.Не слушай хората каквото ти казват,най-добре ти си реши.
    • obichamgi
      obichamgi
      Бронз
      Неее аз се шегувах ... всмисъл такъв ако имаш прилична банка и можеш да си играеш турнири можеш да опиташ ама ако не .. по-добре си ги вземи. А иначе не слушай хората ;)

И запомни.

Ако можеш да летиш, не казвай на никого, защото няма да се отървеш от учители.
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Играй го !!!
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Не го играй ! :D
    • konchet
      konchet
      Глобален
      Брато 1 съвет ако може. Вместо по цял ден да постваш тука постове като машинописка вземи направи нещо смислено и някой пост в темата за печалбите :ДДДД:) ))))

Като мога да предложа на сайта да те вземат теб за редактор и информатор на сайта. Може да го обслужваш с информация което ще е полезно в интерес на истината. Имаш време, ще пишеш и постваш актуална информация и ще си полезен. Ето намерих ти +
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Първоначално публикувано от konchet
      Брато 1 съвет ако може. Вместо по цял ден да постваш тука постове като машинописка вземи направи нещо смислено и някой пост в темата за печалбите :ДДДД:) ))))
      А ти вместо да се заяждаш във всяка тема вземи направи нещо смислено и спри да пишеш във този форум. КОМПЛЕКСАР !
    • konchet
      konchet
      Глобален
      Господин ЗЛАТО извинете!
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Няма нищо Господин начален :) . Но с този статус доста ти се ограничава възможността за обучение, освен ако не си тук заради спам темата и тем подобни ;)
    • konchet
      konchet
      Глобален
      Играя само в 888. Имам регистрация и незнаех, че немога да се тракна към сайта. Не мисля, че е проблем началният ми статус.

Обмислям някоя зала която да тракна към сайта и да взема статус, но всичко с времето си.
    • dannyboy89
      dannyboy89
      Бронз
      по добре си ги запази тея 200 долара ако не се лъжа толкова беше входа на съндей милиона винаги може пак да се класираш с тези 200 долара през някой сателит поне ще имаш по голяма банка :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от dannyboy89
      по добре си ги запази тея 200 долара ако не се лъжа толкова беше входа на съндей милиона винаги може пак да се класираш с тези 200 долара през някой сателит поне ще имаш по голяма банка :)
      И аз бих препоръчал точно това. Като цяло не обичам сателити към турнири над банката ни, тъй като вариацията се увеличава значително. А и Sunday Million e огромен турнир с доста вариация, така че не бих ти препоръчал шот точно към него.

Поздрави,
      Камен
    • chokata
      chokata
      Бронз
      пфф Аз толко пари не съм виждал на едно място в банката от доста времe :D пак камоли и турнири да не мога ги изиграя на кеш :D :facepalm: ,вземи си пусни турнири от по 5,6,7,8,10$ и ако ги избииш поне 200$ ето ти едно първо на МТТ
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      АБЕ АБЕ АБЕ ТИ ЛУД ЛИ СИ БЕ?!!? Билет за съндей милиън и ... АЛООООООООООООООООООООООООООООООООООУ!

Фърли го насам кат нема да го играешшш... Ако спечелиш съндей милиън искам тениска от ПокерСтратеджи :facepalm:

:evil:
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      аз преди да затворят Фт спечелвам вход за турнир от сателит и правя отмяна на регистрацията и си остават турнирни долари после играя с тях в 9снг това са много за един турнир при един ***** после много ще съжеляваш