Ами ако...

• ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      Уот из ъп покер хора,
      беше ми любопитно да разбера,имате ли бек ъп план,както се казва,ако забранят покера в България,ако блокират акаунтите ви или нещо друго неприятно,срещу което сте безсилни.Защото аз се замислих,че нямам идея какво ще правя,тъй като от последните месеци насам,покера е основният ми и единствен доход,така де едва преживявам,но изключвам идеята да работя нещо друго с шеф,работно време и т.н.
      И така,ударете по един коментар
      1,2,3 покер :spade: :heart: :diamond: :club:
  • 2 отговора
    • vask07
      vask07
      Бронз
      Точно днес в края на тренировката с solarispoker и аз се зачудих и го попитах какво ще направи той , ако и с нас стане както стана с Америка?Той каза че по-скоро ще потърси начин да играе онлайн отколкото да премине към покера на живо ( което мисля че бих направил и аз) . Аз все още не съм на този етап да си вадя хляба от покер но мисля че ако стигна до този етап ще си купя чуждо VPN или ще се преместя в друга държава ( примерно Англия , където май ще пуснат и фул тилт скоро )
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      не се изхранвам от покер дори не съм играл от доста време...но ми е много голяма тръпка и го обичам.
      За напред се надявам да навляза в "по дълбоки" води,тъй като за сега само чета и гледам видеа (не само тук) защото разбрах че не съм от хората от които стоплят от 2-3 пъти и съм по проЗ от средностатистическият Българин.
      Та така де сега уча само на теория,но за в бъдеще имам сериозни планове да не съм в Б-я и то какво бъдеще живот и здраве.