Въпрос

• VolenP99
      VolenP99
      Бронз
      Добър вечер!

Имам регистрация в Pokerstars, но не е през банер на Pokerstrategy, та имам следния въпрос :
      Тъй като не мога да правя втора регистрация в Pokerstars има ли някаква възможност моята регистрация да бъде така преместена, че да мога да ползвам вашите покер бонуси, както и да катеря вашите нива (бронз, сребро и т.н.) и ако може да се случи, ще се радвам да разбера как?

Направих бързо проучване дали има подобни теми, но не ми излезна нищо в търсачката, ако има извинявам се, че ви ангажирам с нова такава.
      Предварително благодаря за вниманието!

Желая ви приятна вечер и успех по масите!
  • 3 отговора
    • anahidps
      anahidps
      Бронз
      Привет VolenP99,

Благодаря ти за проявеното желание да тракнеш сметката си към нас.

За съжаление не е възможно да променим начина на тракване на сметката ти в PokerStars, тъй като самата покер зала не предлага подобен вид услуга. Тракването на определена покер сметка се определя в момента на създаването и.

Ако желаеш да трупаш StrategyPoints и от играта си в други зали, можеш да се запознаеш с нашите бонуси за първи депозит. Моля посети тази страница, избери зала, в която нямаш предишна регистрация и следвай инструкциите ни:

Бунуси за първи депозит

Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш отново.

Поздрави,
      Ани
    • VolenP99
      VolenP99
      Бронз
      Добър вечер!

Да, благодаря за изчерпателния отговор!
      А, има ли възможност, ако пиша на support-a на Pokerstars гореспоменатото да се случи ?
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей VolenP99,

За съжаление подобно действие не е позволено и ти няма да можеш да получаваш StrategyPoints за играта си в тази покер зала.

Имай предвид, че можеш да се регистрираш в покер зала от нашите партньори, в която нямаш предишна регистрация, за да трупаш StrategyPoints и да имаш достъп до покер материали за напреднали.

Поздрави,
      Иван