''Покер Звезда'' на 13 ?

• sbikovski
      sbikovski
      Глобален
      Здравейте, казвам се Стоян и съм на 13 години.Знам че е странно,но обичам покера,просто това е играта за мен и много искам да бъда ''Покер Звезда'' . Това не е просто една обикновенна детска мечта,това е с което наистина искам да се занимавам.Разбирасе,сега играя само с виртуални пари,но когато навърша 18 ще депозирам истински пари и ще играя.Моля Ви, не ме отхвърляйте !!! :s_cry: Успях да намеря 1-2 безплатни покер книги интернет,гледам клиповете и уроците от вашия сайт,който наистина много ми помага за което съм ви много благодарен !!! :) Искам да ви попитам какво трябва да правя за да подобра играта си като покер играч за да изпълна мечтата си.Какви книги да си купя и т.н. ...... ! Откъде другаде да гледам уроци или статии или може би трябва много практика,по колко часа на ден трябва да играя (опражнявам) в интернет,защото чесно казано не съм много добър.Ако просто можете да ме посъветвате?Благодаря Ви предварително !!! :)

Стоян..... ?
  • 11 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от sbikovski
      Здравейте, казвам се Стоян и съм на 13 години.Знам че е странно,но обичам покера,просто това е играта за мен и много искам да бъда ''Покер Звезда'' . Това не е просто една обикновенна детска мечта,това е с което наистина искам да се занимавам.Разбирасе,сега играя само с виртуални пари,но когато навърша 18 ще депозирам истински пари и ще играя.Моля Ви, не ме отхвърляйте !!! :s_cry: Успях да намеря 1-2 безплатни покер книги интернет,гледам клиповете и уроците от вашия сайт,който наистина много ми помага за което съм ви много благодарен !!! :) Искам да ви попитам какво трябва да правя за да подобра играта си като покер играч за да изпълна мечтата си.Какви книги да си купя и т.н. ...... ! Откъде другаде да гледам уроци или статии или може би трябва много практика,по колко часа на ден трябва да играя (опражнявам) в интернет,защото чесно казано не съм много добър.Ако просто можете да ме посъветвате?Благодаря Ви предварително !!! :)

Стоян..... ?
      Здравей Стоян,

За съжаление, колкото и да се радваме на ентусиазма ти, не можем да ти позволим да имаш сметка при нас, докато не навършиш 18 години.

Когато си пълнолетен, с радост ще ти помогнем с развитието на покер кариерата ти, но дотогава те съветваме да не се опитваш да си създаваш втора сметка при нас, защото и тя ще бъде затворена като тази.

Пожелавам ти приятно лято,
      Поздрави,
      Надя
    • pidimitrova
      pidimitrova
      Бронз
      Първо 18 после покер милионите :)
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      ехееее аве пич на 13 години има толкова интересни работи за научаване ,а ти си се забил пред компа и книгите да учиш покер :facepalm:
    • demskoto
      demskoto
      Бронз
      Лошото е, че на виртуални пари онлайн играта е по-различна, т.е. не можеш да научиш някой неща, които ти трябват за истинска игра. Опитай да зарибиш приятели да играете на дребни суми след училище, може да припечелваш доста джобни в някои дни, а когато загубиш и останеш без пари тамън ще разбереш какво е и дали се справяш с това. Но не са изключени измами, скандали, малко бой - възможно е в нерегламентираните игри. Два пъти на домашни игри съм правил разни номерца с картите, а съм толкова честен и добър по принцип. Един път хванах един да мами и 20мин се разправяхме доста нервно за една ръка. Не е зле да ги имаш тея неща предвид. Иначе на твоята възраст лайв игрите са голяма оферта, имаш толкова много свободно време както и другите около теб. Ако много се зарибите може да бягате от училище за да играете :D . Абе кеф отвсякъде
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      demskoto толкова лоши идеи в един пост не бях виждал. Направо подтикваш човека към ... :D
    • demskoto
      demskoto
      Бронз
      Хехе, малко беше шеговито, но и това е добър вариант. Да види суровата реалност в лайв игрите. Всъщност сега търся как да му пратя ЛС със супер съвети, май нещо първо трябва да станеме приятели, не знам как е тук, ще видим. Много ми хареса този човек. Той си няма понятие колко воля и упоритост се изисква, но от толкова малък се е заинтересувал... До 18 по-вероятно ще си промени вкуса, но само си представи че покерът му е истински в кръвта и би преследвал целта си неуморно. Може да стане много як професионалист. Бих инвестирал малко време за съвет :s_biggrin:
    • novelsound
      novelsound
      Бронз
      Урок номер 1: никога не разкривай ръката си, в случая възръстта :s_love:
    • tur4ina
      tur4ina
      Бронз
      вярнолие че имало покер книги , небях чувал досега
    • pidimitrova
      pidimitrova
      Бронз
      Първоначално публикувано от tur4ina
      вярнолие че имало покер книги , не бях чувал досега
      Ти на харабията са ебаваш нали ?
      Как така неси чувал че има покер книги пак си станал злато. :D
    • pidimitrova
      pidimitrova
      Бронз
      Ако имаш

Редактирано от DessiP
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей pidimitrova,

Съветите, които си дала, са пряко нарушение на Правилата и условията за ползване на нашите услуги. Моля да се въздържаш от подобни коментари и да се запознаеш с правилата ни, за да не ги нарушаваш в бъдеще.

Предварително ти благодаря!

@ всички,

Тази тема няма никаква стойност за вас, затова я затварям. Има чудесни теми, в които да пишете и четете.

Поздрави,
      Деси