Fulltiltpoker bonus

• jalturko
      jalturko
      Бронз
      Здравейте, съжелявам за новата тема, но искам да ви попитам отностно ФТП.Туко що ми преведоха бонус от 2.88 от покерстратежди и искам да знам този бонус от рейкбека ли ми е или ..?

Фт ник - playercho
  • 7 отговора
    • jalturko
      jalturko
      Бронз
      Благодаря ви за отговора все пак, вече втора тема отварям без никакъв отговор.ОК всичко ще знам вече.Няма проблеми тоя форум ще го ползваме само за промоции томболи и анкети "супер".И все пак ако някой съвсем случайно да вземе да се обърка да погледнете темата би ли ми казал кога ще мога да се възползвам от рейбека си.Започнах от вторник с вашия бонус а сега е събота най-вероятно от другия петак ще започне да ми отчита или аз така си мисля?

П.С.: На коледа стават чудеса ще се моля за отговор ;)
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Здрасти

В Английската общност има доста информация за rakeback-a на Фул Тилт, ако ти се чете:

http://www.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=61935

Та, общо взето от рейкбека ще да е този "бонус" от $2.88. Имаш ли други предположения, защо аджеба PokerStrategy може да ти праща $2.88?
    • Myst0
      Myst0
      Бронз
      В евереста има ли рейкбек?
    • jalturko
      jalturko
      Бронз

Та, общо взето от рейкбека ще да е този "бонус" от $2.88. Имаш ли други предположения, защо аджеба PokerStrategy може да ти праща $2.88?
      Ами ако знаех аджеба защо покерстратеджи ми пращат този бонус дали щях да отвярам нова тема, и плюс това ако този "Бонус" беше от рейкбека дали нямаше да ми отчетат поне една StrategyPoints?Имам над 500 Фтп пойнтс, което по мойте изчисления се равнява на 100StrategyPoints?Бях чел някъде из форума че доло горе 4ФТП се равняват на една StrategyPoints?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,
      @jalturko
      Тези $2.88 са от 27% рейкбек. Това означава, че си успешно тракнат към нас. Списъка с точките ще бъде обновен до няколко дни. Ако това не стане, пиши на отдела ни за обслужване на клиенти.
      Трудно ще направиш връзка между SP и FTP, просто защото критериите за получаването им са различни.

@Myst0 - не, в еверест има само бонуси.
      Поздрави,
      darkonebg
    • jalturko
      jalturko
      Бронз
      Извинявам се, съжелявам много знам, че и на вас ви е натоварено, но просто когато видя, че на някои обърнете внимание а аз стоя и чакам с дни малко кофти се получава, както и да е.Та по въпроса ми с рейкбека от 2,58$ мога ли по някакъв начин да проверя от кои период са ми го пратили, защото играя от вторник и мисля, че този рейкбек не е реален.И също така не трябва да правя депозит за да ми отчита Сп, щом вече веднъж са ми ги пратили, както сам каза вече успешно съм тракнат към вас.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Не е необходимо да правиш депозит, за да получаваш СП. Както казах, ако не получиш СП до няколко дни, пиши на отдела ни за обслужване на клиенти.
      По принцип рейкбека се получава всеки петък и е спрямо рейка за седмицата. Когато чистиш бонус или използваш ФТП точките си или играеш фрийроли, тези неща се намаляват от генерирания ти рейк - оттам страда и рейкбека.
      Поздрави,
      darkonebg