Въпрос

• mitkov93
      mitkov93
      Бронз
      Здравейте.Мисля пак да влизам в играта другата седмица и искам да се насоча към МТТ турнирите и кеш масите с фиксиран лимит.Чудя се коя от двете зали да избера - покерстарс или 888 покер.888 ме изкушават с тия 10$ инстант при депозит 30$ или повече,но не съм запознат с трафика на кеш масите.
      Ще съм благодарен ако някой даде съвет.

Поздрави,
      Тони
  • 27 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от mitkov93
      Здравейте.Мисля пак да влизам в играта другата седмица и искам да се насоча към МТТ турнирите и кеш масите с фиксиран лимит.Чудя се коя от двете зали да избера - покерстарс или 888 покер.888 ме изкушават с тия 10$ инстант при депозит 30$ или повече,но не съм запознат с трафика на кеш масите.
      Ще съм благодарен ако някой даде съвет.

Поздрави,
      Тони
      Здравей Тони,

Аз мога да ти препоръчам покер зала не по отношение на трафик (това ще оставя на другите играчи, които играят в тези зали), но искам да ти обърна внимание на следното:

Ако още нямаш сметка в 888poker и това ще е първият ти депозит в тази покер зала, можеш да депозираш до утре вечер вкл. и да получиш бонус StrategyPoints при нас: така ще увеличиш и членския си статус до Злато, ако депозираш поне $100 и ще си осигуриш достъп до редица учебни материали, които да ти помогнат с играта ти на покер масите.

Пълната информация за това предложение, както и за другите предложения за нови играчи на 888poker можеш да намериш тук.

Поздрави,
      Надя
    • mitkov93
      mitkov93
      Бронз
      Имам регистрация,но не съм играл на кеш масите и представа си нямам какви са противниците и трафика.
      Иначе ми се искаше да хвана промоцията,но ще мога да депозирам чак в понеделник.Има ли информация за подобни промоции по нататък?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от mitkov93
      Имам регистрация,но не съм играл на кеш масите и представа си нямам какви са противниците и трафика.
      Иначе ми се искаше да хвана промоцията,но ще мога да депозирам чак в понеделник.Има ли информация за подобни промоции по нататък?
      Здравей,

Засега не разполагаме с конкретна информация дали ще имаме и занапред същата промоция, както и какви други промоции предстоят. Но при нас редовно има специални предложения, от които можеш да се възползваш.

Просто трябва да следиш секцията ни "Новини".

Поздрави,
      Надя
    • arsenalcho
      arsenalcho
      Бронз
      аз играя в покер масите на евереста предимно ниските лимити 0.10+0.01 залог за вход та въпроса ми е овен там в други сайтове има ли такива турнири?да питам и още нещо по принцип ги знам наиминуванията на ръцете и силата им но като почна да играя нямам време да помисля за ръката си защото трябва да предприема нещо и така взимам прибързани решения които се отразяват зле на стака ми
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей arsenalcho,

Подобни турнири има и в други зали, като например: PokerStras. Избери си зала от изброените тук: цък.

Относно силата на ръцете, препоръчвам ти тази статия: цък. Има я и във видео формат.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш.

Поздрави,
      Деси
    • arsenalcho
      arsenalcho
      Бронз
      преди да се регистрирам тук се регистрирах в еверест,покерстарс,фулт тилт и 24 часа покер но така май не трупам тези точки които зачитате тук или какво да направа?а искам и разяснение за това как да си издам дебитна карта и коя е най добре?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей arsenalcho,

За да получаваш точки при нас, трябва да си създал своята сметка в покер залите през наш линк: цък.

Ако не си създал сметките си през наш линк и според нашите условия, сметките ти няма да са тракната (обвързани) с нас по никакъв начин. За съжаление този процес е необратим.

Относно дебитна карта, трябва да си създадеш банкова сметка и те ще ти издадат дебитна карта. Изборът на банка и банкова сметка зависи изцяло от теб самия. Ако имаш банкова сметка, то просто поискай дебитна карта към нея, ако нямаш, избери си банка и си отвори сметка. :)

Това е. Ако имаш други въпроси, не се колебай да ми пишеш!

Поздрави,
      Деси
    • arsenalcho
      arsenalcho
      Бронз
      извинявай деси че написах въпроса 2-ва пъти,а защо повечете безплатни турнири можеш да участваш в тях ако си направил депозит а няма ли безплатен в който може да участват всички?засега такива намерих само няколко.
      1.еверест всяка вечер от 20 и 24 часа българско време
      2.покерстарс всяка вечер от 19 и 30 часа българско време
      3.фулт тилт през целия ден във всеки час без 20
      има ли други?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей arsenalcho,

Като изключим Full Tilt, залата не работи в момента, това са. Ще те помоля да следиш новите ни, защото скоро ще има и други.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • arsenalcho
      arsenalcho
      Бронз
      как се изчислява това колко големи блинда имаш на разположение за да играеш на стабилно ниво в някой турнир и до колко трябва да паднат за да се тревожиш и влезеш ол-ин?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей arsenalcho,

Кои турнири имаш предвид: Sit&Go или такива на много маси?

Ако играеш МТТ, то тогава можеш тук да намериш повече информация. Ако си се ориентирал към Sit&Go, то статиите са на тази страница.

Поздрави,
      Надя
    • mitoshkin
      mitoshkin
      Бронз
      добре нали в теста ако има празно място в табличката значи правиш фолд?колко верни отговори трябва да дам за да мина теста 20 ли?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей mitoshkin,

Добре дошъл в PokerStrategy.com!
      Аз съм Камен, приятно ми е! Защо не се представиш на общността? Убеден съм, че имаш какво да споделиш! Представи се

Не съм сигурен какво наричаш празно място. Ако говориш за редовете със само едно решение ( Например с АА, КК имаш винаги само едно решение - Рейз). то това означава, че трябва да вземеш това решение без значение от позицията, в която се намираш.

Относно правилните отговори на теста - за съжаление не можем да споделим тази информация.

Поздрави,
      Камен
    • arsenalcho
      arsenalcho
      Бронз
      незнам дали точно тук е мястото за този въпрос но ще го задам а ако искате го преместете на мястото му като го видите.защо в стратегията на малкия стак не трябва да се играят ниски конектори за евентуални флъшове или стрейтове?и в таблицата за тази стратегия много места оставате свободни без да сте написали нищо и това фолд ли означава?например за две дами от ранна позиция е празно и друг пример две валета или две десетки от късна позиция и някой е рейзнал е празно местото и това фолд ли значи?и още един въпрос много ми е трудно да изчислявам аутове няма ли някой по лесен начин за изчисляване?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Това са няколко въпроса, така че - ще отговарям по ред на номерата :)

защо в стратегията на малкия стак не трябва да се играят ниски конектори за евентуални флъшове или стрейтове
      Защото, предвид малкия ни стак, няма да имаме достатъчно добри шансове да ударим стрейт или флъш и ще губим пари от тези карти.

и в таблицата за тази стратегия много места оставате свободни без да сте написали нищо и това фолд ли означава?
      Би ли споделил коя точно таблица гледаш? По-горе съм обяснил какво точно означава празното място, но се опасявам че гледаш друга таблица, тъй като точно тази за Стратегията на Малкия стак не е съставена по този начин.

и още един въпрос много ми е трудно да изчислявам аутове няма ли някой по лесен начин за изчисляване?
      Всичко за аутовете ще разбереш в бронзовите статии. Засега не са ти необходими.

Поздрави,
      Камен
    • arsenalcho
      arsenalcho
      Бронз
      таблицата е на този линк
      http://bg.pokerstrategy.com/quiz/1348/1/
      тогава ми обяснете ако може за какво е
    • 10PASHOV10
      10PASHOV10
      Бронз
      [quote][i]888 ме изкушават с тия 10$ инстант при депозит 30$ или повече[/quote] тая промоция има ли я още и какъв е бонус кода за нея?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от arsenalcho
      таблицата е на този линк
      http://bg.pokerstrategy.com/strategy/sng/1348/1/
      тогава ми обяснете ако може за какво е
      Моля отбележи, че тази статия не е за Стратегията на Малкия Стак, а за СНГ турнири на една маса. Това е особено важно, тъй като това са два коренно различни формата (кеш маси и турнири) и стратегиите също се различават коренно.

Относно таблицата:

Под Ранна позиция не е празно, а пише Рейз, както и във всички останали случаи с АА,КК. Това означава, че с тези ръце ще рейзнеш от всяка позиция.

Ето ти и пример с Валета и Десетки. Там решенията са две - Кол от ранна позиция и Рейз от Междинна, Късна и блиндовете, ако няма рейз преди теб.
      Ако има един или повече рейзове преди теб, решението е само едно - Фолд.

Ръцете, които не са в таблицата, трябва да се фолдват.

Попитай, ако нещо не е ясно!

Поздрави,
      Камен
    • kreatora3
      kreatora3
      Глобален
      Това за лимит 1$ и за лимит 200$, едно и също ли е? :)
    • 1
    • 2