**** Izmama ?!?!?

• jijibin
      jijibin
      Бронз
      Kade da si tursq pravata kato me oshtetixa ot редактирано izchezna mi bankata a te vakticheski nqmat validen sertificat ... http://редактирано използва невалиден сертификат.

Срокът на сертификата е изтекъл на 07.8.2011 г. 02:59. Текущото време е 10.8.2011 г. 17:58.

(Код на грешка: sec_error_expired_certificate)

molq posavetvaite me kakvo da pravq blogodarq vi predvaritelno !!!
  • 4 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Добре дошъл във форума на PokerStrategy.com! Aз съм Камен и съм покер експерт тук, приятно ми е !
      Съжалявам да разбера, че причината за първия ти пост е толкова негативна.

Ще те помоля да прочетеш Правила на форума , тъй като си нарушил две от тях - не си писал на кирилица и дискутираш зала, с която не сме партньори.

Причината да не можем да ти помогнем особено много се крие именно в това - залата не е наш партньор. Серитификатът, за който говориш, е за интернет сайта и не би трябвало да има нещо общо с покер сметките. Все пак това, което забелязах след краткото си проучване, че залата е регистрирана в Малта - тоест можеш да се оплачеш на http://www.lga.org.mt/lga/home.aspx

Списък с нашите партньорски зали можеш да намериш тук.

Междувременно, защо не се представиш във форума? Убеден съм, че има какво да разкажеш! Представи се!

Поздрави,
      Камен
    • jijibin
      jijibin
      Бронз
      vazmojno li e da mi e zasqekol nqkoi parolata i da mi e drupnal parite zashtoto pi6e che e nezashtitena sreda kato vlizam v saita samo ako mojesh da mi otogovorish na tozi vapros shte ti buda blogodaren !!!
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Виж дали има регистрирана транзакция на въпросния сайт и ще разбереш дали са изтеглени. Някъде би трябвало да има информация за всички транзакции на акаунта ти - депозити и тегления.

Cheers,
      kotsebotse :s_cool:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей jijibin,

Коцето правилно те е посъветвал - ако не намериш подобна информация, се свържи директно с отдела за обслужване на покер залата, тъй като в подобна ситуация само те могат да ти помогнат.

Моля те и да пишеш на кирилица в нашия форум, както е описано във форумните правила.

Поздрави,
      Надя