Въпрос:Банка

• human4e
      human4e
      Бронз
      Здравейте..от около 1 месец играя кеш в микро лимитите на покерстарс...знам ,че това е глупав въпрос но:
      Добре значи шорт стак банката му е 500хББ тоест на лимит 1/2 500х2=10$...Дееп стак...1000хББ тоест 1000х2=20$....
      Сядам на масите с по 40 ББ играя 16 до 20 маси...
      40 ББ ако не се лъжа е среден стак колко големи блинда трябват за да се качи лимита шибания среден стак?
      Съжелявам малко съм нервен..но...в доста стъбилен даун суинг съм от 20-30к ръце ии...
      Извинявам се ако информацията я има из покерстаратеги явно не съм я намерил..И изключително много благодаря за отговорите и помоща...
      I hate bad beats :( (((
  • 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей human4e,

Предлагам ти да прочетеш следните три статии за стратегията на средния стак:

ССС - Въведение
      ССС - Как да играеш преди флопа
      ССС - Как да играеш след флопа

Ние също така имаме и форум за професионален анализ на ръце за ССС, който можеш да намериш тук. На много играчи е помогнало да попитат за съвет относно вече изиграни ръце: различната гледна точка е много полезна за отстраняване на грешки, които иначе не би забелязал.

Надявам се с помощта на стратегиите и анализа на ръце скоро да излезеш от този даунсуинг.

Поздрави,
      Надя
    • human4e
      human4e
      Бронз
      Охх..много се извинявам..преди време бях чел статиитя подобна на тази която беше СМС иии чак сега като погледанх видях за ССС....Много благодаря за отговора...
      LOCK :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от human4e
      Охх..много се извинявам..преди време бях чел статиитя подобна на тази която беше СМС иии чак сега като погледанх видях за ССС....Много благодаря за отговора...
      LOCK :)
      Здравей,

Няма за какво - ние предлагаме и видео материали за тази стратегия, които също може да са ти от полза.

Кликни тук за видео за ССС

Приятно гледане,
      Надя