Бонус от 50$ и за брат ми

• antigoogle
      antigoogle
      Бронз
      Здравейте, взел съм си бонуса от 50$, но тъй като и брат ми играе покер (много рядко е играл с истински пари), искам да попитам дали и той може да вземе този бонус.Става въпрос за Еверест.Направил е всичко без потвърждение на самоличността, тъй като исках първо да попитам дали е възможно и той да се възползва от промоцията.С еднакво ИП сме на два компа през рутър.
  • 3 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Ако брат ти сам се е регистрирал и сам е преминал теста, то не би трябвало да има проблем той да получи началния капитал. Добре е той сам да пише на отдела ни за обслужване на клиенти, ако има някакви въпроси.

П.П. Имай предвид, че всички зали също внимават за подобни случаи. Не ви препоръчвам да играете на една маса или в един турнир, тъй като сметките и на двама ви ще бъдат затворени.

Поздрави,
      Камен
    • sfmf
      sfmf
      Бронз
      То и да искат не могат да влезнат на снг или кеш маса от едно и също ип на една и съща маса. За МТТ може да влезнат но за друго не става.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от sfmf
      То и да искат не могат да влезнат на снг или кеш маса от едно и също ип на една и съща маса. За МТТ може да влезнат но за друго не става.
      Това зависи от залата - в някои е технически забранено, в други просто ще си имате големи проблеми след това.

Поздрави,
      Камен