Strategy points ?

• 5 отговора
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей excentrzm,

Отговора на въпроса ти е - ДА! Разбира се, че можеш да събираш едновременно точки от две зали.

Ако имаш други въпроси не се колебай да пишеш.

Митко
    • betahouse
      betahouse
      Бронз
      И аз искам да попитам нещо :)
      Искам да събирам стратеджи точки, но играя само във Покер Старс, а съм направил регистрацията си там не през PokerStrategy. Има ли някаква възможност да направя така, че да събирам стратеджи точки в Старс, тъй като предпочитам да продължа да играя там :) Мерси предварително :)
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей betahouse,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Пламен и съм модератор тук.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

За съжаление, ако сметката ти в Poker Stars не е тракната към Pokerstrategy.com, то няма как това да бъде променено. За да трупаш точки в сайта, можеш да се възползваш от депозит в някоя от партньорските ни покер зали.

Очакваме те в Представи се: цък!

Поздрави,
      Пламен Георгиев
    • The3rdStr8InTheRiver
      The3rdStr8InTheRiver
      Бронз
      Ами като сте захванали темата да питам и аз . За 2 дни съм събрал около 120 точки във Еверест, а не ми се отразяват при вас. Сметката ми е тракната към вас даже вие ми дадохте 50$ начален капитал . Кога се актуализират ?
    • anahidps
      anahidps
      Бронз
      Първоначално публикувано от The3rdStr8InTheRiver
      Ами като сте захванали темата да питам и аз . За 2 дни съм събрал около 120 точки във Еверест, а не ми се отразяват при вас. Сметката ми е тракната към вас даже вие ми дадохте 50$ начален капитал . Кога се актуализират ?
      Здравей The3rdStr8InTheRiver,

Възможни са забавяния с начисляването на StrategyPoints, тъй като е нужно да получим информация от покер залата и след това можем да обновим точките на сайта ни. Освен това е възможно псевдонимът ти да не е въведен коректно в системата ни.

Изпратих ти съобщение чрез нашата система за ПОМОЩ, моля те да ми отговориш там, за да ти съдействам. Също така, не се колебай занапред да ползваш ПОМОЩ, когато въпросът ти е свързан конкретно с някоя от покер сметките ти.

Поздрави,
      Ани