{Блог} El Patseto-SnG {Блог}

• elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

Здравейте приятели и покер стратези! :heart:

Ето че дойде време и аз да отворя моят блог и да приема предизвикателството му.

За мен
      Както повечето от вас ме познават, казвам се Пламен Георгиев и имам честа да съм част от прекрасният екипа на Pokerstrategy.com в ролята на модератор. Роден съм и живея в гр.Русе, на 34г., щастливо женен с 2 деца/момче на 10 и момиче на 6/ и куче. Работя като мебелен и интериорен дизайнер за една фирма, като си намирам време и за фитнес освен всичко друго.

За покера
      С покер се занимавам от 1,5г. предимно като хоби, но целта на този блог е да промени нещата. Играя предимно СнГ-1,50$, като от време на време се отпускам и на МТТ – 90ман-1,50$ и 1,10-2К гарантирани. В смисъл не искам да ставам професионалист/за сега/, но чувствам че трябва да отделям повече време за игра и се надявам с поставените цели, това да се промени в положителна насока. Като стана въпрос за цели, ето ги и тях:

Цели
      :spade: да ъпдейтвам блога си минимум 3 пъти седмично

:heart: да взема статус сребро в Poker Stars през този месец, благодарение на промоцията, която тече. За тази цел мисля да изиграя определен брой СнГ на 1 маса 1,50.

:diamond: да пускам графики и ръце за анализ

:club: да се забавлявам редом с всички вас

Мисля, че засега тези са достатъчни.
      Стартирам този блог с банка от 150$ в Poker Stars , но вярвам че в края на месеца това ще се промени, естествено и с вашата помощ и подкрепа.

Ще се радвам на интерес от ваша страна, както и на всякакви препоръки и насоки за постигане на целите.

Желая на всички успех по масите!

Поздрави
      Пламен Георгиев :heart:
  • 327 отговора
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Честит блог Пацо. Успехи ти желая, както в начинанието така и във всичко друго с което се занимаваш :heart:

Поздрави
      Пешо
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Честит блог, Паце!

Харесва ми съчетанието и ще го следя с интерес:)

Поздрави,
      Иван
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Благодаря Ви момчета,

Понеже мога да играя само вечер, вчера успях да направя 12СнГ на на 1маса-1,50, като успях да изляза -8$. :facepalm: Имах кошмарни съкаунти и грешки от моя страна.

За довечера съм планувал да играя 4-6 СнГ от 17,30-до 19,00, след което да се включа в тренировката на Petchoveka, след която да изиграя още 8 СнГ.

Искам да чуя мнението ви:
      С тази банка като играя на 4 маси едновременно вкарвам 6$ в игра. Опасно ли е за БРМ?

Трябва ли да изчаквам да приключат и 4-те маси, ако отпадна на някоя, или мога да записвам веднага нова?

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Пацо, според мен не е опасно за банката. А колкото до другия въпрос, при мен е по- удобно като ги играя на един път, без да зареждам нови, за да не съм в различни фази и да правя технически грешки. Естествено ако отпадна 2-3 ръка зареждам нов, но ако е по-късно първо си ги доигравам и тогава нова сесийка. Дано да съм бил полезен :)
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Браво Паце,най-накрая и ти да направиш блог ще го следя с интерес :P
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Честит блог и успех с начинанието!!!

Поздрави,Иво
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Първоначално публикувано от comodus14
      Пацо, според мен не е опасно за банката. А колкото до другия въпрос, при мен е по- удобно като ги играя на един път, без да зареждам нови, за да не съм в различни фази и да правя технически грешки. Естествено ако отпадна 2-3 ръка зареждам нов, но ако е по-късно първо си ги доигравам и тогава нова сесийка. Дано да съм бил полезен :)
      Мерси Пешо! Смятам да послушам съветът ти. :)

@palavIVO , @7Lucker - Благодаря за подкрепата! :heart:
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от elpatseto

Искам да чуя мнението ви:
      С тази банка като играя на 4 маси едновременно вкарвам 6$ в игра. Опасно ли е за БРМ?

Трябва ли да изчаквам да приключат и 4-те маси, ако отпадна на някоя, или мога да записвам веднага нова?

Поздрави
      Пламен Георгиев
      Здравей,
      Честит блог и от мен и успех с целите.
      Относно това за масите:
      За да биеш ниските лимити ти трябва страшно много обем. За това моя съвет е(ако играеш на 4 маси едновременно в началото), да зареждаш докато не направиш 10 СНГ-та после ги доиграваш и правиш почивка.
      След като няколко пъти свикнеш можеш да увеличаваш броя на масите и по-коко СНГ-та да правиш на сесия.
      Защото както вече казах опонентите са страшно слаби но трябва изключително много обем. Просто по 10-тина на ден не виждам как ще стане(то ще стане но ще ги проточиш с много излишно време).
      А колкото до банката, опонентите са толкова слаби, че дори и с 50БИ няма да имаш проблем и на 10 маси едновременно да играеш.

Поздрави

П.П. Опитай се да вкараш колкото можеш повече обем !
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей sttoil,

Благодаря, за споделеното мнение. Вчера направих точно това, играх и записвах маси до 10бр след което направиш почивка и накрая изиграх още 2. Понеже ги играя по 4, направих така: изчаквах да завърша в 2 и останалите ги измествам в горната част на екрана, а новите 2 в долната част. Но понеже не съм свикнал още, както сподели @comodus14, забелязах че допускам грешки спрямо разликата в етапите на турнирите.

Разбирам, че е необходим обем и ще се опитам да го създам, но докато не свикна мисля да се съсредоточа на 4 маси и като свършат нови 4. След като се обиграя ще записвам както предложи, понеже и аз смятам, че така ще постигна количество от турнири.

До сега играх само на 2 маси докато гледах телевизия! :facepalm: Това трябва да се промени!

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • iivanoff
      iivanoff
      Бронз
      Честит блог!

Пожелавам ти много успехи и да публикуваш големи постижения :s_thumbsup:
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      Г-н Георгиев с какъв ник играете в стаса и има ли възможност да ви гледаме докато играте? :)
      Поздрави,
      Георги
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Първоначално публикувано от Bot33
      Г-н Георгиев с какъв ник играете в стаса и има ли възможност да ви гледаме докато играте? :)
      Поздрави,
      Георги
      Здравей Георги,

Разбира се че можеш, но да знаеш че играя предимно след 18,00. Не очаквай да видиш кой знае какво. :facepalm:

My nickname - El Patseto

П.П. Предпочитам да ми викаш Паце, но и Г-н Георгиев ми харесва :D

@iivanoff- Благодаря! Надявам се и аз!
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      Паце след 5 ракий :) до тогава г-н Георгиев
      Успех с снг :) ще хвърлям по едно око
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Честит блог и успех с целите!
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Честит блог Паце! :s_thumbsup:

Съжалявам, но имам една забележка - "Да стана Сребро или Злато в Старс". Бъди по-конкретен - или сребро, или злато! Сметни за кое ще ти стигнат възможностите и си го сложи за цел!
      Иначе се получава - ще си купя Опел на старо или нов Мерцедес (разликата е голяма).

Желая ти много успехи и безаварийно изкачване на лимитите! :s_love:

Поздрави,
      Христо
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      @noob3r- Благодаря! Надявам се да се включваш с мнения, когато започна да пускам ръцете.

@moodkiller - Ице, хвана ме!

За среброто ми трябват около 60 турнира изиграни, които със сигурност ще ги направя и понеже нямам представа дали ще мога да изиграя 300 за злато се застраховах. Най-добре да го поправя на сребро, пък ако успея за златото ще е голям + за мен.

Благодаря за поправката!
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Aбе исках да кажеш "Добре, ще се боря за Злато", ама... :( Сега както са намалени изискванията през Август, е още по-лесно!
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Пацо преди малко станах сребро и да ти кажа не е кой знае какво. :)
      http://prikachi.com/images/692/3640692j.jpg. Тези турове са хубави но сега ше има сигурно над 20К човека :s_mad:
    • Negreanu1976
      Negreanu1976
      Бронз
      Честит блог и от мен, Пламене!

Да си го ъпдейтваш редовно и да се грижиш за него постоянно, като за малко дете :tongue:
      Винаги се радвам да видя когато някой започва нещо с много желание и ентусиазъм. Пожелавам ти бързо да постигнеш целите си и разбира се да си поставиш нови - по-високи, по-скоро да покачиш лимитите, много да се забавляваш и нека ривъра бъде с теб!

Желая ти успех! :s_thumbsup:

Поздрави
      Даниел