Тинеджър си продава бъбрека за ...

• 8 отговора
    • dabijaman
      dabijaman
      Бронз
      Т'ва само китаец може да го направи, баце.

ПС. Продавам бъбрек за банкрол да имам !
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      Докъде стигат хората, и то за айпад. Само аз ли съм тотално изкопаемо и не намирам полза в таблетите? Не бих си купил, а и да ми подарят, ще го продам.
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      думи нямам.....ако му дам 5 бона дали ще ми даде да го гръмна !?
    • BattleHunter
      BattleHunter
      Треньор
      Треньор
      Първоначално публикувано от xwink93
      думи нямам.....ако му дам 5 бона дали ще ми даде да го гръмна !?
      Май наемните убийци започват от по 5 бона някъде anyway :rolleyes:

Погледнете от добрата страна, можеше да седне на nl 5-10 и да ги загуби за 20 минути, сега поне всеки път като си пусне айпада ше се сеща за.. бъбреци :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Това определено е лудост! :(

Осното iPad2, сигурно е хубаво да имаш, ако...

Мислех си, за какво може да свърши работа. Само за хора, които пътуват много и обичат да четат или гледат филми по време на път. За друго не мисля, че става.

Приятелят ми има, стои и хваща прах в момента.

Поздрави,
      Деси
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Признавам си, че не съм много на "ти" с технологиите, но каква е разликата между iPad и нормален лаптот освен, че iPad-а е touchscreen, което мен лично не ми харесва?
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      Първоначално публикувано от kymupa
      Признавам си, че не съм много на "ти" с технологиите, но каква е разликата между iPad и нормален лаптот освен, че iPad-а е touchscreen, което мен лично не ми харесва?
      Ами мен ако питаш, разликата е в рекламата. Просто в момента е газария да имаш тач скрийн. Погледни, че всеки втори е с айфон, без да му ползва и 10% от функциите. Аз на тач скрийн дори един мейл не мога да напиша както трябва. За гледане на филми също не е подходящ, тъй като батерията му не е кой знае какво, поне сравнена с някоя шестклетъчна за лаптоп. Просто интересна играчка според мен.
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      iPad и всички останали таблети са по-близо до мобилните телефони от колкото до ноутбуците. По принцип операционната система на iPhone и iPad е почти идентична. Същото е и при android - по-старите таблети на android използват ОС 2.1-2.3 - същата, която се използва и при смартфоните.

Разбира се има и таблети с ОС Windows - те са с по-мощен процесор, с повече памет и т.н. Те са си баш лаптопи, но с тъчскрийн. Аз лично предпочитам подобно устройство пред нетбуук, защото на таблета винаги мога да му сложа клавиатура и мишка, докато на нетбуука не мога да му разкарам клавиатурата :)

Мога да обобщя по следния начин - таблетите с android и iOS са по-скоро за ежедневни удоволствия и улеснения. Те са като допълнение към екраните около вас (компютър, телевизор, телефон), като работата, която можеш да свършиш на тях е силно ограничена. Тези с Windows са за потребители, чиито задължения са често свързани с работа на компютър, като в същото време трябва да ги вършат на крак. Таблета може да бъде много удобно средство за графичните дизайнери - освен, че могат да творят на него с пръсти, те могат и да показват произведенията си на клиентите.