Въпрос за пари

• BorislavIM
      BorislavIM
      Глобален
      Здравейте.
      Напоследък се зачетох в политиката на кеш аут на PacificPoker. Всъщност се оказва, че първоначалния капитал от 50$, който ми преведе Pokerstrategy би трябвало, когато изтегля да се върне там, откъдето е взет първия път. Тоест важно е с какво Pokerstrategy ми е превел парите, защото като изтегля тези 50$ ще бъдат платени на сметката откъдето са били депозирани, тоест няма да дойдат при мен. Очевидно това е напълно честно и на такава схема е основана политиката за печалби на Pokerstrategy. Аз трябва да направя нещо за Вас, за да направите и Вие нещо за мен. В момента при мен могат да дойдат разликата между баланса ми и 50$ от вас. Тези първоначални 50$ въобще възможно ли е да дойдат при мен някога. Ако да кога и как?
  • 4 отговора
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Не си разбрал нещо.

Това си е политика на почти всяка зала, особено на по-малките, че когато депосираш с нещо трябва да ги извадиш с него.
      PokerStrategy няма да си иска парите, те са си твой, когато си изпълнил всички условия (нямам представа какви са те за pacific)

Идеята обаче е, че за да ги извадиш трябва да говориш със съпорта на Pacific и да ги питаш, какви са опциите за теб, а то със сигурност ще има.
      Ако те не те устойват (което е доста вероятно), има и други опции.
      Като например да си направиш moneybookers account и от него да депосираш минимума за залата и после ще имаш опция за теглиш и на там, а от там може да ги сложиш във всяка друга зала.

Тук, ако някои друг има опит с Pacific да ти каже, сигурен съм има и други начини.

Best,
      Kukki :s_love:
    • BorislavIM
      BorislavIM
      Глобален
      Първоначално публикувано от kukkiwonBG
      Не си разбрал нещо.

Това си е политика на почти всяка зала, особено на по-малките, че когато депосираш с нещо трябва да ги извадиш с него.
      За това става въпрос. Нали Pokerstrategy ги е депозирал. Те ще станат мой като направя нещо. Тоест може вече да са мой и да може да ги тегля. Тоест трябва да се обърна към съпорта на залата.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @BorislavIM,

Говори със залата. Както казва kukki, няма нищо подобно. Изискванията за теглене са на покер залата. Те са длъжни да се убедят,че парите отиват към собственика на сметката, тоест на твое име. Ако ги теглиш с банков трансфер, най много да ти поискат копие на документ за самоличност ли нещо такова.

Преди над година, когато си верифицирах сметката, имаха дори бонус след успешно премината проверка. Не знам как е сега, но трябва да се свържеш с техния отдел за клиенти.

Поздрави,
      Деси
    • BorislavIM
      BorislavIM
      Глобален
      Благодаря за съветите. Свързах се със залата. Въпросът е решен.