"Розата на Дон Жуан"

• atanas670408
      atanas670408
      Глобален
      Здравейте приятели и приятелки. За тези които не ме познават се казвам Атанас на 18 години от Смолян.Играя покер от 1 година,но се захванах по-сериозно от 6 месеца някъде.Ориентирал съм се към СнГ и МТТ турнири.По сериозните ми печалби са на живо.Точно на рожденният си ден(когато ставах на 18) спечелих 3200лв,а месец по късно 1500.Засега онлайн нямам големи успехи,но занапред обещавам.

По интересните неща се случват в живота ми,които изглежда като сапунен сериал,а не на покер масите,но аз съм си такъв :D !Ако на някой му е интересно,ще ви разказвам как се развиват нещата........знаете за какво става въпрос.Искате,неискате ще постна снимка/и на мен и моята приятелка,нали трябва да се похваля,а пък заради нея съм готов да се откажа и от покера :f_eek: .Ааа и обещавам,че ще е последна! ;)

П.С.Блогът го кръстих така заради моодкиллер

П.С.2 Ще обновявам блога си всеки ден,но засега няма да изглежда като покер блог,но който иска да го чете! :s_biggrin:

По-здрави
  • 49 отговора
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей Атанас,

Честит блог и ти пожелавам да публикуваш много успехи в него!

Аз лично се надявам да има и снимки на момите, за които винаги се консултираш с останалите членове :)

Поздрави,
      Иван
    • atanas670408
      atanas670408
      Глобален
      Първоначално публикувано от IvanPS
      Здравей Атанас,

Честит блог и ти пожелавам да публикуваш много успехи в него!

Аз лично се надявам да има и снимки на момите, за които винаги се консултираш с останалите членове :)

Поздрави,
      Иван
      Редакция-моматА,само една засега и занапред ;)
      Иначе мерси :s_grin:
    • kalychko
      kalychko
      Бронз
      Здрасти, човече, радвам се най-накрая да видя още един Смолянчанин по тия блогове :)

Аз съм малко по-голям, на 22, ама кой знае, може и да се знаем по физиономия. Ако не, ще се радвам да се срещнем някой ден и да обсъдим покера и живота.

Лятото съм си по Смолян, иначе съм студент в Пловдив и повечето време прекарвам там.

Успех!
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Честит блог! :D
      Давай снимки на момата!

Само ми е интересно, ако тази е "последна" както се изрази, как ще поддържаш сапунения сериал и с какво ще пълниш блога? :P

Поздрави,
      Христо
    • LuckyLucianooo
      LuckyLucianooo
      Бронз
      Честит блог! Желая още по- големи успехи и финална маса на WSOP main event!

Колкото до момата. Не избързваш ли с това за "последна"? Още си на 18 живота е пред теб, а ти се заробваш в оковите на брака :D .

а пък заради нея съм готов да се откажа и от покера

Трябва ли да те наричам мъж под чехъл? :facepalm: :D
    • atanas670408
      atanas670408
      Глобален
      @kalychko-и аз ще се радвам да се срещнем,някой път :P

@moodkiller-ооо появи се :tongue: !Със ръка на сърцето казвам,че ще ми е последна ;) !Не се притеснявай,ако ви е интересно,не само ще го поддържам,но ще го направя като приказка :s_biggrin:

П.С.Само една малка подробност за мен,ако някой път се срещнем:Ако питате мои приятели например:Къде е Атанас?-Те ще те питат:Кой Атанас?-Данчо ли?казват ми така,защото баща ми така се казва иии...на мен си ми харесва :)

П.С.2 Засега си запази пуканките :D !Снимка/и очаквай/те след 2-3 дена,че фотоапарата се пр***а и немоа ги сложа на компа,така че поизчакай!
    • atanas670408
      atanas670408
      Глобален
      Първоначално публикувано от LuckyLucianooo
      Честит блог! Желая още по- големи успехи и финална маса на WSOP main event!

Колкото до момата. Не избързваш ли с това за "последна"? Още си на 18 живота е пред теб, а ти се заробваш в оковите на брака :D .

а пък заради нея съм готов да се откажа и от покера

Трябва ли да те наричам мъж под чехъл? :facepalm: :D
      Мерси.Ами знам,че съм млад още и живота е пред мен,но съм сигурен в това което правя ;) ,сигурен съм,че "по-добра" от нея няма да намеря.Просто я познавам от доста време и знам какво правя,но и да ви обяснявам като не я познавате,не можете да ме разберете!

Абе как да ви кажа....нали знаете,ако е писано по-нататък ще стане ;)

П.С.Е чак мъж под чехъл.....

Поздрави
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      Със ръка на сърцето казвам,че ще ми е последна
      '
      Не искам да бъда негативен, но това е доста силно изказване :)
      Виждал съм връзки на по 4 години да се разпадат, не можеш да бъдеш сигурен в нищо в тоя живот.

Успех!!!
    • mirchevbg
      mirchevbg
      Бронз
      Успех момче и умната с акъл, както казваше един мой човек !
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Абе ти и миналата я познаваше от доста време, пък излезе к**** :facepalm:
      Ай, дано си сигурен този път! Аз не съм сигурен с кои обувки да изляза, ти вече си готов за брак - блазя ти, че лесно взимаш решения. :D
    • atanas670408
      atanas670408
      Глобален
      Брака беше шега-сега играя един турнир и немога да пиша,после ше ви обясня подробно ;)
    • atanas670408
      atanas670408
      Глобален
      Здравейте отново,както споменах играх един турнир но отпаднах,но това не е нещо ново,защото напоследък разсеян ли съм,какъв съм и аз незнам! :facepalm:
      Сега ще ви обясня причините,поради които съм сигурен за момичето:

1.Отдавна е приятелка на сестра ми,и аз я знам като 10-те си пръста.И ако беше "кръшкачка",сестра ми със сигурност щеше да ми каже!

2.Виждаме се всеки ден,забавляваме се и не вярвам,че е способна на такива неща!

3.Скромно момиче от добро семейство!

4.Като се срещнахме за пръв път,тоест когато и предложих,разговаряхме и имах чувството,че съм я познавал цял живот и съм сигурен,че и тя така го усети!

П.С.Сега на 30-31 в едно градче,близко до Смолян се провежда традиционен събор и със сигурност ще я заведа там,яяя че то и язовир имаше там :f_eek: -ще я повозя и на лодка,за да е по-романтично и след това ще пиша резултатите! :s_love:

Поздрави
      Ромео :D
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      ако се обвържеш на 19 год а приятелката ти на 17-18 след 5-10 год ще имаш 1-2 деца и ще живеете в голямия град я в софия я в пловдив и какво ще стане тогава си мислиш>.... Съпругата ти на 25-30 год в разцвета на силите си в голямия град и само с 1 мъж в живота си.... не си го и помислям :) но ти си знаеш :) не е ли по добре да си поживеете пък после ще го мислите :)
    • atanas670408
      atanas670408
      Глобален
      Първоначално публикувано от Bot33
      ако се обвържеш на 19 год а приятелката ти на 17-18 след 5-10 год ще имаш 1-2 деца и ще живеете в голямия град я в софия я в пловдив и какво ще стане тогава си мислиш>.... Съпругата ти на 25-30 год в разцвета на силите си в голямия град и само с 1 мъж в живота си.... не си го и помислям :) но ти си знаеш :) не е ли по добре да си поживеете пък после ще го мислите :)
      Само и единствено времето ще покаже.
      Незнам правилно ли разбрах намекът ти,но ако е така знай,че не всички момичета/жени са к***и :)
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      "Всички жени са ку*ви, с изключение на майка ми. Но да не забравяме, че и тя е жена." Наполеон

:D
    • atanas670408
      atanas670408
      Глобален
      Добре момчета,за днес стига,че ще я уручасаме :heart:

Метнете някоя статия,съвет против бедбийт,даунсуинг,че напоследък ривъра ме съсипа X(
    • mirchevbg
      mirchevbg
      Бронз
      На мен ми е интересно дали вече, така да се каже, сте консумирали любовта си? Сериозно питам, не съм ироничен. Все пак това е важно :club:
    • LuckyLucianooo
      LuckyLucianooo
      Бронз
      Това е страхотно, но (винаги има едно но :D ) като малко по- голям и опитен батко и вероятно доста по опарил се ми се ще да ти кажа няколко думи. Колкото повече си мислиш, че познаваш един човек толкова по- малко се оказва, че въобще го познаваш. Знам, че звучи нелогично и объркващо, но е така. Във всяка секунда от живота хората се променят. Това прави опознаването им малко по- трудно, да не кажа невъзможно.

Съвета ми е да стъпиш здраво на кантара, да не прекаляваш с любовта и предоверяването. Първата ми приятелка също беше добро, скромно момиче, непрелюбодейка, но в края на краищата си показа рогата. Също така вероятността да си омръзнете е по- голяма от колкото да останете заедно до дълбоки старини :) . Не всички жени са курви, но курвенското си е вградено във всяка жена. При някои изплува при други не. Въпрос на причинно следствени връзки и обстоятелства.

Знам, че звуча черногледо, но това е защото съм препатил реалист, а живота е суров. Понякога от най- добрите приятели излизат най- добрите предатели. Ясно ми е, че няма да ме послушаш защото в момента си опиянен и заслепен от любовта :) , но бях длъжен да ти кажа тези неща. Желая ви повече щастливи мигове заедно.

Поздрави.
    • atanas670408
      atanas670408
      Глобален
      Първоначално публикувано от LuckyLucianooo
      Това е страхотно, но (винаги има едно но :D ) като малко по- голям и опитен батко и вероятно доста по опарил се ми се ще да ти кажа няколко думи. Колкото повече си мислиш, че познаваш един човек толкова по- малко се оказва, че въобще го познаваш. Знам, че звучи нелогично и объркващо, но е така. Във всяка секунда от живота хората се променят. Това прави опознаването им малко по- трудно, да не кажа невъзможно.

Съвета ми е да стъпиш здраво на кантара, да не прекаляваш с любовта и предоверяването. Първата ми приятелка също беше добро, скромно момиче, непрелюбодейка, но в края на краищата си показа рогата. Също така вероятността да си омръзнете е по- голяма от колкото да останете заедно до дълбоки старини :) . Не всички жени са курви, но курвенското си е вградено във всяка жена. При някои изплува при други не. Въпрос на причинно следствени връзки и обстоятелства.

Знам, че звуча черногледо, но това е защото съм препатил реалист, а живота е суров. Понякога от най- добрите приятели излизат най- добрите предатели. Ясно ми е, че няма да ме послушаш защото в момента си опиянен и заслепен от любовта :) , но бях длъжен да ти кажа тези неща. Желая ви повече щастливи мигове заедно.

Поздрави.
      мерси за подробното разяснение :s_thumbsup: