Full Tilt

• 15 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @velevb,

Линк+бонус код - само тогава ще си успешно тракнат към нашия сайт.

Избери си зала тук и следвай стъпките.

Поздрави,
      Деси
    • velevb
      velevb
      Бронз
      А след като получа бонуса има ли го това още 50+50 за някви точки и ако го има и депозирам още 100$ ще се запази ли?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет отново!

Офертата за $50+$50 не е налична във Full Tilt вече. Когато получиш бонуса, ако държиш на по-голяма банка, може да депозираш. Имаш право само на един първи бонус обаче. Ако смяташ да депозираш, може да се възползваш от депозит офертата, а не тази с началния капитал - 100% до $600. Тук ще намериш подробна информация за бонуса.

Не забравя, че банката си може да увеличиш и с Покани приятел.

Поздрави,
      Деси
    • nqmammnenie
      nqmammnenie
      Бронз
      Искам да попитам,на всяка маса ли,която си избера,мога да играя във ФулТилт с въпосния 50-доларов бонус?Сори,ако досаждам...
    • jalturko
      jalturko
      Бронз
      Да, стига разбира се лимита да ти го позволява, както се досещаш и сам може би.

Успех! ;)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей nqmammnenie,

Както те съветва jalturko - трябва да спазваш управлението на банката. Това зависи само от теб и аз силно се надявам да играеш дисциплинирано.

Поздрави,
      Деси
    • velevb
      velevb
      Бронз
      А къде да я видя тази депозит оферта и да я разгледам?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет отново!

Депозитен бонус Full Tilt - 100% до $600:

Важно: Трябва да направиш депозит в рамките на първите 60 дни от първоначалната си регистрация във Full Tilt Poker. В противен случай, твоята регистрация няма да бъде свързана с PokerStrategy.com и така няма да можеш да събираш точки (StrategyPoints)! След като направиш депозит, можеш да провериш настоящия си баланс на бонуси, кликвайки върху "Cashier" ("Каса"). Разполагаш с време от 120 дни, за да изчистиш стартовия депозит бонус. Този бонус ще бъде прехвърлен на твоята сметка или като няколко вноски от по 10% от сумата на първия ти депозит, или като сума от $20 долара – в зависимост от това, коя от двете суми е по-ниска. Като пример, с първоначален депозит от $100 долара би получил бонус на вноски от по $10 долара (10%). В допълнение, ще получиш 27% рейкбек върху своя нетен рейк, играейки във Full Tilt Poker. Чистият рейк се пресмята, като се вземе твоя натрупан рейк (MGR) и се извадят всички бонуси, които получаваш от Full Tilt Poker.

Поздрави,
      Деси
    • velevb
      velevb
      Бронз
      Да де това е бонуса за първи депозит. Но от твоите думи разбрах че има и някакъв друг или греша? И ако има два какви са кодовете PSVIP??? Има ли друг?

p.s. Ако депозирам преди да съм получил бонсуа от 50$ ще го получа ли след това?
    • jalturko
      jalturko
      Бронз
      Деси, до колкото разбрах значи не е достатъчен бонуса от покерстратеджи, за да получавам статеджи пойнтс?Трябва и да направя депозит или греша?Играя от вторник с вашия бонус и имам 550+ ФТП пойнтс и сега няма ли да ми ги зачита?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Получаването на началния капитал е достатъчно, за да получаваш SP при игра в залата. Има малко забавяне при обновлението на SP, тъй като трябва да изчакаме всички зали да ни пратят списъка с рейка на нашите потребители.
      Поздрави,
      darkonebg
    • velevb
      velevb
      Бронз
      Първоначално публикувано от velevb
      Да де това е бонуса за първи депозит. Но от твоите думи разбрах че има и някакъв друг или греша? И ако има два какви са кодовете PSVIP??? Има ли друг?

p.s. Ако депозирам преди да съм получил бонсуа от 50$ ще го получа ли след това?
      А на моя въпрос отговор?????
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Във фул тилт има два бонусa - бездепозитния начален капитал и бонуса при първи депозит. Най-добре не депозирай преди да си получил началния капитал. За повече информация - тук и най-добре - отдела за обслужване на клиенти на фул тилт покер.
      Поздрави,
      darkonebg
    • velevb
      velevb
      Бронз
      Да де то това е ясно ама няма 50+50 затова въпроса ми е след като остава само бонуса за първи депозит мога ли да депозирам преди да сте ми прехвърили вашите 50$
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от darkonebg
      Най-добре не депозирай преди да си получил началния капитал. За повече информация най-добре - отдела за обслужване на клиенти на фул тилт покер.
      Поздрави,
      darkonebg