Въпрос

• Galya64
      Galya64
      Начален
      Искам да попитам с тоя 50$ начален капитал. Реших теста и началния капитал го пуснах в Еверест Покер. И примерно с тия 50$ направя 250$ , Мога ли да истегля 200$ преди да направя 1000 точки. Извинявам се за тоя въпрос видях че са го задавали вече и админите не са отговорили. Затова ако админите не знаят и сега , Моля ви оставете на някой който знае да отговори. Благодаря!
  • 7 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Galya64,

Този въпрос трябва да зададеш на покер залата, затова никой не може да ти даде точен отговор. Никой не знае какво е състоянието на сметката ти и какво трябва да направиш, за да теглиш пари, защото зависи от персоналното ти успешно преминаване на системата за сигурност на залата.

Залите отговарят за критерия на бонуса и следенето на точките. Принципно, да, нямат право да ти забранят да теглиш пари, ако си изкарал 200 долара над бонуса си, те са си само твои. Не са твои $50-те долара, докато не генерираш необходимия брой точки. Самата зала ще ти каже какво още е необходимо, за да теглиш пари. Попитай залата, дали имат допълнително условие за бонуса, което да ти забранява. Всяка зала си има своите изисквания и никой не може да ти гарантира 100% каква е ситуацията, а от друга страна, екипът на PokerStrategy.com във форума не е отдел за клиенти, а екип от професионалисти, помагащи на общността да обогатява своите покер знания.

Надявам се някой член да е теглил наскоро и да сподели.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • Galya64
      Galya64
      Начален
      Да знам , но въпроса ми беше към някой който е играл в тази зала с началния капитал и е теглел или е задал въпроса към хората от нея зала.. Затова ви помолих да не я затваряте.. :) И другия ми въпрос е:
      There has been an error.

We're sorry, real money play is not available from your locale. You may still enjoy an exciting gaming experience and play for free.
      Close Window

Тази грешка поради каква причини може да ми я дава?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет отново!

Коя зала е това? Не мисля, че е Everest Poker.

Поздрави,
      Деси
    • Galya64
      Galya64
      Начален
      everestpoker е. Даже там бях пуснал началния капитал. Но след тази грешка писах на обслужване на клиенти да ми го пуснат в друга зала . Поради каква причина е ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Galya64,

Съжалявам, не мога да коментирам, защото няма логика да получаваш такова съобщение. Мисля, че може да е било грешка в системата им. Изчакай отговора им.

Поздрави,
      Деси
    • jalturko
      jalturko
      Бронз
      Здравейте от мен, малко да се отклоня от темата, може ли да получа бонус след, като вече веднъж съм го взел?Да се пробвам и в друга зала, или имам право само на 1 шанс?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @jalturko,

Здравей,

Имаш право само на един бонус, освен ако в определена зала не предложим втори шанс под формата на промоция. За това може да научиш от форума и нашите новини.

Поздрави,
      Деси