ХУ 3.50 нагоре надолу

• Bot33
      Bot33
      Бронз
      Здравейте и от мене :) Дълго мислех и реших да си отворя и аз един блог с който се надявам да спра да се лигавя по форума и да взема сериозно да помисля относно моята покер кариера.
      За мен !
      Казвам се Георги Бучков на 34 г женен с едно дете син на име Виктор и за мое най голяма радост се роди на моя рожден ден :) по принцип съм от Благоевград но поради редица стечения на обстоятелствата живея в гр. Стамболийски едно градче на 15 км от Пловдив.
      обичам да се забавлявам по барове кръчми и дискотеки с приятни компании и да се запознавам с много нови хора. Фен съм на ЦСКА и ЛИВЪРПУЛ играя футбол и поразцуквам покер за удоволствие. Не искам да ставам профисионален покер играч а да стигна поне до едно ниво което като седна да играя да не се притеснявам дали ще загубя 20 или 50 $ а да сядам с удоволствие и да изкарвам по някой друг покер $ .
      изграя покер от 2 год и мога да кажа че благодарение на Покерстратеджи научих много за покера като цяло .
      В момента мисля да си поспамя блога до края на месеца и след това да депозирам 100 $ в покерстарс тъй като само там играя и да започна да изграждам банка!
      Обичам да играя Кеш и снг 18 ман както и фифти турнири който замениха любимия ми Дон.
      Цели за м. август
      1. да поразцъквам фрероли в старса
      2.да си прочета статиити на ново докато съм в отпуска да съм подготвен за началото на покер приключението
      3. Да не депозирам никакви пари до края на месеца!
      Цели за м. Септември
      1. Да организирам събирането на покер обществото в Пловдив
      2. да се запозная с Модкилер и да си пиинем ракиика
      3. да отскоча до София и да видя Деси
      4. да съм подготвен да депозирам пари и да започна да ги мачкам по масите.
      5. Да си кача на компа всички програми за статистики и да съм активен в секциите за анализ на ръце и тренировките най вече на 5 другаря и Дарконе ( за това определено ще искам помощ от приятел)
      6. Да събера в Пловдив Модераторите от форума на брифинг да ги напием и да получим безплатен урок за изгра по СгС и мтт ( Цели Модкилер, Коцебоце,Кумира,Бах)
      Друго по нататака :) Нека Спаменето започне сега !
      Поздрави,
      Георги- Спамер в Покерстратеджи
  • 44 отговора
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Поздрави, приятен спам и успехи по-масите и не забравяй: "Умения срещу късмет", "Количество срещу вариация", "Управление на банката", "Психика" и "Много много труд" - другото ще си дойде само рано или късно:/, но ти си ги знаеш тези неща така, че "Размазвай!" :/.
      Поздрави.
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      ;( :(
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Още с ЦСКА и Ливърпул ме спечели. Успех с целите и само нагоре :D

Поздрави,
      Андрей.
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      Така денят си замина неусетно :) както казах записах се в 20.28 на безплатния български турнир за 15 мин направих 32к стак найс :) после 3 ми влизаха АА и трите пъти загубих.... покерстарс найс :) е зех 10 цента :) далавера :)
      отложи ми се пътуването до русе лошо.... но за сметка на това пък ще отскочим другата седмица до огняново на минерални басеини (супер... и ще ям мляко с мед и орехи като разпран.... супер е)
      спечелих някакви мачове и сам + 18 Е за деня а имам пуснати още два фиша.... заваля дъжд и се чудя дали да ида на крачма някаде или да си пусня някакв филм.... може би Ветеранат днеска го свалих сигурно ще е някаква боза.
      Туко що спечелих билет от фреролл в старса и мисля да го оползотворя утре но ще видиме :)
      НЕ СЪМ ЧЕЛ СТАТИИ ДНЕС- ЛОШО !!!
      Да се поправи тая грешка.
    • dum1ss
      dum1ss
      Бронз
      маи бехме на една маса.... в един ... bet
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Първоначално публикувано от dum1ss
      маи бехме на една маса.... в един ... bet
      :s_evil: :s_evil: Мушмороци!! :heart: :heart:
      Успех и чакаме поне 4 цифрени суми :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Жоре - Е страшни цели си поставил! :D Сядай на гъза и използвай свободно време за учене! Не ти трябват безплатни уроци - има статии, тренировки, видео, форуми за анализ. Не си от вчера тук, знаеш всичко къде е и как да го използваш. ;)

Успех с блога и покера! :s_thumbsup:

Първоначално публикувано от maharabaduba
      Още с ЦСКА и Ливърпул ме спечели.
      Мен пък с това ме изгуби... Въпрос на гледна точка. :D
    • IvanSh1
      IvanSh1
      Платина
      Оо Цска + Ливърпул :heart:

Честит блог и успех! Ще се следи!
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      Добро утро колеги!! Денят започна прекрастно :) направих си закуска пържени филиики с шоколад и сирене голяма чаша кафе и седнах да си играя фрероол в старса :) учудващоза мене на Раз ги мачкам :) пък не бях играл отдавна :) мисля да си спечеля още два билета днеска но не ми се играе Омаха!!! нещу ми се губят картите там :) трябва да потарся помощт за Омаха
      План за деня!!
      1 След кафето прочети ! Стратегия: Психология & Дидактика до статус бронз!
      2. излзизане на бира и игра на белот евентуално
      3. покер турнири
      4 . Спамене в покерстратеджи и най вече в на модкилер блога!!
      п.с ЦСКА се падна с румънци !!!

Редактирано от moodkiller.
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Цска + Ливърпул, тук няма как да не ме спечелиш и мен.

Успех с поставените цели!

Поздрави,
      Марто
    • viikatee
      viikatee
      Бронз
      успех! YNWA :f_thumbsup:
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      Виждам че доста хора харесват Ливърпул!! което ме радва изключително много :) все пак е един от най обичаните отбори в Англия. много ми е интересно защо вчера през ноща четох материалите за Омаха и нищо не можах да схвана!! аз ли съм простия или омахата е сложна игра...... Да попитам някой от играчите на омаха ако имаш примерно 22jj 33QQ смисал малак чивт с голям чивт става ли за игра като начална ръка?? и ако имаш 4 карти от една боя те добра начална ръка ли са? или ако някой от играчите на омаха се свърже с мене на скаип ще сам му благодарен да ми разясни някой работи :) Не че ме интересува особенно де но от лична култура да разбера как да играя поне фреролите на омаха :)
    • excentrzm
      excentrzm
      Бронз
      Напред Армейци ! хахах да жребия ни лъкна доста да играем с тия мангали ... и сега ми хрумна идеята да се направи пак битка м/у общностите Б/я и Румъния .. тъй тъй ще ги мачкаме на футбол , поне и на покер да сринем и да си ходят в циганската държава да пасат овце..

Иначе успех с блога и аз за сега съм само на четене като теб :)
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      excentrzm хубаво е не само да четеш но и да вникваш в смисала на играта :) аз съм чел всички стати до статус злато но както казват хората учим сме докат сме живи.. Имаш ли основата с практиката ще дойдат успехите... Винаги мислета за играта в дългосрочен план тогава ще се постигнат невероятни успехи!!!
      Това че аз както и доста колеги играем ден да доиде друг да мине си е чиста загуба на време и пилеене на средста. Явно дисциплината и изграден план на развитие си оказва влияние! Май след препрочитане на статиите за психология зех много да се замислям защо играя покер...
      Защо играя, как играя и става ли от мене играч.... доста въпроси без ясни отговори. надявам се с ваша помощ да си отговоря на час от тях .
      отивам на плаж това за сега от мене :) приятен ден на всички
      п.с довечера по БТВ ще дават пълната версия на филма Имало едно време в Америка!!! супер филм цели 4 часа :) Найс
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей Георги,

Искам да ти пожелая успех в ученето/най-вече на Омаха и следващия месец след депозита да виждаме повече екшън в блога ти и много спечелени огромни потове ! :)

Още веднъж успех и само нагоре! :heart:

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      10 цента от вчера ги превърнах в 24 хохохо наис :)
      http://imageshack.us/photo/my-images/535/50408014.png
      интересното беше че бях алл ин с още 4 и си даде АК но двама сплитнаха с ТТ и събраха пота :)
      Банка: 0.24 $
      Влизам в басейна :)
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      Liverpool 2, Valencia 0 (Carroll, Kuyt).. The new season begins! Good luck, my Liverpool! You'll Never Walk Alone !!!!
      Започва вишата лига ! С вас вме момчета зарадвайте ни този сезон!
      днеска малко поиграх покер като на бг тура отпаднах с сет 5-ци срещу флъш на турна с 2 ме зеха,,,, найс покерстарс! После поиграх малко фих. лимит и 40 цента ги направих 1.20 $ екстра
      бележка! За утре прочети статите за Фих лимит до бронз !
      пс: "Чудото" Лудогорец направи х с Локо Плд ?!?!?
      След това седнах на нл2 и ги направих 2 $ :)
      http://imageshack.us/photo/my-images/713/70407506.png/
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      Вчера се отдадох на пълен Айляк! мръхтях цял ден на климатика и естествено покерстарс беше благо приятен към мен :) 2 $ който спечелих вече са 11 $ благодарение на скромните ми умения на ХУ на 1.50 $ . Прочетох някоя и друга статия което е Положително!!
      Днеска беше много горещо...... на мене не ми се играе изобщо покер?!?!? странно .... може би довечера ще поразцъкам някакв фриролче и може да поиграя малко кеш нл2 или да направя 3-4 ХУ ако спечеля някой друг Долар :) После мисля да поспамя малко :)
      Ще се опитам да си кача Хем на компа ако стане найс!! и някоя друга програма :) ) Някой ще си изкара една бира + 350 гр ледена ракия+ огромна чиния салата :)
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      Спамер отказа ли се :D :tongue: