50$ + в бет365

• jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      здравейте ,
      преминах теста и направих регистрация в бет365,но още не съм получил бонуса а направих малък депозит.това проблем ли е за получаването на бонуса и ако е какво трябва да направя за да не го загубя
  • 32 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от darkonebg
      Първоначално публикувано от jokerasheva
      здравейте
      аз преминах теста и се регистрирах в бет365,но о6те не съм получил бонуса,а вече направих минимален депозит за да мога да опозная софтуера на сайта докато чакам бонуса.това ще бъде ли проблем за неговото получаване и ако да какво трябва да направя за да не го загубя
      Здравей,
      свържи се с нашия отдел за обслужване на клиенти тук.
      Поздрави,
      darkonebg
    • velevb
      velevb
      Бронз
      (публикацията е премахната)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      За в бъдеще няма да търпя такъв тон. Засега получаваш [b]жълт картон[/b]. Запознай се с [b]правилата на форума[/b] и не ги нарушавай.
      Не е наша работа да се занимаваме с детайли по бонусите, затова си има отдел за обслужване на клиенти и поддръжка в покер залите. Нашето задължение е да следим за успешното ви развитие като покер играчи, а когато отговаряме на такива въпроси, то е по-скоро компромис, отколкото нещо друго. Както и да е, както се досещаш, нямам достъп до сметката на този потребител в залата и не знам какво е състоянието и, така че няма как да му помогна.
      Поздрави,
      darkonebg
    • velevb
      velevb
      Бронз
      ХАХААХАХ ЖЪЛТ КАРТОН :D :D . За какво? Не съм те обидил, зададох ти въпрос? Ти явно си много докачлив.....

P.s. Интересно кое приемаш като обидa след като въпроса ми беше "защо не питаш ти вместо да се задръстват от подръжката ( тъй като много хора имаме еднакъв проблем) Деси Винаги помага. " Този път няма нужда триеш мнението, а обясни какво приемаш за "такъв тон"
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Естествено, проблемът не е във въпроса (на който вече отговорих), а във формулирането му (което беше далеч от сегашното и беше меко казано нападателно, за което и публикацията ти беше изтрита).Решението ми не подлежи на коментар.

Поздрави,
      darkonebg
    • velevb
      velevb
      Бронз
      ..... Интересно защп го изтри защото нямаше нито една обидна дума към теб. Интересно от какво се обиди? Коя дума ли кое изречение? Поне се обосновавай......
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Не съм се обидил, просто тук намираме подобно държание за недопустимо. Нямам намерение да повтарям дума по дума това, което си написал. Тук се държим като големи хора и професионалисти и ироничното фамилиарничене, което използва, не върви, нито преките упреци свързани с "некомпетентността на еди кой си".
      Ако не се сещаш какво точно си написал, значи наистина имаш нужда да препрочиташ публикациите си по няколко пъти, преди да ги пускаш. Занапред внимавай повече.
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Проблема е в това че не съм много добре с английския.Понеже видях ,че доста играчи питат дали ще е проблем ако направят депозит се заинтересувах,защото аз вече съм направил такъв(все пак никъде не пише че не трябва да се први депозит преди да получа бонуса).Единствената причина, поради която търся отговора тук е,че не искам да пиша на език, който не владея достатъчно добре и по този начин да излагам, както себе си така и цялата бг общост в PS.
      Ako някой може да ми помогне по какъвто и да е начин ще му бъда много благодарен.
      P.S.:Съжелявам че моя въпрос стана причина за пререкания,надявам се да изгладите отношенията си в най-скоро време.
      Благодаря предварително на всички,които ще вземат отношение по темата и успех
    • zarkoto223
      zarkoto223
      Бронз
      А да попитам,изпращането на снимки на личната карта задължително ли е,и ако е задължително ще бъде ли проблем ако замажа номера на личната карта и последните 4 цифри от ЕГН-то ?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Естествено, ако имаш проблем с английския, ще ти помогнем да формулираш въпроса си към тях - но въпреки това, въпросът ти трябва да мине през тях. В съвсем скоро време обещаха, че ще има българин в този отдел, надявам се скоро да стане това.
      Прати им това:

Hello,
      I passed the quiz and requested my starting capital in the poker room bet365, in which I created an account using your bonus codes. While I was waiting, I made a small deposit to test the software. Will this be a problem for the starting capital?
      Best regards,
      jokerasheva

И пиши тук какво са ти отговорили.
      П.С. Не си ти причината за каквито и да е "пререкания"

Поздрави,
      darkonebg
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от zarkoto223
      А да попитам,изпращането на снимки на личната карта задължително ли е,и ако е задължително ще бъде ли проблем ако замажа номера на личната карта и последните 4 цифри от ЕГН-то ?
      Здравей и добре дошъл,
      Изпращането на снимки не е задължително, някои потребители го получават на случаен принцип. Ако си от "късметлиите", естествено можеш да зачеркнеш всякаква лична информация.
      Поздрави,
      darkonebg
    • zarkoto223
      zarkoto223
      Бронз
      Първоначално публикувано от darkonebg
      Първоначално публикувано от zarkoto223
      Здравей и добре дошъл,
      Изпращането на снимки не е задължително, някои потребители го получават на случаен принцип. Ако си от "късметлиите", естествено можеш да зачеркнеш всякаква лична информация.
      Поздрави,
      darkonebg
      ОК.Значи ако пратя снимка на лична карта с зачеркнат номер и последни 4 цифри на ЕГН няма да има проблем,а паспорта +личната карта ли трябва да го изпратя или няма нужда,щом съм изпратил лична карта ?
      И шофИорска книжка нямам,ще има ли проблем ако не изпратя нейни снимки ?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Ако са ти пратили мейл, в който искат документ за самоличност, там си пише какво искат.
      Ние не изискваме специално международен паспорт или шофьорска книжка, а документ за самоличност.

В повечето случаи:

- копие на предна страна на личната карта;
      - копие на задната страна на лична карта;
      - снимка как държиш личната си карта до лицето си.

Поздрави,
      darkonebg
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Към всички,

Моля задавайте въпросите си към отдела за клиенти тук.

Важно! Форумът не предлага обслужване на клиенти.

Администраторите и модераторите не работят с клиентски сметки, трансфери на бонуси или мерки за сигурност. Благодаря на darkonebg за помощта.

Ако имате нужда от помощ, защото не говорите английски, напишете въпроса си към отдела за клиенти във форума, и друг член, модератор или администратор ще ви помогне с превода. Пишете кратко и ясно своите запитвания. Ако говорите английски, моля пишете на отдела, отговарящ за вашите сметки, защо форумът НЕ предлага обслужване на клиенти.

Поздрави,
      Деси
    • velevb
      velevb
      Бронз
      Първоначално публикувано от jokerasheva
      Проблема е в това че не съм много добре с английския.Понеже видях ,че доста играчи питат дали ще е проблем ако направят депозит се заинтересувах,защото аз вече съм направил такъв(все пак никъде не пише че не трябва да се први депозит преди да получа бонуса).Единствената причина, поради която търся отговора тук е,че не искам да пиша на език, който не владея достатъчно добре и по този начин да излагам, както себе си така и цялата бг общост в PS.
      Ako някой може да ми помогне по какъвто и да е начин ще му бъда много благодарен.
      P.S.:Съжелявам че моя въпрос стана причина за пререкания,надявам се да изгладите отношенията си в най-скоро време.
      Благодаря предварително на всички,които ще вземат отношение по темата и успех

Oтговориха ли ти нещо?
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      все още нямам отговор ще го публикувам веднага щом го получа
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      получих следния отговор:
      Здравей jokerasheva,

Екипът за обслужване на клиенти на PokerStrategy.com е отговорил на твоето съобщение.
      Не отговаряй на настоящия имейл, тъй като той е автоматично генерирано съобщение.

За да прочетеш отговора на запитването си, отиди на следния линк:
      http://bg.pokerstrategy.com/help/

За да виждаш съобщенията между теб и екипа за обслужване на клиенти, трябва да влезеш в PokerStrategy.com.
      В случай че си забравил паролата си, можеш да поискаш нова тук:
      http://www.pokerstrategy.com/lostpassword/

Ако не искаш да получаваш автоматични уведомления, когато получиш ново съобщение от екипа за обслужване на клиенти на PokerStrategy.com, можеш да отбележиш това в настройките тук:
      http://bg.pokerstrategy.com/help/

Твоят екип на PokerStrategy.com

*Моля, не отговаряй – това е автоматично генериран имейл*

когато отида на този линк обаче там стои само въпроса ми без никакъв отговор.не знам какво да правя в тази ситуация
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @jokerasheva,

Здравей,

Когато колегите ти отговорят, там ще пише, че имаш ново съобщение.

Поздрави,
      Деси
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Unfortunately we were unable to transfer your starting capital, since you have not had an ID-Check.

An ID-Check is necessary in order to confirm your personal details, to show that you are at least 18 years old and are receiving the starting capital for the first time.

For this, please send us an email from your email address (the one you registered at PokerStrategy.com) to security@pokerstrategy.com

Please attach a scanned or photographed picture of a document confirming your age and address. In other words, the data you entered when registering at PokerStrategy.com

This can be:
      - the front and back side of your ID card.
      - your passport
      - the front and back side of your drivers license

You can blank out any information not relevant to us. Data which should be recognisable include: name, address, issuing authority, ID number and date of birth.

Should the address on the document be different from the address you registered at PokerStrategy.com, then please attach a proof of residence document. This can be for example a (gas, electricity, telephone) bill or bank statement addressed to you.

You can be assured that the information sent will be treated confidentially and only used in context of the short ID-Check.

More information regarding our Privacy Policy can be found here:

Data Protection (Privacy) Policy

Best regards,
      Maxim
    • 1
    • 2