AllAround Блог p2 Restarting

• Gack00
      Gack00
      Бронз
      С голям ентусиазъм ви казвам Здравейте на всички отново в този раздел.

Навъртам се наоколо отдавна, но все пак да се представя май трябва.Казвам се Ясен, след месец удрям 25.В момента живея и уча в Германия, но скоро мисля да приключвам! и се прибирам за неопределено време? в България.Играя от доста време (не мога да стана про все още), ама понеже съм инатче няма да се отказвам.
      Моят нов блог ще е своеобразно продължение на AllAround Блог , които предпочитам да си остане ретро непокътнат.
      Накратко за изминалата половина на 2011 нищо кой знае какво в игрови план.Малко като дупка се получи, защотото нямах времето/възможността да грайндвам колкото се иска.Все пак постигнах добри турнирни резултати на средните нива, със или без стейкване пробвах не малко шотове в по-големите турнири.Там обаче ми липсва 1тайма да рънна най-накрая добре.

Основно играя Pot Limit Omaha, турнири (почти всички игри), доста голяма NLHE SNG бройка като история и т.н.
      Пробвам да балансирам.В някои дисциплини губя, а в други печеля.

В момента малко след затварянето на тилт си реорганизирах нещата и от известно време играя в Ladbrokes(Gack00).Залата ме посрещна добре, чистя добър
      1ви депозит бонус, има рейкбек, кеш срещу точки, различни кеш и мтт промоции.

Мискирам следните неща засега, опитвам да се вградя в залата.

:spade: 0.1/0.2 € HU PLO /не искам с не толкова стабилен банкрол да стрелям по-високо без оит засега/
      :spade: 5-30 € (през сателити и 50-100) най-вече NLHE MTT /малко слаба бройка дневни гарантирани/
      :spade: 5-10-20 € 1table NLHE SNG
      :spade: скоро ще пробвам и 0.2/0.4 € PLO 6max, дали мога да го бия за месец и да мина нагоре направо

Впрочем ХЕМ отчита статистика на кеш масите, но за СНГ/МТТ не зацепва /идеи?/

В следващия пост ще пусна графики как се движа засега.Ще има и ръце.Ще се опитам да видя дали мога да помогна ПЛО секцията да се раздвижи.
      Но като съвет- трябва да има и анализ на по нсиките нива, стратегия и ръце от турнири.Ако се добавят тези за стаус сребро+ ще заспи.

Забравих да спомена и др готино нещо, което Ladbrokes предлагат- много добри сателити за Irish festival.Доста съм надъхан пък и имам времето началото
      на октомври да отида до там и да поиграя.Вече се класирах за месечния финал, с малко късмет може да се докопам.Ако не Август има още сатс.
      Залата е и единствената, в която играя през ПС, така че ще мога да гледам тренировки и клипове/дано платина скоро/
      Не съм забравил и старс, скоро даже ще пусна някое комбо за стейк.Надявам се с вкарването на сателити за Wcoop PLO турнирите да се понасити трафика и да се
      върна там по-някое време

Давам старт
  • 18 отговора
    • Gack00
      Gack00
      Бронз
      Ето и първите ми резултати за нещата, на които наблягам:

Тук ще трябва да поработя над играта, макар че 10БИ не е много, а ръцете са малко.Голям проблем е рейка.Доста яде

Тук не се оплаквам, по-добро посрещане нямаше как.Всъщност имаше ако бях зел някоя ФТ, ама се 3-4 някви такива.
    • yago215
      yago215
      Бронз
      Здравей, да ти честитя преотварянето на блога и да ти пожелая само напред и нагоре, скоро да чета пак за успехи в по-големи турнири а и така да е с всеки формат който захващаш!
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Успех и от мен на блогчето :) пък ако стейкинга е добър - пак ще се включим :f_biggrin:
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Първо искам да те поздравя с новия блог :)

Относно това

Първоначално публикувано от Gack00

Тук ще трябва да поработя над играта, макар че 10БИ не е много, а ръцете са малко.Голям проблем е рейка.Доста яде
      Точно това щях да кажа, когато видях на какъв лимит играеш HU PLO. Можеш да разгледаш тази статия - Въведение в HU, и особено параграфа, който се отнася до рейка. Статията е за NLH, но при дори по-високия рейк и близките уинрейти мисля, че този параграф ще е в сила и за PLO.

Успех!

Поздрави,
      Камен
    • Gack00
      Gack00
      Бронз
      Благодаря ви за отзивите.

Вчера отделих известно време да играя отново HU.Графиката:

Срещу последния опонент изиграх най-много ръце.Бях два стака напред, но го лъкна в два флипа и ме върна назад преди да изябга X(

Като за тези 500 ръце почти 17€ рейк/макс 1€ в голям пот/.Идва малко над предложените от статията, която дарко показа.Но имам рейкбек+бонус и засега не ме притеснява до толкова.
      Видях, че на HU е макс 1€ за всички нива над 0.05/0.1.Т.е. ако играя 1/2 пак ще плащам толкова.Само дето на ниските тежи
      Опитвам се да влезна в ритъм, ще ми трябва време докато се нагодя към този формат.А и все още събирам инфо за играчите там.Предполагам някое и друго видео ще ми даде различна гледна точка.

Изиграх и дузина СНГ, някъде breakeven съм за деня.

Днес планирам да се пробвам в няколко МТТ вечерта, утре ще разкажа евентуално как са се развили.
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Яска успях с блога. Само успехи ти пожелавам :)
    • Gack00
      Gack00
      Бронз
      Резултатите от вчерашната мтт сесия описвам така:

Някакви сетъпчета и липса на карти.
      Също така останах изненадан как в 10+1 Р+ при 63 ли бяха човека 10 взимат пари.
      Аз така ако набия два двойни+аддон трябва да съм 5-6 само да избивам.Топ 5 пейаут заспива на подобен донкамент.

След това отворих бирата (между другото тук имам интересна история за една марка бира, която ще ви разкажа някой др път)
      и дропнах два стака на HU кеш.И понеже си имам stop loss прекратих екшъна.

Дотук както ги виждам нещатата, залата ще ми остане за кеш и СНГ.Т.е. съвсем скоро ще се върна в старс да си играя
      ПЛО турнирчетата.Да види де не съм взел крайното решение.

Сега чакам да дойде обедната почивка и направо изчезвам и отивам вкъщи да спя /мойта рецепта за добър сън включва 9-11 часа/.
      Искам да кажа имам да наваксам няколко.Ако всеки ден съм така и спя само 5-6 часа /а има много хоря, на които им е достатъчно/
      ще зомбирам.
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Здравей и от мен и честит блог. Ще го следим с интерес :)
      А за холдем-а мога да го погледна ако ти е спешно пиши после в скайп.

Успех с целите и омахата :)
    • Gack00
      Gack00
      Бронз
      Haai на всички!

Вчера ми щракна и се пуснах по старс на разни мтт.Бях позабравил какво е да заредиш 10 турнираа за час, и то след като си ги подбрал преди това.Е резултатите си бяха почти плачевни, ама той старса отдавна ми се инати /разработчиците? време е да ме ъпгрейднете към печелившите акаунти!/ :] .Както и да е

Днеска няма да имам вреемто /поркане малко навън, хора, почивка/
      И утре така отивам в Берлин да се разцъкам малко/може би ще постна някои яки снимки като се върна/

А в неделя ще се пусна по турнири в старс.Даже измислих едно комбо и ще го пусна в раздела за стейкване, и ще може да се включите.

Приятна вечер алл
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Пускай де чакаме :)
    • Gack00
      Gack00
      Бронз
      Здрте

Нямах силите и времето да седна да пиша.Чак днес съумях.
      Както ви бях споменал петък се получи тежката вечер.Мешнахме ромче/бира/ромче/бира и откарах до 04:30.Естествено трябваше да стана в 08:00 сутринта за пътуването.Айде това добре ама след като изпих 1литър вода да се съвзема дойде следващотото препятствие.Закъснявахме за влака и трябваше да претичаме 2км.Познайте какво-закъсня с 15мин.
      Все пак се съвзех и изкарах деня само за да дойде новото решение вечерта да се повтори бира/ромче/бира/ромче. Добре че идваше неделя :D .

ПС Коя от двете коли викате да си взема първо?

Та неделя се хвърлих по масите за комбото, което бях пуснал.Получи си се добре.Даже замалко два турнира за ден в старс, което щеше да си е готино.А вечерта успяхме да направим и домашна игра.

Пон-Сряда имах доста ангажименти и нямах кой знае какво време.Чак вчера вечерта намерих и реших да се пробвам в осмиците на няколко мтт.Нищо не направих, но останах изненадан колко много хора от общността са там.Май съм изостанал нещо със схемите :facepalm:

До края на седмицата планирам да играя доста в Лад.

А да да не забравя сините започват похода към Европата.Дано най-малко групи да видим и този сезон.
    • Gack00
      Gack00
      Бронз
      Отлагах отлагах ей го седнах да понапиша и аз нещо ново.

Юли се изниза бързо бързо, а като игра основно прекарах в Ладброукс.
      В дните от последния пост само някакви греди по турнирите, безсмислен грайнд по СНГ и малко хвърляне на пари по кеш масите.В неделя играх сателита, който чаках за Ирландския фестивал.В един момент вече гледах хотелите и забележителностите, в следващия как съм бъбъл след загубена 60/40 ръка.Да 8/45 при 7 пакета и гг.Повече няма и да се пробвам засега.

Цялостно доволен, но си стегнах багажа/парата/ и към старс.Основно ще се съсредоточа към мойта си игра.Ще миксвам до края на месеца като подготовка за WCOOP през септември.Има яките 7 ПЛО турнира + още два/те са си хай/.

Вчера ми зеха 4 стака на пло25, днес сравнително добре по турнирите.За жалост на 11+ влезнах чип лидер на финалната и отпаднах 6/нещо пак загубих търпение и флипове/.

ГЛ на всички по масите
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      успех Яска,винаги си ме кефел като играч.
    • german224
      german224
      Бронз
      и мен:)
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      За ПЛО кеш-а чел ли си нещо, работил ли си върху тази си част, или го играеш за фън и квото знаеш от турнирите си го играеш и на кеша ?
    • Gack00
      Gack00
      Бронз
      Първоначално публикувано от Ico0o
      За ПЛО кеш-а чел ли си нещо, работил ли си върху тази си част, или го играеш за фън и квото знаеш от турнирите си го играеш и на кеша ?
      Да досега кеш съм играл повече за фън.Чел съм и съм изгледал бол материали.И продължавам така, защото това трябва да е част от цялостното развитие на всеки играч.Не бях стигнал все още до решението да почна сериозно и по кеш масите. Напоследък си мисля да задълбая и затова сега почвам леколеко на пло25 и имам надеждата защо не до края на годината да играя примерно 1/2 печелившо.

Ще показвам как се движа в тази насока, но нека събера малко повечко ръце и впечатления.
    • Gack00
      Gack00
      Бронз
      Кво правите хора не можах да си намеря блога на 1ва стр, много пишете :f_biggrin:

Първо накаратко в турнирите, които играя се справям сравнително добре. Може и повече.

Продължавам да грайнда кеш на 25, вече стигнах 5К ръце ето и лудата графика:

Както и ви бях казал в началото гръмнах 4стака докато се вредя в играта.Оттогава сами виждате какво става нагоре надолу яката и след тези ръце съм на същото положение.Имах една луда сесия където супер нерелното срещу някакъв безсмърен загубих 4 АИ на сетъпи и флипове.

Утре ще отделя време да си разгледам ръцете досега и да тагна с бележки който трябва.Следващите 5К ръце вече мисля да се спра на 6 маси и да почна само нагоре познавайки нравите на рандом Джо и кои са реговете.Ще се опитам да направя още 10К ръце до края месеца, ако мога и повече.

Успехи и поздрав за всички!

• xwink93
      xwink93
      Бронз
      погледни в общност