Изграждане на банка

• bgludost
      bgludost
      Бронз
      Мн ми хареса идеята от блода на darkobg и днес реших да направя и аз нещо подобно. Самоче мисля да е в Poker stars понеже нямам мн време а и нерви да изчаквам по 10 мин за да се съберат хора за един снг. Мисля да започна с 100$ банка и да започна със снг 1.5$ 45 човека. Мисля и да играя и по малко кеш, но да не се увличам че бързо тилтвам с него :facepalm: Мисля да си поставя като цел до края на този месец да се опитам да изградя банка около 250-300$ като ако стигна около 200-225 мисля да започна да миксирам и с 45 човека 3.5$. Незнам по колко снг ще мога да изигравам на седмица защото зависи от работата ми, но ако има интерес към блока ще пускам в края на всяка седмица графика от Хема. Мисля да отразявам след всеки ден горе-долу по колко снг съм играл и как върви банката ми, но без графики за да не се натоварва прекалено блога :) Мисля да започна още сега първите снг :) Дано мн да не ме удря вариацията и да вървят нещата добре за да можем всеки месец да изкачваме лимитите :)

Банка: 100$

Поздрави,
      Bgludost
  • 25 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей bgludost,

Успех с начинанието! Да ни държиш в течение и да ъпдейтваш редовно! :s_thumbsup:

Поздрави,
      Христо
    • bgludost
      bgludost
      Бронз
      За съжаление днес беше доста лош ден. Не само флиповете но и ръцете в които бях фаворит не ми издържаха. Няколко пъти ми бият сет, няколко пъти ми вадят по голям флъш от моя, а даже единия ми флъш беше с АJ кари и при три кари на флопа и двама алл йн единия ми направи роял флъш с търна :) Както и да е, да се надяваме че утре ще е по добър ден в снг-те. Поиграх и малко кеш и там поне съм малко отгоре което компенсира малко загубите от снг-те. В крайна сметка:
      СНГ изиграни - 13 --- -15.80
      Кеш --- + 7.2
      Банка 91.4$
      За тая вечер мисля да спра понеже не ми издържат ръцете и утре след работа ги застъпам с пълни сили :)
    • bgludost
      bgludost
      Бронз
      Преключих с работата за днес.Сега е време е да се залавям за игра и да се надяваме че днес ръцете ми ще издържат поне малко :)
    • bgludost
      bgludost
      Бронз
      Днес явно ще е по зле и от вчера X( Още на първите два снг още с първата ръка ме съкнаха, на първия бях с АА като ми колна рибата с 8 и 10 от различни бои и му обърна още на флопа 1010, а на другия отново с първата ръка ми дава АК пики и оня си ми колва след 5 лимпа аз ги пушвам и единия си ми колва с К9 от различни бои и си естествено флопа К9 :facepalm: Мноооого риба има на тия снг, но е време и да започне да ми издържа картата де :facepalm:
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Радвам се, че съм те вдъхновил! Успех, ще следя с интерес начинанието ти!

Поздрави,
      Камен
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Здравей.
      Успех с начинанието и ако става дума за 45 ме турбо с 7 места прайзпул имай впредвид, че както съм с 50% РОИ и 27% в парите на този формат маналия месец ме удари вариацията и паднах до около 40БИ точно на 1,5/45.
      Така, че се приготви психически, защото турбото впредвид и размерът на началния стак е доста вариативно, та трябва да вкараш и доста обем.
      Хубавото е, че има 7 платени места/като 7мо място е наказание/ и че 70% са абсолютни риби, а от реговете има около 5%, които играят добре.
      Поздрави и успех.
    • bgludost
      bgludost
      Бронз
      Аз точно заради това избрах да градя банка на този формат, защото има прекалено мн риба която набива на и плаща на какво ли не и от там с малко по стегната игра и малко да ти издържа картата ROI в + ти е доста голям :) Надявам се да не ме удря чак толкова голяма вариация. Иначе около 20-25 входа минус е нормална вариация. Ти още ли играеш на тези, защото почти не срещам българи :P
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Всъщност след този даунсуинг съм паднал на 42% РОИ и 23% в парите, и продължавам надолу засега за 300 турнира. Цъкам ги защото миналия месец паднах с около 70БИ в продължение на 3 седмици на БИ 1-1,5$.
    • dondiego10
      dondiego10
      Бронз
      .........."а даже единия ми флъш беше с АJ кари и при три кари на флопа и двама алл йн единия ми направи роял флъш с търна smile".........
    • bgludost
      bgludost
      Бронз
      За съжаление снощи неможах да пиша поради здравословни причини и не можах да играя мн :( Поне сега съм малко по добре и ще се опитам да поиграя някои др снг. Вчера успях да изиграя само 9 снг и най накрая поне на един от тях флиповете ми издържаха и го взех :) Записах и едно 4 място като ме прибраха аз с 88 пушвам от бутона с 10-11ББ и ББ ми плати с А8о ,но за съжаление му даде А на търна. На др ме удариха при 10 останали аз с QQ и получи кол на алл йн ми с 67 пики но за съжаление си удари стрейта с ривара, но и това го има :) Хубавото поне е че малко по малко нещата ще си доидат на мястото :)

СНГ изиграни 9 ---- +13.98$

Банка 105.38$

Време е да започвам отното с играта :)
      vengeance77 как ти е ника в залата да гледам ако се засечем по масите :)
    • bgludost
      bgludost
      Бронз
      Днес беше малко по успешен ден и май нещата започват да си идват по местата :) И днес доста пъти ме съкаутнаха на балона или тъкмо като сме влезли в парите, но това си е част от играта :) Поиграх и малко кеш, но за съжаление на моя стрейт пича ми колна алл ин с проекто флъш и си му даде на ривъра. Като цяло днес е добър ден :)

СНГ изиграни 17 --- +43.29$
      Кеш --- -4$
      Банка 148.67$

За тая вечер мисля да преключвам утре пак с пълни сили :)
    • bgludost
      bgludost
      Бронз
      И днесните сесии преключиха при мен. В последната се ядосах малко защото имаше един които плащасе алл ин на ФТ на всякаква карта 47,10 4, 2 5 и му вързваше за съжаление. Накрая ме прибра и мен като аз го доминирах с няколко ББ повече от колкото имаше той и при пуша ми с АК той ми колна с 10 2 и за съжаление флопа беше 223 :facepalm: и завърших само 4 :evil: Равносметката от днес е :
      Изиграни СНГ 44 --- +5.58$ :facepalm:
      Банка 154.25$

Бях ви обещал в края на всяка седмица да пуснам графика от Хем да се вижда къде ме хваща вариацията и колко продължава тя мисля да го направя, но като гледам май няма мн интерес и сигурно ще я пусна само тази седмица.

П.П Имам някакъв проблем с добавянето на сминките към сайта, някои може ли да ми обясни как точно става. Благодаря предварително :)
    • mitkov93
      mitkov93
      Бронз
      Утре ще драсна един пост да ти обесня. :D Аз ги схванах някакси. :D
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      Първоначално публикувано от bgludost
      П.П Имам някакъв проблем с добавянето на сминките към сайта, някои може ли да ми обясни как точно става. Благодаря предварително :)
      първо качваш снимките тук или тук след това копираш линка и го качваш през бутона добави изображение [img][IMG]http://bgsharing.com/images/00063625874219148562_thumb.jpg[/IMG][/img]

п.п. Смятам знаеш че за да си снимаш екрана на монитора не ти трябва камерата на телефона а с бутона PRTSC записваш екрана и отваряш Paint и с бутоните CTRL+V извикваш картината и си я обработваш
    • bgludost
      bgludost
      Бронз
      Това със снимането го знам, но мислих че мога да ги кача направо без да използвам друг сайт :) Благодаря за отговора :P

• bgludost
      bgludost
      Бронз
      Снг-те и за днес преключват за мен, че след малко трябва да се ходи на работа :evil: Днес за съжаление не ми издържаха монстър ръцете X( Днес ми даде АА,КК,КК,QQ,QQ,JJ,1010 и за съжаление ми издържаха само едните KK, всичко друго ми го бива с по ниски чифтове и карти :facepalm: В крайна сметка обаче сме малко на печалба, което е важното :)

СНГ изиграни 21 ---- + 21.45$
      Кеш ---- -5$
      Банка 170.7$
    • araev
      araev
      Бронз
      Успех с начинанието гледам добре се движиш, аз играя същите само че на 0.50$ надявам се скоро да се кача и аз на 1.50 :)

Между другото защо си още бронз при толкова изиграни?
    • bgludost
      bgludost
      Бронз
      Благодаря за пожеланието. И аз ти пожелавам да минеш по бързо на горния лимит и да ги разбиваш :) Относно статуса,ако ме питаш за сайта тук съм бронз защото сметката ми не е тракната, а ако ме питаш за покер старс там съм сребро :)
      Време е и днес да изиграя някой друг снг.
    • bgludost
      bgludost
      Бронз
      Днес просто ме смаза вариацията :facepalm: Почти всички монстър ръце ми ги прибираха с боклуци и мисля да спра за днеска.

Изиграни СНГ -16 ---- -10.85

Банка 159.85$
    • 1
    • 2