до тук добре

• Ekonic
      Ekonic
      Начален
      Значи днеска се сдобих и с Дебитна карта ВИСА ЕЛЕКТРОН в ПИБ.
      Така въпроса ми е следния.
      Решавам теста получавам 50$ възнамерявам да депозирам 10$ и да продължа.
      Но ме тревожи изчистването как се чистят парите за да мога да тегля разбирам някъви там точки но в покерстарс искат 100 колко е това ме интересува в смисъл колко играе общ ли е рейка или там както се казва аз ли трябва да загубя пари за да изкарам тези 100 точки или не знам и аз.
  • 6 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Ekonic,

Добре дошъл във форума ни! :) Аз се казвам Xристо и съм модератор тук.
      Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Не знам защо визираш PokerStars, но началният капитал се получава само в Everest Poker за момента. Там ти трябват 1000 Summit Points, за да можеш да разполагаш свободно с тези 50$.

Ако имаш други въпроси - не се колебай да ни пишеш!

Поздрави,
      Xристо
    • Ekonic
      Ekonic
      Начален
      1000 Summit Points как се изчисляват.
      И има ли шанс за депозит за да станат по малко тези 1000 точки.
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Ако целта ти е да изиграеш 40-50 ръце и да изтеглиш тези 50$ няма да стане.... (като чета това което пишеш тови ми идва в мозъчето като за начало )

Няма шанс да депозираш и да станат по-малко от 1000 точки .

Тези 50$ няма как да ги изтеглиш,но ако например ги направиш 200$ можеш да изтеглиш всичко над тези 50$ (ако не бъркам де )
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей Ekonic,

За да можеш да изтеглиш своите $50, трябва първо да събереш поне 1000 Summit Points (точките на Everest Poker).

Ако не успееш да събереш 1000 Summit Points в рамките на 120 дни, началният капитал от $50 ще бъде взет обратно от сметката ти. Ако имаш по-малко от $50 в този момент, само останалата сума ще бъде взета. Ако имаш повече от $50, ще запазиш печалбата си.

За първия си депозит в Everest Poker ще получиш и $500 бонус, независимо от сумата на депозита. Не трябва да въвеждаш бонус код в полето "Coupon Code", твоят бонус ще бъде автоматично активиран с първия ти депозит, но депозитът не може да повлияе на условието за необходими 1000 Summit Points.

Поздрави,
      Иван
    • Ekonic
      Ekonic
      Начален
      Първоначално публикувано от kiril92
      Ако целта ти е да изиграеш 40-50 ръце и да изтеглиш тези 50$ няма да стане.... (като чета това което пишеш тови ми идва в мозъчето като за начало )

Няма шанс да депозираш и да станат по-малко от 1000 точки .

Тези 50$ няма как да ги изтеглиш,но ако например ги направиш 200$ можеш да изтеглиш всичко над тези 50$ (ако не бъркам де )
      Не смятам да ги тегля просто това с изчистването ме интересуваше а как се управя онзи 500$ бонус.
      Бих помолил някой админ да ми покаже таблицата за изчисление на точки и да заключи темата
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей Ekonic,

Можеш да се запознаеш с информацията за Summit Points на сайта на Everest Poker тук.

Таблицата за StrategyPoints в различните наши покер партньори е достъпна на тази страница.

Поздрави,
      Иван