Здравейте

• 3 отговора
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей Bassamakov,

За съжаление не всички покер зали приемат трансфери от подобна карта, като по-популярни и по-често използвани са трансферите с 'Visa Electron', предпочитана за он-лайн транзакции и изваждането на подобна карта е достъпно в редица банки.

Методите за депозит в дадена зала от нашите партньори можеш да намериш тук, като натиснеш на прегледа за дадена зала и скролираш до края на страницата, докато достигнеш 'Опции за депозит '.

Поздрави,
      Иван
    • Bassamakov
      Bassamakov
      Глобален
      @IvanPs

Съжалявам, че ще го кажа, но не мисля , че отговора ти е полезен отностно това което питам. Ясно ми е ,че не всички зали разполагат с подобен начин за депозит, и също така, че мога да разгледам методите в сайта. Исках конкретен отговор примерно "да, в ....... може да се депозира с маестро" или "не, никъде няма такъв метод". ? :facepalm:
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей Bassamakov,

Съгласен съм, че не ти дадох конкретен отговор, но това се дължи на факта, че депозит с подобна карта носи много въпросителни, тъй като зависи от позволението на банката, дали дадения тип карта 'Maestro' бива приет от покер залата (от личен опит съм опитвал он-лайн депозит с Maestro и въпреки, че бе позволено като опция и разполагах с желаната сума, то транзакцията не бе приета).

Точно поради тези причини исках да ти препоръчам създаването на 'Visa Electron' карта, като въпросителните с подобен тип карта са далеч по-малко.

Надявам се някой от нашите потребители да е извършвал депозит с карта, подобна на твоята, за да ти предостави по-конкретна информация.

Поздрави,
      Иван